Conflict of Heroes: Awakening the Bear! (2nd edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Conflict of Heroes: Awakening the Bear! (2nd edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Academy Games
Autoři: Uwe Eickert
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Lokalizace?

Před pár dny se objevil na FB Fox in the Box tento text:

"Již delší dobu uvažuji nad nějakým Hex & Counter systémem (tedy hexy a žetonky), který by se u nás dal uchopit a dále rozvíjet (takové hraní na vojáčky). Vyzkoušel jsem toho fakt mnoho a nakonec mi jako nejvhodnější kandidát vyšla série Conflict of Heroes (od Academy Games). Má všechny atributy, co od takového systému chci a ještě něco navíc.
- Je to jednoduché. Základní scénáře se dají odehrát po 10 minutách čtení pravidel.
- Zároveň nabízí volitelnou komplexnost. Jsou scénáře, které zavádějí převýšení, vozidla a tanky, skryté jednotky, atd. Každý si tedy může volit, do jaké hloubky chce jít.
- Vše parádně vypadá. Grafika je kouzelná. Žetony velké a kvalitní. Mapy už v základu jako pevné desky (ne jen papírové)
- Celý systém není jen pro 2 hráče. Existují moduly pouze pro jednoho hráče. A v základ jsou pravidla až pro 4 hráče...
- atd., atd.,....

Zajímalo by vás něco takového?"
29.4.2020 15:51:25

IN

re
Ještě doplním, že mluvíme o třetí edici (buď Awakening the Bear nebo Storm of Steel), kde je změněn systém aktivace jednotek. Navíc jsou v balení hry rovnou např. pořadače na žetony dělané na míru (žetony tam jsou uložené hezky na výšku tak jako třeba v nové edici Eclipse technologie). Prostě zpracování je fakt top.
----------------------
Majitel liščí krabice

29.4.2020 15:58:24

Česky rozhodně ano
Jelikož nemám profil na FB a nemohu se tudíž účastnit diskusí chtěl bych na tento dotaz reagovat zde.

Také již delší dobu uvažuji nad nějakým Hex & Counter systémem, který by vypadal pěkně a měl přijatelnou hratelnost. Dospěl jsem k závěru že některý z titulů Conflict of Heroes by byl pro mě ideální. Pokud by tu navíc byla možnost pořídit si některou hru z této série v české lokalizaci neváhal bych ani chvilku. Takže za mě jedno velké ANO zájem tu je!!!

29.4.2020 15:58:55

Joe

IN
Určite áno!

Ako silný je pre mňa aktuálny nákupný potenciál, je otázne, ale do budúcna...

EDIT: prekladal už niekto fanúšikovsky pravidlá do češtiny?

---------------
Prekladateľ Joe

29.4.2020 16:01:35 | Upraveno autorem (porovnej)

...

Rozhodne ano

29.4.2020 16:34:26

IN
Ano

29.4.2020 22:10:05

ano
Asi bych o tom uvažoval. Takové lehké ASL a graficky fakt moc povedené.

29.4.2020 22:31:04

Áno

A poprosím Time of Crisis alebo Imperial Struggle.

29.4.2020 23:13:49

Třetí edice
Tak jsem si přes víkend trochu prosvištěl pravidla a prohlédnul fotky komponent 2 i 3 edice Awakening the Bear a Storm of Steel. Třetí edice je opravdu vyladěná, oceňuji (mimo jiné) žetony ze silnějšího kartonu a viditelně lepší kvalitu tisku. Pořadače žetonů vypadají vážně skvěle. Pravidla se zdají být srozumitelná a přehledná. Mise vypadají zajímavě a je jich poměrně slušné množství. Utvrdil jsem se v tom názoru, že Conflict of Heroes je dobrá volba a byl bych opravdu moc rád pokud by se potvrdil zájem hráčů a hra vyšla v češtině.

Navíc nepochybuji že CZ verze od Fox in the Box by byla ještě vyladěnější. :)

4.5.2020 12:21:57

som

zajímalo
to víte že zajímalo!

4.5.2020 12:25:02

Joe
Niekto robil preklad k prvej edícií lebo ho mám doma ;-)

Edit: tak som to našiel, český preklad pravidiel robil

http://shop.worldatwar.eu

4.5.2020 20:47:28 | Upraveno autorem (porovnej)

had

to springb

Stránky shopu jsou nefunkční. Lze překlad někde stáhnout?

22.12.2020 13:12:17

Vybíráme z Bazaru

Sky Team CZ
Sky Team CZ
Akt. cena: 580 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas