City of Thieves

xxxxxxxooo hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

City of Thieves - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Dustgames
Fantasy Flight Games
Hazgaard Editions
Stratelibri
Autoři: Laurent Pouchain
Pascal Bernard
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O hře

Tak. FFG dneska zveřejnili pravidla.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1514

Tuhle hru bych rád vyzkoušel, protože vypadá velmi zajímavě.
30.7.2010 00:34:28

útěk-opuštění čtvrti-lsti v boji
1. Nedá mi to, ale můžete mi, prosím, píchnout prstem do pravidel (revidovaná verze), kde je uvedeno, že se postava po útěku nesmí v následujícím kole vrátit na pole, z něhož utekla? Já to tam totiž nějak nemůžu najít.
2. V revidované edici je v textu uvedeno, že opuštění čtvrti stojí jeden akční bod (It costs one action point to move off the board from a deployment space - strana 14). V příkladu níže je to ovšem uveden jeden pohybový bod. Co je správně?
3. Bere se zvláštní schopnost postavy v boji jako karta lsti? Nebo můžu využít zvláštní schopnost + lest?

6.1.2013 12:35:54

Morthe
2. v první verzi pravidel o tom nepíšou. Tam vyloženě říkají, že je to jeden movement point. Osobně bych řekl, že tam mají chybu... ale když to jsou revidovaná pravidla, tak je mi to divné.
1. v pravidlech je jen napsáno, že během úteku nemůžeš jít dvakrát na to samé políčko.. a ani utect z hracího plánu...
3. osobně se přikláním k názoru, že schopnost není považována za kartu... takže můžeš použít v boji jak kartu tak schopnost.
v pravidlech pro rozšíření, to dokonce už není vubec limitovano a muzes jich zahrat kolik chces...

6.1.2013 13:13:15

elenistar
ad 2. V první verzi píšou 1 Movement. Co jsem prozkoumával různá fóra, tak by to nespíš mělo být, že se dá vypadnout v průběhu pohybu. To se nejspíš pokusili v revidované edici zpřesnit, ale napsali to stejně zmateně - takže by to nejspíš měl 1 akční bod použitý na pohyb, v němž se vyskočí ven.

6.1.2013 15:20:40

morthe
jj, podle mne to zůstává stejné... jeden akční bod na pohyb... a během pohybu vypadneš ven.. tak jssem to ted študoval... čtu revidovaná pravidla a porovnávám je s těmi původními

6.1.2013 15:24:13

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions Rogue Hero pack
Marvel champions Rogue Hero pack
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas