Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon Board Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 63x (Seznam vlastníků)

Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Bill Slavicsek
Mike Mearls
Peter Lee
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

co je lepsi ?

Ahoj potreboval bych poradit chtel bych si poridit nejakou RPG deskovku a tahle se me docela libi, ale je lepsi Wrath of Ashardalon nebo Castle Ravenloft ? Popr. daj se kombinovat ?
3.3.2011 09:09:35

DD

zluda
Ja mam oboji :o). Ale kdybych se mel tedka rozhodnout tak asi WoA, ale spis pro to, ze mi to tematicky sedi troska vic nez CR, kterej jsem kupoval protoze byl prvni a okouzlil mne figurkama a provedenim (ktere je u WoA samozrejmne stejne dobre). Kazdopadne myslim, ze povedene jsou skutecne obe.

11.3.2011 14:51:34

rbx

zluda
ashardalon. Ale mam oboji. Stejne jako DD. :-)

11.3.2011 15:11:00

rozhodnuto:)
Díky pánové, tak jsem se přesvědčil a půjdu do Wrath of Ashardalon, ale pokud se mi bude líbit (a předpokládám že bude) tak mě ten Ravenloft stejně nemine:)
jen menší OT: nemáte náhodou nějaké podpultové info kdy by mělo vyjít Legend of Drizzt? Ještě uvažuju jestli nepočkat na něj, ale nechce se mi čekat dlouho:)

11.3.2011 15:34:25

rbx

zluda
o Drizztu informace nemam, dokonce neni ani ofiko na jejich strankach. Ale v cervnu ma byt toto:
Conquest of Nerath Boardgame - http://www.wizards.com/DND/Product.aspx?x=dnd/products/dndacc/338060000

To ale je uplne jina serie her, nez Ravenloft a Ashardalon.

jo na amazonu o Drizztu pisi toto:
This item will be released on October 18, 2011

11.3.2011 15:39:16 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx
ten Conquest of Nerath Boardgame ma byt jako tak nejaky dungeon a nebo nejake valecne? mas o tom nejake info z tech oficialnich stranek sem toho moc nepochopil jen ze tam bude mooooc plastovych figurek

11.3.2011 15:47:12

rbx
to vypadá zajímavě, i když informací zatím poskrovnu, vychází mi z toho něco jako HoMaM na PC a to já rozhodně můžu. Nebo možná spíš jako Runewars... uvidíme, zdá se že na poli deskovek roste FFG konkurence:)

11.3.2011 15:51:47

DD

Conquest of Nerath
Ma to byt neco ve stylu Axis and Allies, ci jiz zminenych Runewars z prostredi D&D, takze wargame. Tim bych tady diskuzi o teto hre ukoncil neb sem nepatri.

11.3.2011 15:57:34

Wrath of Ashardalon
Podľa toho, čo čítam to vyzerá na pekný dungeon crawl s rozumnou hracou dobou a cenou oproti Descentu. Myslím, že toto pôjde rovno do čela wish-listu.

16.3.2011 09:27:11

Vybíráme z Bazaru

Krabice z exp. Scythe, Duchove Ostrova, Mars Ares
Akt. cena: 1 €
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas