Conquest of Planet Earth: The Space Alien Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Conquest of Planet Earth: The Space Alien Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Conquest of Planet Earth: The Space Alien Game alebo Invasion from Outer Space: The Martian Game

Zdravim, som velky fanusik hry na PS2 Destroy all humans. Mohli by ste mi napisat, ktora z tychto hier je tomu podobna? Uz dlhsie pokukujem po Invazii, ale odradzuje ma velka nevyvazenost. Planet earth-som si stiahol pravidla, ale este som sa k nim nedostal. Aku z tychto hier by ste mi odporucili? Poradte mi prosim. Vdaka za odpovede.
21.3.2012 15:22:46

re
CoPE je tématicky rozhodně víc to, co hledáš. Různé rasy emzáků pustoší zemi (kometitivně nebo i kooperativně).
IfOS je hra velmi podobná Last Night on Earth od stejné firmy: 1-2 hráči hrají za Marťany, kteří v jednom ze scénářů bojují proti cirkusáckým hrdinům (cvičený medvěd, vousatá žena, silák...).

Všechny hry od FFP jsou hodně náhodné a s tím je třeba počítat, sází na kýčovitou atmosféru béčkových horrorů. Každopádně ani jedna z těchto her není pro mě "pecka" (narozdíl od LNoE), ale lepší atmosféru pro mě má IfOS.

21.3.2012 16:47:33

...
Právě ta nevyváženost je u IfOS dost blbá, ale s nějakým house rules se to dá... mimozemšťani jsou opravdu hodně overpowered... výhodu má zase v tom, že je plně kombinovatelná s LNoE...

V CoPE je víc propracovaná ta kýčovitá atmosféra útoku emzáků, doslova ve stylu Mars Attacks... a přijde mi, že jednodušší na naučení, stejně jako je výhodou možnost kooperativní i kompetitivní hry (nebo kombo obojího - všichni proti všem a zároveň do toho ještě pozemská armáda :) ).

21.3.2012 18:39:57

Vybíráme z Bazaru

Unmatched souboj v mlze
Unmatched souboj v mlze
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas