Dixit Odyssey - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 12
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: karetní hra, párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
Libellud
Autoři: Jean-Louis Roubira
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zpusob hlasování - kolíčky do dírek

Mě se ten způsob hlasování s kolíčkama zdá značně nedomyšlený.

a) Nejde to položit aniž by kolíčky nevypadly. Tím pádem to musím držet v ruce a nemůžu mít v ruce svoje karty, abych už třeba dopředu přemýšlel nad dalším příběhem.

b) Pokud se po otočení žetony s čísly položily na jednotlivé karty, tak byl okamžitě přehled o tom, jak se má bodovat. S těma kartama to bude chaos

c) Připravené bodování nejde položit na stůl a zabývat se něčím jiným tak, jak to jde se žetonama. Než se rozmyslel poslední hráč, tak já jsem mohl mít žeton připravený rubem nahoru a mezitím si zajít na záchod, objednat pivo, nebo si vzít kafe a oplatek.

Jaké na to máte názory a jaké zkušenosti?
24.6.2011 15:27:02

to kren
Pamatuj u druhého ukazovadla i na to, že druhé hodiny by měly mít navíc i prázdnou hodnotu, protože druhá volba není povinná. Jinak je to dobrý nápad, představuju si to jak počítadlo threatu v LotR LCG a počítadlo fanoušku v Blood Bowl Team Manager :-)

6.8.2011 22:57:07

Hlasováni pouze kartičkou

Docela hodně hrajeme DIXIT a celkem často i v maximálním počtu dvanácti lidí, ale také nás celkem štvaly vypadávající kolíčky, takže jsme najeli na tento systém:
Každý může hlasovat pouze pro jednu kartu, čekáme na to až se všichni rozmyslí a potom najednou každý přiloží svojí hlasovací tabulke ke kartě pro kterou hlasuje. Tam ji se nechá, dokud se nerozdělí body.

9.2.2018 12:19:25

Vybíráme z Bazaru

Black Rose Wars: Rebirth - Deadly Masks
Black Rose Wars: Rebirth - Deadly Masks
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas