nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) – Lair of the Wyrm

Rozšíření pro hru: Descent: Výpravy do temnot (2. edice)
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Adam Sadler
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Tento popis ještě nebyl definitivně schválen. Pokud chcete, můžete zkusit navrhnout vhodnější verzi, která by lépe odpovídala ideálnímu popisu.

Zrádná královna wyrmů Valyndra procitla ze svého spánku a vypustila své odporné hybridní přisluhovače do kraje, aby vypalovali a plenili jak se jim zlíbí. Její touha po zlatě ji vylákala ven z doupěte. Jen pár statečných hrdinů ji může zahnat zpět do její skrýše a zničit její kruté služebníky!

Lair of the Wyrm je střední rozšíření 2. edice hry Descent, které rozšiřuje základní hru přidáním nových hrdinů, nestvůr, specializací, dobrodružství a dalších věcí. Zároveň přidává pravidla pro tajné místnosti a zvěsti.

Noví hrdinové:

Válečník (Šampion) Reynhard Ctihodný
se specializací na zbraně na blízko a získávání žetonů odvahy, se které využívá ve svých dovednostech.

Mág (Geomant) Quellen, vyvolávač speciálních kamených pomocníků, které díky svým dovednostem dále zlepšuje na zabijácké nástroje.

Nová monstra a velitelé:

Ohnivý impové
, malí rychlí pomocníci Pána Zla kteří milují oheň a veškeré kejkle s ním spojené.

Hybridní strážci, humanoidní dračí přeměněnci, kteří létají, ohánějí se velkým mečem a dokonce i chrlí oheň. Co víc si může Pán Zla přát.

Valyndra, ohromný drak toužící po bohatsví.

Novinky:

Dále rozšíření nabízí hromadu nových předmětů, které vás opět donutí obrátit každý zlaťák v ruce, když po dobrodružství dorazíte na trh. Nový stav „zapálení“ kterým vás potrápí hlavně ohniví impové. Naleznete zde i speciální pravidla tajných místností, kde získáte cenné předměty, nebo naleznete smrt. Na cestách vás Pán Zla jistě potrápí novými kartami setkání, které budou znepříjemňovat už tak komplikovanou cestu. I balíček zvěstí Pána Zla se rozroste o nějaké karty, a jejich efekt bude přicházet v těch nejméně vhodných chvílích.

 

Nesmí se pominout ani zcela nová mini kampaň, která vás zavede do doupěte Valyndry. Určitě oceníte možnost si díky kartám zvěstí zahrát i jednotlivé dobrodružství mini kampaně během hraní velkých kampaní ze základní verze hry Descent  nebo rozšíření Labyrint Zkázy.

Autor: Garfield87

Další názvy této společenské hry

  • Descent: Wędrówki w mroku – Legowisko Jaszczura

Vybíráme z aukcí

PÁRTY ALIAS velká sázka
PÁRTY ALIAS velká sázka
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>