Dobyvatelé vesmíru

xxxxxxxxoo hodnoceno 501x (Seznam vlastníků)

Dobyvatelé vesmíru - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Abacus Spiele
Albi
Rio Grande Games
Ystari Games
Autoři: Thomas Lehmann
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

RftG za 99,-

http://www.levneknihy.cz/hra-dobyvatele-vesmiru/d-118240/

:) Asi si pro ní dojdu ...
5.9.2011 12:47:37

stOKYi
Tak to je jen dobře, že se shodujeme - akorát jsem baba :)
Ale to je detail.
Zajímavé, kam se debata o akci rozběhla :)

Pelly
Tak hráč ta pravidla pochopí, ale být běžným konzumentem, tak po prvním pokusu by ta hra asi skončila u nás na půdě

6.9.2011 14:08:49

ikri
Nerozumiem prečo by náročnejšie pravidlá mali viesť až k odloženiu hry. (Možno ASL, ale DV?)
Však ani bicykle sme neodkladali, keď sme nevedeli ako na to a padali sme a rozbíjali si kolená :).

6.9.2011 14:29:24 | Upraveno autorem (porovnej)

acedrac
Protoze "vetsinovy spotrebitel" chce hru pokud mozno ihned pripravenou k hrani, nema chut se po praci jeste propracovavat pravidly. U hry chce predevsim odpocivat.

6.9.2011 14:44:40

acedrac
Protože když bychom se konečně sešli a našli si chvilku na hraní, tak bychom vytáhli zase Carcassonne, protože to je bez námahy.
Sice by mi bylo líto, že nehrajeme DV, ale řekla bych, že si je zahrajeme "příště" (= nikdy). Možná bych si je příště opravdu chtěla zahrát, ale rodina by mě přesvědčila, že si raději zase dáme Carcassonne.
Mimochodem DV nemůžu doma vytáhnout do dneška. A kluci už se tu zmiňovali, že hrají bez partnerek. Protože ty naše rodiny zůstaly těmi běžnými konzumenty, kteří tu hru nekupují.

6.9.2011 14:52:39

ad Sydo
Jakákoli další slova jsou zbytečná. Sydo naprosto PŘESNĚ vystihl a charakterizoval "většinového spotřebitele" her. Pod tenhle názor bych se mohl podepsat všemi deseti. Je vidět, že Sydo je zkušený znalec hráčské scény.

6.9.2011 14:57:36

kren
Pardon, ale skoro totéž jsem tu řekla už včera :D
A bylo mi argumentováno úspěchem Agricoly a Vládců podzemí...

6.9.2011 15:01:00

opakujem
moju prosbu zo vcera.Ak sa tu najde nejaky dobrak a kupil by ju aj pre mna rad si ju osobne vyzdvihnem.Som z Bratislavy.Dik.

6.9.2011 15:54:52

Koupe liberec
kupoval jsem je asi pred tydnem v liberci a mely asi 10 baleni;)

6.9.2011 16:50:01

DV
Tak ja osobne jeste nakoupil DV za 250,- a premyslel sem, ze bych je prodal. KDy se to ted prodava v LK za 99,- , tak to uz nema cenu.
Osobne sem hru shledal nezajimavou pro ten sileny cz navod, ktery sem proste nemel silu cely pochopit (more ikonek). Nakonec mi zde pomohl Eyron, ale i tak u nas v bande hra proste propadla. Jak tu nekdo pise, vetsina se chce bavit a moc nepremyslet (aspon hraci v mem okoli). Znami spis preferuji hry s velkym podilem nahody a konfliktu.

6.9.2011 17:16:34

sydo
"Protoze "vetsinovy spotrebitel" chce hru pokud mozno ihned pripravenou k hrani, nema chut se po praci jeste propracovavat pravidly. U hry chce predevsim odpocivat."

V tom prípade odporúčam mikádo :). Okrem, toho bicyklovanie chce tiež námahu na naučenie a potom to už je relax :).

6.9.2011 17:34:04 | Upraveno autorem (porovnej)

to BladeBrown
To máš pravdu. Není to hra pro každého. Osobně ji ale považuju za jednu z nejlepších karetek vůbec s velice originálními a propracovanými mechanismy.

6.9.2011 17:34:38

kren, acederac
suhlasim, pre mna osobne je to najlepsia kartova hra, ale aj tak si nemyslim ze neuspech hry unas je komplikovanost, nezrozumitelnost pravidiel.(ceskych pravidiel ) . aj ked samotna hra ked sa ju clovek nauci hrat je uplne jednoducha..
a druha situacia, co sa tyka uz situacie kedy si ju ludia kupia a odlozia ju.. tak to moze byt kludne subjektivne. Tiez zalezi aj od partie s ktorou sa to hra. Napriklad mna tiez niektore hry s frajerkou nebavia a s inimi ludmi sa od nej neviem odtrhnut. Osobne sa mi velmi tazko hraju dake hry (a nebavia ma ) s ludmi ktorych to nebavi. Je to retazova reakcia a dakedy staci jediny rusivy hrac. Keby ludia ktorych to zo zaciatku nebavi, mali niekoho kto im to vysvetli bez komplikovaneho citania pravidiel tak to mozno chyti. Alebo dat hre viac casu, viac partii. Ja osobne som nemal este ani jednu hru, ktora by ma od prvej hry chytila a nechcela pustit :) Vlastne jedine earth reborn :) Ale ako som spominal, trh robia hlavne prilezistostni hraci a nie "gejmeri " ako sme my, ( nas je na nestastnie malo ) co si kupujeme hry aj v cudzom jazyku z 50 stranovymi pravidlami. . A prilezitostni hraci pravidla nevidia, ti vidia iba skatulu a popis co obsahuje. A to rozhoduje .Moj subjektivny nazor :)

6.9.2011 23:27:46

díky
tímto bych poděkaoval dámě kterou napdlo koupit dobyvatele na mariane dny za krásných 69 kč

9.9.2011 19:50:36

panchy
Jako já myslím, že by to bylo fajn i za těch 99... :)

9.9.2011 20:51:52

ikri
janě já bych je bral i za těch 99 ale když nikdo nic jinýho nechtěl v lenejch knihách taksem tu slevenku holt využil já

9.9.2011 22:01:57

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu (Destinies) EN + rozš. Sea of Sands
Cesty osudu (Destinies) EN + rozš. Sea of Sands
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas