Conquest of Planet Earth: The Space Alien Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Conquest of Planet Earth: The Space Alien Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraní

Už jsem to hrál 3x a zatím se mi to vždy líbilo. :) Ale nejvíc se mi líbí verze, kdy hrajete proti sobě a pěkně si škodíte.

Myslím si, že ta hra je sice o náhodě ale když ji jdete hrát, tak to prostě neřešíte a plně si to užíváte. :) Těšíte se jak hodíte atomovku na přehradu a tím zníčíte ( zaplavíte ) další lokality soupeře. Nebo mu ukradnete nějakou technologii, která vám pak bouchne, protože špatně hodíte kostkou! :D
Musím uznat, že když jsem to vytáhnul v naši skupině tak jsme se pořád chechtali a četli ty doprovodné texty. :) Ze začátku se nám zdál počet 8 bodů jako strašně málo a tak jsme to zvedli na nějaké ohromné číslo ale to mě pak už moc nebavilo. Myslím si, že těch 8bodů je akorát.
Co je taky pěkné, že technologií získáte další spojence, kteří mají svou vlastní figurku, která se pak pohybuje po mapě a dělá pěknou neplechu. Hlavně jeden mimozemšťan, který si nechal udělat loď v podobě své hlavy.. :D Takže tam je plastová helma jako figura. :D
Chtěl bych si to zahrát ještě víckrát ale zatím to nebylo možné.. :)
14.3.2011 12:43:51

test na ozzyconu
hrali jsme ve 4 kooperativku a musim rict ze jsem se kralovsky bavil a ostatni mam dojem taky, sice je to o kostkach ale fakt vymakane jeste si zkusim zahrat nekdy kompetitivni mod. ale super system tahani rezistance a evet karet.

3.4.2011 21:36:05

kompetitivně ve 4
hráli jsme dnes na Planetě a byl to neuvěřitelný masakr... lítali atomovky a i jinak se škodilo o 106, myslím, že dlouho se zas u nějaké hry tolik nenasmějem... :)

6.7.2011 20:34:28

Conquest
Tak musim priznat, ze mezeru ve vzdelani jsem si u tehle hry napravil az dnes s Permonickem:) Je to ultraskodici (v kompetitivnim modu, ktery jsme hrali) relativne jednoducha zalezitost s velmi peknym zpracovanim, rad si to zase nekdy strihnu;)

10.7.2011 23:50:45

rbx

aneken
a hrali jste to v tymove nebo v kooperativni verzi? Neni to zadna prochazka ruzovym sadem...
U kompetitivni varianty me vadila jedna vec - je tam ally, ktery pri hodu 6 dane pole zdemoluje. Brzy jsme nemeli co dobyvat, protoze za sebou nechaval spoust :-) A karty na znovuobnoveni zdemolovaneho pole jsou v baliku myslim 2. Nejlepsi je ale karta Prichazime v miru :-))

11.7.2011 17:34:22

rbx
já osobně jsem hrál už oba typy, včetně modifikace, že i v kompetitivní verzi se používá resistance sheet... a bavily mě všechny hry stejně... vzhledem k deseti rasám se to myslím hned tak neohraje :)

11.7.2011 19:54:19

Vybíráme z Bazaru

Odhodlaní: Normandie (karty v obalech + insert)
Odhodlaní: Normandie (karty v obalech + insert)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas