Dungeons & Dragons: Legend of Drizzt Board Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 55x (Seznam vlastníků)

Dungeons & Dragons: Legend of Drizzt Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Vaše dojmy ze hry, srovnání s Ravenloftem a Ashardalonem (spoléhám na tebe acedracu :-) ) a tak podobně
28.10.2011 07:26:19

LoD vs CoR
vidim ze tu moc debatite co kupit ja som kupoval vsetky tri s toho dovodu ze sa to da hrat vsetko spolu zatial mam odohrte iba dve hry s troch chyba mi WoA ale zatial co sa tyka narocnosti je CoR zatial naj je to tvrdsie co sa tyka encounter kariet a priser v LoD sme nemali problem prejst hru je slabsia ale pokial sa zmiesaju encounter karty tak si myslim ze vsetko stoji za zahranie a da sa volit obtiaznost zatial taketo zistenia ohladom CoR a LoD
CoD je tahsie ako LoD

9.12.2011 20:01:08

dojmy po prvých hrách
Tak sme cez Vianoce zahrali 2.a 3. scenár s tým, že sme pred pridávaním nového dielu jaskyne hádzali kockou (1-5 slepá chodba, 6+ normálny diel). Neviem, či to bolo touto úpravou ale sme nemali šťastie, ale Drizzt mi vôbec nepríde ľahší ako WoA, skôr naopak.

Netvory sú parádne, oveľa viac sa mi páčia ich taktiky, akurát mi tam chýba nejaký zbabelý Sentry netvor, ktorý by privolával ďalších netvorov. Páči sa mi karta netvora, kde žiadneho nepridávam resp. taká, kde pridávam dvoch.

Diely jaskyne sú, v porovnaní s CR alebo WoA, úžasné (áno viem, nie sú ani zďaleka také, akoby ich spravili FFG, ale vidno tam pokrok a oveľa lepšie sa na to pozerá). Nehovoriac o funkčne dobre zvládnutých "Volcanic Vent" a "Narrow Passage"v spojení s kartami stretnutia.

Doma už máme prvú knihu Magický krystal, tak očakávam, že časom ocením viac aj väčší výber hrdinov. Zdá sa mi ale, že majú lepšie útoky ako hrdniovia vo WoA, kde su títo podporení väčším počtom kariet pokladu-predmet.

Menším polosklamaním sú pre mňa karty pokladu. Fortune karty sú super (samé predmety vo WoA mi už liezli krokom), ale karty predmetov sú také nemastné, neslané (prvý pocit, možno ma to prejde a ničo na nich nájdem).

Zatiaľ toľko. V každom prípade to vyzerá na najlepší diel tejto D&D trilógie :).

2.1.2012 14:34:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Ego
Ego
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas