Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) – Lair of the Wyrm

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) – Lair of the Wyrm - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Descent: Výpravy do temnot (2.edice)
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Adam Sadler
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PM

V češtině?

Zajímalo by mě jestli se Blackfire chystá vydávat i rozšíření v češtině. Protože mít v češtině základ a v angličtině rozšíření mi přijde takové zvláštní...
11.6.2014 23:02:51

PM
No když šel Descent CZ na trh, tak tvrdili, že pokud budou dobré prodeje, že by o Lair of the Wyrm uvažovali, ale že to dřív jak 2015 nebude, ale od té doby už je ticho, tak těžko říct jak to dopadne.

11.6.2014 23:55:05

čeština
nějaké nové informace ohledně překladu by nebyly?

díky

26.1.2015 10:50:34

Etienne
BF asi nějaké rozšíření udělají, zda tohle, to těžko říct, já na tomhle rozšíření momentálně dělám, ale nevím kdy svoji verzi překladu dokončím, nechci nic slibovat, mám toho rozdělaného víc.

26.1.2015 11:03:54

PM
"...Protože mít v češtině základ a v angličtině rozšíření mi přijde takové zvláštní..."

tak to kazdopadne :)
proto davam prednost komplet ENG verzi

26.1.2015 12:32:26

Labyrint ruin
Nedávno sem psal do BF a překládat se bude Labyrint ruin. Bohužel todle víme od vánoc (cca), navíc mi napsali, že jim FFG ani neposlalo podklady k překladu. Takže si myslí, že se reálně dočkáme Labyrintu tak na konci jara. O žádném dalším překladu Descentu ani nemluvili.

24.2.2015 17:45:51

Merri
Jestli myslis jaro 2016, tak to by vyjit mohlo :-) Jinak na Lair of the Wyrm delam,to v dohledne dobe bude.

24.2.2015 19:50:35

Pravidla
Budete někdo překládat pravidla?

8.4.2015 14:27:46

Všem Díky
Zdravím a všem děkuji za to že překládají rozšíření a tímto bych se chtěl zeptat zdali někdo pracuje na překladu dalších rozšíření - Trollfense, SoN, LoR - jsem ochoten finančně podpořit .

12.5.2015 19:49:23

Thal-Keg
Trollfens mám v plánu, ale spíš během léta. Teď dělám na kooperativním Forgotten Souls.

12.5.2015 20:21:22

V češtině
Ahoj
V tomto rozšíření je toho opravdu hodně a díky Frogerymu a jeho super překladu (nejen pravidel, ale i všech karet - a že jich je) jsem si veškeré anglické texty vystříhal a přelepil - a jsou skoro k nerozeznání od originálu (tiskl jsem na nejlepší kvalitu).
Zase ještě o něco větší zážitek z hraní Descentu - všem doporučuji.

20.5.2015 10:51:45

Vše v češtině?
Ahoj, dostal jsem tohle rozšíření a chtěl bych si ho počeštit polepkama. Jsou tady ke stažení opravdu všechny karty z rozšíření ve formě polepek? Pokud ne, nechce se někomu do toho? Ať to zbytečně nerozbaluji a pak nesháním české texty. Diky za info.

Jirka

25.8.2016 15:34:09

Jilut
Je přeložené vše co potřebuješ ke hraní. Jen si nepamatuju co za změny jsem dělal u textů dobrodružství od doby, kdy je sem Prometheus dal v grafice. Snad jen nějaké gramatické drobnosti. Každopádně ten soubor, kde jsou jen texty dobrodružství bez grafiky bude určitě nejaktuálnější. Snad budeš s překladem spokojen.

25.8.2016 16:24:49

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven Zapomenuté kruhy
Gloomhaven Zapomenuté kruhy
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas