Dungeon Twister

xxxxxxxxoo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Dungeon Twister - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Edge Entertainment
Nexus
Pro Ludo
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

Ma s Twisterem nekdo zkusenosti?

A mohl by se o ne pripadne podelit? Ta hra neni draha a princip, kdy kazdy jde z opacneho konce herniho planu na ten druhy, tudiz zakonite potkava soupere se mi zda dobry. A navic to otaceni hernich planu... Jen jsem cetl, ze to je mozna az prilis takticke, mala porce nahody, coz by me asi moc nebavilo. Diky za jakykoliv postreh.
16.2.2009 13:12:12

SYDO
jj, ja vim, jenom aby to nekdo nevzal tak, ze je to oddych na cekani na spoluhrace, s kteryma se pak zahraje neco poradneho.

31.8.2009 12:37:38

Sólo hra
Ještě jsem vybggčkoval info, že letos na podzim vyjde DT2 - Prison. Kromě miniaturek (namísto kartonových figur) přibude sólo hra včetně scénářů a různých druhů obtížnosti. Přibudou nové postavy, ale je zaručena zpětná kompatibilita ze všema starýma komponentama. Mňam!

http://www.boardgamegeek.com/thread/400672/page/1

31.8.2009 12:48:48

2 husak
jo, na to uz jsem taky koukal a zacal jsem uvaovat, ze bych e vykvaknul n rozsireni k DT a poridim si az vyjde DT2 a bude:-) Ale me sberatelske ja me stejne presvedci o necem jinem:-)

31.8.2009 12:51:21

Délka hry
Jak dlouho vám trvá odehrání jedné partie? Mám za sebou 2 hry, pokaždé s jiným protihráčem a ještě jsme se nedostali pod dvě a půl hodiny. Je to hodně "přemýšlecí" hra, takže se tomu ani nedivím, jen mě zaráží uváděná délka hry na krabici - 45 minut?!?

5.9.2009 08:25:25

The Hammer
pod 2,5 hod??? My mame za sebou tri partie a vschny kolem 45 minut a vytestvi tak o jeden - 2 body. Jen jednou se mi podarilo drtive vitezstvi 4:1

5.9.2009 08:53:29

Ringo
Vítězství 4:1?? Vždyť se hraje do 5 vítězných bodů, ne?

5.9.2009 09:03:04

Hammer
U nás 45 minut přesně odpovídá.

5.9.2009 09:36:42

Husak
samozrejme, 5:1:-) Jsem se netrefil spravne na klavesnici:-)

5.9.2009 09:57:01

The Hammer
ono zalezi jak to hrajete, jestli hrajete takovou tu schovavanou s tim abyste prosli uzemim soupere, tak to pak muze tvrat dlouho. Podle me je lepsi se soustredit na vzajemny souboj. V prvni partii jsme si vzajmenne jeste proklouzli, v dalsich uz zadni radu dycky nejaka postava hlida, takze to uz neni tak snadne a zisk bodu se tedy odehrava v rovine souboju a zabijeni postav.

5.9.2009 09:58:49

schovávaná
No je pravda, že jsme moc nebojovali, tak 3x-4x, spíš to byla taková naháněná a schovávaná, v další hře to tedy zkusíme víc přes ty souboje. Je pravda, že to zatím nemáme moc zažité, tak hodně tápeme a zkoušíme. No a oba výsledky byly těsné 5:4. Teď jsi jdu přečíst sydovu recenzi a hned budu chytřejší :-)

5.9.2009 11:26:13

že by?
Další partie za hodinu. Poslechli jsme rady a víc šli po sobě. I tak to bylo na zabité a utečené tak půl na půl. Další věc je, že můj poslední spoluhráč se s přemýšlením moc nemazal, takže nám to odsýpalo :D

5.9.2009 15:58:24

Po letech stale skvela
Je to tak trochu diskusni nekromancie, ale vcera jsme si se zenou po cca peti letech zas zahrali a byla to bomba. Chyby ze zacatku (nechal jsem valecnika remizovat s kouzelnikem ktery mel fireball), taktika ve stredni hre a adrenalin na konci... Tohle rozhodne pryc nepujde, i kdybych mel hrat jen jednou za rok.

Edit: Coz mi pripomina... Kdyby si chtel nekdo ze Zlina ci Vizovic zahrat, tak tady ta moznost je :)

9.8.2014 14:11:21 | Upraveno autorem (porovnej)

souhlas
Kdybych rychle nepotřeboval peníze na vyražené zuby dcery, tak bych svou krabici neprodal.

9.8.2014 14:21:34

Vybíráme z Bazaru

Královské rošády - CZ, ještě zabalené, rarita!
Královské rošády - CZ, ještě zabalené, rarita!
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas