Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon Board Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 63x (Seznam vlastníků)

Dungeons & Dragons: Wrath of Ashardalon Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Bill Slavicsek
Mike Mearls
Peter Lee
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

(Treasure) karty pokladu s obrázkami

Grafické spracovanie hry sa mi, napriek určitej suchote, celkom pozdáva.
Čo mi ale časom začalo vadiť veľmi, sú karty pokladu bez obrázkov. Ako sa mám tešiť z Vorpal sword-u, keď mám na kartičke suchosuchý text? Tak som sa pustil do prerábania kariet pokladu s doplnením obrázkov. Na stránke http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/arch/ag som prešiel všetky kategórie a vybral asi 300 obrázkov od viacerých autorov.

Mal by niekto záujem o tieto karty?
12.12.2011 15:29:18 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Acedrac
Tak to je bomba!

16.12.2011 08:55:32

rbx
Dík :). Verím, že to zlepší zážitok z hry. Ja som už WoA (kvôli Elder Signu, ale hlavne LotR-ovi) pekne dlho nehral, ale s týmito kartami sa neviem hry dočkať :). (Neberte to ako samochválu, len konštatujem, že tie obrázky tomu myslím pomohli.)

16.12.2011 09:00:45 | Upraveno autorem (porovnej)

pochvala
Myslim ze samochvala je v tomhle pripade na miste.
Smekam.
Jsi fakt dobrej. A odvedl jsi kus poradny kvalitni prace.
Dekuju.

16.12.2011 09:28:28

acedrac
tohle je fakt super! klobouk dolu

16.12.2011 09:34:21

korektúra resp. kontrola
Syon mi sľúbil, ze sa na to pozrie poobede, tak snáď večer to už tu bude visieť :).

Dík všetkým :). Som rád, že sa páči. Samozrejme, že sú aj krajšie fantasy obrázky, ale chcel som predmet mať podľa možností samostatne bez konkrétnej postavy a čo možno najviac predmetov v podobnom duchu.
---
EDIT: Karty opravené. Bolo tam asi 20 chýb a preklepov :).
Ďakujem Syonovi za rýchlu kontrolu a nájdenie chýb.

16.12.2011 12:18:30 | Upraveno autorem (porovnej)

finálna verzia
má 28Mb resp. 23 ak dám rubové strany samostatne :/. Neviem čo s tým...je to len A4 na 200dpi, AR mi to už nezredukuje, zip ani rar nepomôže :(. Jedine že ich dám samostatne všetky po 5-6Mb.

Any ideas?
---
EDIT: finálne náhľady (3 karty majú dve verzie, lebo som mal 3 voľné miesta)

http://i40.tinypic.com/vqisk7.jpg
http://i43.tinypic.com/zvrjvo.jpg

16.12.2011 18:37:11 | Upraveno autorem (porovnej)

finalni verze
a kolik se da tady uploadnout ?

17.12.2011 09:41:49

rbx

acedrac
udelej i zbytek prosim...:-) To pak bude nadherna hra... A uplne nejlepsi by bylo, to rovnou prelozit, kdyz uz se to bude tisknout :-) Ale to uz chci asi moc, co? I kdyz...to je asi zbytecne, je to kooperativka, takze to je v pohode.

17.12.2011 12:59:08

Nádhera
Parádní výkon.

17.12.2011 14:57:18

Dočasné riešenie
No ak chce už niekto tlačiť môžem poslať na mail pdfko. Len sa uistite, ci môžete prijať mail do 30Mb :). Mail mi pošlite do správy prosím.

Aby sa to dalo uploadnut tu na ZH, musím to prerobiť a neviem kedy sa k tomu dostanem, chcel by som totiž cez Vianoce viac hrať a mám rozrobený aj preklad adventure booku:).

Inak sme včera dali jeden scenár WoA už s kartami (originál kartu sme dali do obalu a pred ňu obrázok) a bolo to o poznanie lepšie :). Neviem prečo mi to nevadilo doteraz. Veď tie texťáky su hrozné :). Najviac radosti sme mali asi z life potions, ale aj vorpal sword potešil :).

ad rbx: No preklad (všetkých) kariet mám výhľadovo v pláne, zatiaľ neviem ale nič sľúbiť. A zbytkom si myslel karty pokladu LoD a CR?

ad Sinuhet: Dík :).

ad Angri: Zeus mi odpísal, že cca 15Mb je už hraničných.
---
EDIT:

Ešte ma napadlo, že keď už to budem prerábať urobím namiesto troch zdvojených predmetov 3 úplne nové-bonusové. Tak sa nechajte prekvapiť :).

17.12.2011 18:10:37 | Upraveno autorem (porovnej)

to acedrac
A není jednodušší to nahrát na mediafire nebo něco podobného (www.mediafire.com)? Více překladatelů (včetně mě) tam publikuje :-)

17.12.2011 19:22:48

Merlin
No áno, aj o uploade som, samozrejme, rozmýšľal. Problém je v tom, že ja som začal robiť grafický podklad vo Photoshope, potom som tam vyskúšal texty a já blbec som to potom, celé urobil vo PS (taká deformácia zo školy, kde sme v PS robili všetko). Takže chcem nahodiť text v Ai resp. InD a uvidím nakoľko sa to zmenší. Ak nie o moc, dám na ten mediafire (dík za radu).

A tu by som dal len RGB verziu v malom rozlíšení.
---
EDIT:
Karty už prerábam do verzie uploadnuteľnej veľkosti (cca 6-7Mb).

17.12.2011 19:29:54 | Upraveno autorem (porovnej)

nádherná práce!
Karty vypadají skvěle, díky za ně! Osobně si (s dovolením :)) vytisknu kartičky v malém formátu, abych ušetřil místo na stole.

20.12.2011 15:01:03

Ondrej
No ešte si na print verziu budeš musieť chvíľu počkať, ale priebežne na tom robím a aj aj by som si to chcel vytlačiť tento týždeň.

Inak neviem nakoľko to bude čitateľné v tom malom formáte, to si over najprv :).

20.12.2011 15:09:17

Finálna verzia nahraná na schválenie
Príjemné hranie :).
---
POZOR! Hneď po schválení, budem aktualizovať súbor. Ak môžete počkajte s tlačou do aktualizácie (chyba je na bonusovom predmete Poisoned dagger na str. 4) alebo mi pošlite správu s mailom, pošlem vám opravenú verziu na tlač :).

Bonusové predmety som si dal namiesto Elven Cloak, Flying Carpet a Wanf of Polymorph :).
Tieto tri sa mi zdajú najmenej použiteľné (najmä Flying Carpet :).

21.12.2011 20:18:16 | Upraveno autorem (porovnej)

acedrac
Smekám před tvou prací.

23.12.2011 09:17:13

vance
Dík, poteší :). Včera som už hral s kartami s obrázkami a je to fajn, človek hneď vie, čo dostal a dobre sa v tom orientuje.

Ešte by sa dalo pár vecí na tom zmeniť (hrubšie písmo,...), ale už to nechám tak.

23.12.2011 09:51:27 | Upraveno autorem (porovnej)

karty pokladu v 01/2012
Zajtra updatnem karty pokladu v upravenom šate (kontrastnejšie farby a bold texty) s opravenými orezovými značkami :).

--EDIT:
Tak dnes nahrané uvidíme, kedy to schvália :).

4.1.2012 20:44:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zima Mrtvých: Cesty osudu
Zima Mrtvých: Cesty osudu
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas