Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) – Forgotten Souls (Second Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Descent: Journeys in the Dark (Second Edition) – Forgotten Souls (Second Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Descent: Výpravy do temnot (2.edice)
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jake to je?

Hodte sem nejake zkusenosti, postrehy. Bavilo vas to? Stoji to za ty penize? nebo radeji jine koop dobrodruzstvi?
14.5.2015 15:58:01

Mejlo
Je to docela těžké, chce to hrát ideálně za všechny čtyři hrdiny, ale to je u koopu v pořádku, tam ta obtížnost aspoň víc motivuje dobře spolupracovat. Jinak to není špatné, ten systém je celkem dobře udělaný, jen si nemyslím, že by to bylo na nějaké pravidelné časté hraní, ale jako zpestření je to fajn. Ostatní oficiální kooperativní rozšíření jsou na stejném principu jen je tam jiný příběh a jiné dílky a nestvůry, u Nature´s Ire je i jedno NPC. Dark Elements už vyžadují vlastnit i Lair of the Wyrm Zas je fajn mít i ta ostatní rozšíření právě z hlediska pestrosti. Jen počítej s tím, že balení je relativně chudé, návod si musíš vytisknout, jeho součásti je i průvodce střetnutím, kde máš informace k jednotlivým střetnutím.

15.5.2015 15:43:41

Mejlo
Hrál jsem to zatím 1x, ale nechalo to ve mě kladné pocity. Je to změna a myslím příjemná, taková oddychovka. Líbí se mi i systém hry, kdy situace jsou ovlivněny událostmi na kartách a mapa dorůstá spolu s příběhem dle vývoje hry. Co se týká opakovatelnosti hraní, tak si dovolím trochu oponovat Froggerymu, protože způsob systému hraní a dle mě i časová náročnost se přímo nabízí na opakování hry, možná víc jak klasické kampaně nebo jednotlivé mapy kampaní, které zaberou mnohem více času. Taky již zmíněný způsob stylu hry se nabízí víc pro hru ve dvou, takže i to si myslím, že není k zahození. Jak jsem psal na začátku, je to taková oddychovka a jak zmínil Froggery příjemné zpestření. Co se týče ceny, tak je třeba hledat, kde je nejlevnější a záleží na tom s čím budeš cenu porovnávat. S jinými rozšířeními zatím zkušenost nemám, tak nemohu srovnat.

18.6.2015 09:16:13

Vybíráme z Bazaru

Brian Boru Velkokrál Irska
Brian Boru Velkokrál Irska
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas