Dungeons & Dragons: Castle Ravenloft Board Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 63x (Seznam vlastníků)

Dungeons & Dragons: Castle Ravenloft Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Bill Slavicsek
Mike Mearls
Peter Lee
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ravenloft alebo Claustrophobia ?

sedim nad listom pre jeziska a rozmyslam nad kolonkou Boardgame: a vyberam si prave medzi tymito dvoma hrami pricom mi pridu velmi podobne ale neviem sa rozhodnut... s ani jednou nemam osobnu skusenost preto by som vas poprosil keby ste mi poradili... hernu dobu tak max do 90min, aby to nebolo len o nahode, mam problem s hracmi cize to je male plus pre Ravenloft ale Claustrophobiu by som mohol lahko zohnat od znameho zato Ravenloft neviem kde zozeniem, rychlo vysvetlitelne pravidla aby som to mohol hrat aj so sestrou (ktoru odrazduje od stoloviek prave vysvetlovanie pravidiel) takze ak by ste mi mohli poradit budem velmi vdacny....:)
29.11.2010 21:44:41

rbx

Byzanth
ale vzdyt ty dve hry jsou uplne jine. Ravenloft je kooperativka a Claustrophobia je cistokrevnahra pro dva hrace. I tema je jine. Nebo ani jedno z toho nehraje vliv?

29.11.2010 22:33:55

...
v podstate nie... ide skor o to ktora hra by mohla viac bavit zaciatocnikov resp nie uplne milovnikov stoloviek. Osobne sa priklanam mierne k RF ale cital som nato aj dost kritiku tak neviem...

29.11.2010 22:50:26

Byzanth
Znam jen Ravenloft, kupoval jsem ho primárně kvůli tomu, abych mohl hrát i sám. Je to dobra hra, ale je potreba ji brát spis jako system, ve kterem si člověk musí najít co chce. Základní pravidla jsou nepříliš dotazena, zato na BBG se objevilo par zajímavých variant.. Ale ne každy chce něco takového podstupovat.. Tak bych to bral.. Na BGG lide sdílejí scénáře, vymýšlejí pravidla.. Pokud chceš ze hry získat maximum, je treba ji takto brat

30.11.2010 00:16:08

Polda
S tímhle názorem se absolutně stotožňuji. Vystihl jsi to fakt pěkně.

30.11.2010 00:26:37

Havelock
to jsem rád :)
Ještě bych rád zdůraznil že single verze je u Ravenloftu opravdu dobrá. Pri použíti Barkamovych pravidel nabývá hra silný strategický rozměr a dobrý pocit z vítězství je potom opravdu zasloužený :)

30.11.2010 12:14:20

Vybíráme z Bazaru

Mobile Markets
Mobile Markets
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas