Dust - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Dustgames
Editrice Giochi
Fantasy Flight Games
Autoři: Angelo Zucca
Spartaco Albertarelli
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad manuálu

Bude někdo dělat komplexní překlad manuálu?
15.4.2012 23:28:30

Překlad manuálu
Také bych se přimluvila :)

22.4.2012 23:51:24

..
ehm a preco nestaci to, co je v polozke "ke stazeni"? je tam vse dolezite, osekane od balastu a zbytocnych opakovani sa.. imho lepsie ako cely 'original' manualu!
(apropo, takto nejak si predstavujem uzitocny a efektivny preklad:)

23.4.2012 09:42:23 | Upraveno autorem (porovnej)

ad .opčík
O tom co je užitečné a efektivní rád rozhoduji sám.

Proto jsem já osobně rád, když se dělá celý originální překlad a výcucy si z toho udělám sám podle svých představ a ne podle představ někoho jiného. Mnohokrát se mi stalo, že jsem třeba předělával něčí fandovské referenční karty. Co se jednomu může zdát srozumitelné a jiné nepodstatné, tak to pro jiného může být nesrozumitelné a něco mu tam může chybět. Někdo jiný zase může předělávat moje zjednodušené referenční karty.

Jinak ta moje reakce na .opčíka se netýká tady té konkrétní hry, ale je to můj všeobecný názor.

23.4.2012 13:39:37

manual
Také mám ráda když je manuál stejný jako originál...

23.4.2012 13:53:46

..
no este ze som vobec nenapisal 'imho' a 'si predstavujem', mea culpa.. ;)

Inak som to myslel len na toto (a prip. na podobne triviality).. Komplexne vykombene kolosy s textovymi efektami a tonou chromu je uz cosi ine, o tom zadna, sa asi zhodneme;)

..tym som chel len nesmelo naznacit odhad odpovede na povodnu otazku: 'asi nie', lebo to neni nijak rozsirene, plus dostupne cj dokumenty su na hranie plnohodnotne.
(toto poznanie mam nielen z porovnania s originalom ale aj z pouzitia v praxi..:)

odpoved na "preco nestaci..?" som pobral, spracoval a vyhodnotil ako respektualnu!)

23.4.2012 14:57:51

Vybíráme z Bazaru

Prodám karty Scratch Wars
Prodám karty Scratch Wars
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas