Blood Bowl - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zatroliga

Výsledky, komentáře, ....
http://paladin91.webnode.cz/zatroliga/

paladin - nurgle
sydo - human
jarmuk -dwarf
marvin - skaven
dex - skaven
grom - human
johnyczech - orci
Kosibratr - goblins
Olaf - norsca
Bordelmama - chaos
falco - chaosdwarf
andy - orci
1.6.2011 20:04:17 | Upraveno autorem (porovnej)

sydo
Přehodili jsme FF dle správných pravidel.
Kosákovi bohužel stejně klesl o jedna, ale mně tedy o jedna stoupl.

FF: +1/-1

27.8.2011 21:40:57

...
Tak dneska hrajeme proti trpaslíkům. Hmmm ... dlahy mám, skleněný oči mám, berle mám ... míč ... a 7 rakví ... myslím, že jsem zabalil všechno co budeme potřebovat:-D

29.8.2011 15:10:21

Marvin
To ja s sebou balim bezne. Vzhledem ktomu, ze elfa bys v nasi lize nenasel a ostatni maji same mlaticka tymy, tak s do kazdeho zapasu nastupuji s primarnim cilem prezit :D ale zatim se chlapci celkem drzi, uvidime jak dlouho :)

29.8.2011 17:27:04

sydo
Máš pravdu, kromě goblinů, mojich krys a Tvých hochů jsou to všechno děsný trvďáci:-)

29.8.2011 18:03:16

Neústupní : Myšketýři 2:1 (1:0)
Krásný zápas plný zvratů. Rozhodla větší trpasličí houževnatost.
Jedna krysa zkriplena (- 1AV) jeden trpaslík zmešká příští zápas.
Zápis udělá manager trpajzlíků:-)

30.8.2011 00:10:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Drtiče končí...
Důvodem jsou neustálé problémy s domlouváním zápasů. Myslím samozřejmě problémy z mojí strany způsobené prací a dalšími povinnostmi, které mi od podzimu zase začnou.
Omlouvám se všem ostatním koučům, ale nečekal jsem, že pro mě bude takovou komplikací zařídit si jednou za tři týdny volný večer na zápas v BB...
Každopádně zkušenost pro příště, abych se nepouštěl do větších akcí a nemrvil ostatním zábavu. Sportu zdar, blood bowlu zvlášť!

30.8.2011 11:15:15

Nový hráč
Lituji konce Drtičů.
Nicméně mám v práci kolegu a ten by měl zájem se přidat.
Hrát jednou za měsíc mu nedělá problém:-)
Hrál by za Amazonky a nesmělo by vadit, že mká panáčky z Lega ...

30.8.2011 11:47:40

Drtice
To je skoda, jeden z mala tymu co ma AV mensi nez ja konci :( Treba nekdy priste, budu se tesit!

Marvin: Mne lego amazonky nevadi a s follow-up tri zapasu snad nebude problem, takze ja jsem jedine pro.

P.S. Kdyz zrovna k BB nekupuji dalsi figurky tak o nem neustale premyslim! Obzvlast jeste ta dve kola co nam s Boldrickem zbyvaji mi nedaji spat. Ta ligova hra je proste genialni, nedokazu to prirovnat k nicemu jinemu, zkratka masakr.

30.8.2011 11:56:48

sydo
Mně to povídej. Už dlouho mne nic tak nechytlo:-)

Včera mne bavilo i to jak mi krysy padají jak mouchy ... fakt bezva hra.
Na druhou stranu je dost taktická (skoro jako šachy) a na to já nemám buňky a ani představivost:-D

30.8.2011 12:05:21

Marvin
Souhlas, mne trva minutu nez se rozhodnu, zda s hracem vstat ci ne :D

30.8.2011 12:08:59

Marvin & Sydo
V tomhle je BB fakt zvláštní. Když jsem například hrál s Jarmukem, tak přesně jak píše Marvin mě bavilo i to, jak mi jeho trpaslící mrzačí hráče :-)
No a škodolibou (a nesportovní :-) radost, kdy se goblin Kosihobratra sám přizabil motorovou pilou, netřeba popisovat...
Ne, že by mi bylo úplně jedno, jestli prohraju, ale v BB jsem byl tak nějak automaticky víc nad věcí než obvykle a dokonce jsem párkrát soupeři poradil, kde a jak by mohl mít víc bonusů na block atd. :-) Prostě BB je HRA

30.8.2011 12:42:06

VinasSolamnus
No vidíš. Tak si to ještě rozmysli, protože Tě čeká zápas s mojím týmem Kanálníků:-)

30.8.2011 12:48:06

drtiče
je to opravdu škoda, co se týká užívání si hry, tak to je nepopiratelně lepší v lize, už teď vymýšlím koho co učit.Vždy jsem miloval rpg-čka.Asi nepatřim mezi ty co u her super moc přemýšlí, ale konečně mi přálo štěstí.
Amazonky beru, jen je mi líto, že je už asi nepotkám.
Je to bezesporu nejrychlejší tým v lize, já zas nejpomalejší.
OPRAVDU SI KAŽDÝ ZÁPAS UŽÍVÁM.
Až se proberu z pivní opice po oslavě vítězství, tak dodám i report o hře s krysíkama, moc se mi to opravdu líbilo.

30.8.2011 14:18:19

jarmuk
Nejrychlejší není ... možná nejúskočnější, protože všechny holky mají dodge:-D

30.8.2011 14:23:50

Komentář z posledního zápasu:-)
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/blood-bowl-326/hrani/11668/

1.9.2011 08:36:04

Moje aktuální TOP 3:-)
1.Blood Bowl (9 hodin 55 minut)
2.Summoner Wars (6 hodin 10 minut)
3.Battles of Westeros (3 hodiny 30 minut)

2.9.2011 10:15:07

paladine a ostatní členové direktoriátu ligy:-)
Tak co uděláme s ligou? Kolegu jsme zaučil, ale jede teď na 4 týdny na stáž a pak má dovolenou. Prakticky tedy bude pryž do půlky října. Myslím, že s ním tedy nemá cenu počítat.

1) Nalosujeme neodehrané zápasy znovu (bez Drtičů)? Já mám aktuálně hrát právě s Drtiči Mrazu. Nebo Drtiče nahradí někdo se druhým týmem?
2) Bude se stránka u paladina aktualizovat? Hrajete další zápasy? Já osobně, když vidím, že se nikde nic neděje, tak mne zapálení pro hru pomalu opouští.
3) Nechce si se mnou Olaf zahrát znovu ten úvodní zápas, který vyhrál nad Opčíkem? Celkem rád bych si s ním zahrál
4) A co na to jak Tleskač?:-)

Já osobně mám šanci se věnovat pořádně jen jedné hře a pokud by liga dál neběžela, tak bych se přidal ke skupince hráčů něčeho jiného.

5.9.2011 12:38:40

Marvin
Ja cekam na dohrani zapasu s Boldrickem, mel by se snad vratit tento tyden. A doufam, ze se liga udrzi, me BB chytil hrozne.

Marvin: Jakepak poradne, jednou za mesic jeden zapas das, i kdyz hrajes jine hry ne? :)

5.9.2011 12:43:43

sydo
No já taky doufám, že se udrží, protože mne to baví, ale baví mne to právě v lize:-)
Například jsme chtěl hrát Earth Reborn, ale dal jsme přednost BB.
No a otevřeně, mám čas max jednou za 3 týdny na to vyrazit hrát na celý večer. Dál pak hraju doma a s kamarádama - nehráčema. No a taky mám of října zase školu:-(

Já třeba teď aktuálně mám odehráno a mám hrát s Drtiči ... chtělo by to vymyslet něco dalšího, protože tím, že nemám první zápas, tak mi ještě nikdo nepřelezl úroveň a nemám ani prachy na nakoupení Rat Ogra. Čili nemůžu aktuálně team rozvíjet a testovat a to bych moc chtěl:-D
No a znám se, pokud to budu brát do ruky jednou za dlouhou dobu, tak mne to nebude bavit:-)

5.9.2011 12:57:54

Marvin
Aha, tobe chybi jeden zapas? Ja myslel, ze uz jsi tri mel. A nezeptame se Paladina, zda nam nepovoli pratelak? Pokud ti chybi jeden zapas, tak ty bys v pratelaku normalne ziskaval SPP a ja ne. Dorovnal bys zapas a jeste bychom si zahrali.

5.9.2011 13:02:54

sydo
To je taky varianta:-)
To první, co jsem hrál s Jarmukem byl zápas cvičný, bez diváků a SPP.
Pokud bych si mohl hrát s postupem hráčů, tak už budu hodný:-D

Nebo bych dohrál to s Olafem ... nicméně to je zase opruz, protože on to už započítané má (3TD + MVP+další...). Čili pro Olafa opruz.

5.9.2011 13:23:02

direktoriát
pánové asi takhle.
byl bych velmi rád kdybychom mohli pokračovat. To že nechtěljí dritiči pokračovat mě hodně mrzí, pač si myslím že rozhodně nebyli takovou brzdou za jakou se VinaSSolamus považovat. Zkoušel jsem ho ještě přemluvit ale asi to nezabralo :(

tohle je bohužle největší úskalí bloodbowlu, liga je úžásná věc ale chce to 100% participaci a zájem všech zúčastněných. Odehráli jsme 2-3 kola a to už to stihli zabalit dva původní účástnici.

Věřím že zbytek jste nadšenci a že už nás nikdo další opouštět nehodlá. Nicméně je ted diky této a dalším okolnostem ( loučení se s jedním účastníkem, končící období prázdnin, najíždění na běžný pracovní, studijní rytmus) zrovna vhodná chvíle na malé ohlednutí se zpět a proto se Vás všech ostatních ptám jak to vidíte a zda máte chut, vůli a čas pokračovat. Pokud je mezi námi někdo kdo si není možností pokračování z jakéhokoliv důvodu jistý tak ať to řekne teď nebo mlčí na věky :)

Dávám teda čas na vyjádření do konce tohoto týden - dobře si to rozmyslete a pak bych rád videl 100% ano či ne. Pote nahradíme případné ztráty jinými zájemci - ono je celkem jedno v kolika lidech se liga hraje - stači klidně 6 ale musí být zájem hrát jinak to jeden kazí všem.

Po tom týdnu bych navrhoval udělat nové rozlosování a záčít od nuly s tím že můžete pokračovat s týmy a zkušnostmi co jste nasbírala za ty 2-3 dosavaní kola, které můžeme brát jako příprav u oťukávačku pravidel.





5.9.2011 13:43:57

paladin91
Super!!!
Můžu si případně doplnit SPP i za cvičné utkání s Neústupnými?
Byl by to 1xTD (č.10) a 1xMVP (náhodně)?
Měl bych tak 3 utkání jako ostatní:-)

Jo a taky se mnou počítej:-)

Výhledově by se přidal i ten můj kolega z práce.
Pokud ho to chytne, tak je myskím spolehlivý ...

5.9.2011 13:52:17 | Upraveno autorem (porovnej)

paladin
Se mnou pocitej urcite!

A pokud se treba dopracujeme do dalsiho rocniku ligy, jeden muj kamarad tez projevil zajem. A jelikoz mam ted tri tymy, mohu mu nektery zapujcit.

5.9.2011 14:04:51

paladin
Se mnou mužeš počítat

5.9.2011 14:31:01

Vybíráme z Bazaru

Earth reborn
Earth reborn
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas