Blood Bowl - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zatroliga

Výsledky, komentáře, ....
http://paladin91.webnode.cz/zatroliga/

paladin - nurgle
sydo - human
jarmuk -dwarf
marvin - skaven
dex - skaven
grom - human
johnyczech - orci
Kosibratr - goblins
Olaf - norsca
Bordelmama - chaos
falco - chaosdwarf
andy - orci
1.6.2011 20:04:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Skaveni
Tak už mám svoje Myšketýry. Pravidla jsem pročetl a prošel jsme si už i nějaké taktické rady jak hrát za Krysáky:-)
Ve druhé půlce srpna byh se hlásil na nějaký přípravný zápas:-)

24.7.2011 21:04:33

Marvin
Já klidně dám. Proti skavenům jsem ještě nehrál tak bych si to klidně zkusil.

25.7.2011 09:38:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Neústupní - Jägrovy Drtiče Mrazu 1:1 (0:1)
Ve druhém kole ZatroLigy zavítaly Jägrovy Drtiče Mrazu na hřiště Neústupných trpaslíků. Z Hras Areny si svěřenci trenéra Sigura Róse odvezli remízu 1:1 a jeden rozdrcený kotník, tři naražená žebra, přeraženou čelist a jednu zlomenou ruku...
Drtiče otevřely skóre už ve třetím kole, kdy se nečekaným únikem po pravém křídle prosadil thrower Tryggvi Finboggadötir. Přízeň severských bohů je však vrtkavá jako aprílové počasí a jeho radost neměla příliš dlouhého trvání...
Rychle inkasovaný bod totiž probudil v trpaslících nenávist, kterou si dosud šetřili pouze pro elfy. Vousatí svěřenci trenéra Jarmuka přibrousili okované boty a ještě před přestávkou přizabili či zmrzačili pět soupeřových hráčů! Jedním z nich byl i Finboggadötir, kterému jeden z trpaslíků rozdrtil kotník (trvalé následky: -1 pohyb).
Navzdory oslabení se Seveřanům podařilo udržet vedení až do přestávky. Během ní měli týmoví felčaři plné ruce práce. Pivo, kořalka a další léčivé lektvary tekly proudem a do druhého dějství nastoupily Drtiče oslabeny pouze o dva hráče.
Hned po výkopu se míče zmocnili domácí, využili početní převahy a začali se probíjet po pravém křídle k end zoně Jägrových Drtičů Mrazu. Hosté ale kladli tvrdý odpor a každý coul, o který se trpaslíci posunuli byl vykoupen ztrátami na obou stranách. Právě v těchto chvílích se ale ukázalo, že trpasličí ocel je přeci jen pevnější než zbroje z tuleních kožek. Zatímco Drtiče poslaly na marodku jednoho hráče, Neústupní vyřadili celkem tři Seveřany.
Navzdory soustředěné obraně ale hosté vedení neudrželi a v posledním kole trpasličí runner vyrovnal. Svěřenci trenéra Sigura Róse poté sice měli ještě k dobru jeden tah, k obratu ani krvavé pomstě se však už nezmohli.

A ještě trocha pozápasové statistiky Jägrových Drtičů Mrazu:
Touch Down: Tryggvi Finboggadöttir.
Způs. zranění: Baldur Sigurdsson.
Zranění: Tryggvi Finboggadöttir (-1 MA, nehraje příští zápas, thrower), Baldur Sigurdsson (nehraje příští zápas, lineman), Alfred Finnbogason (nehraje příští zápas, lineman).
MVP: Haraldur Björnsson (lineman).
Postup: Baldur Sigurdsson (+1 ST)
Peníze: 90.000 (celkem v kase 170.000 - bude však záhy utraceno na doplnění stavu :-)
Fan Factor: +1 (celkem 4)

25.7.2011 13:27:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Vinas
Super report :) Ja taky dnes asi o par hracu prijdu, orku se bojim uz tyden. Ale nedame se lacino :)

25.7.2011 14:17:18

olafson
Všechny přáteláky s ním městáli nějakého hráče, ale jako trénink dobrý.
Už jsem si zvykl, že sním nevyhrávám

25.7.2011 18:19:06

jarmuk
Já sním jednou remízoval

25.7.2011 18:29:51

kosibrats
co ty a opčík kdy to dáte?

vinassolamnus a zbytek

moc pěknej reportík jen bych ještě požádal aby jste z těch zápasu udělali ty zápisy jak jsem dával vzor dříve - tedy TD, CAS, ĆOMP .... a k tomu čísla hráču za oba trenery - s těma jménama jsi to udalal moc hezky ale chybí tomu ještě ty úspěchy (neuspěchy) soupeře. Tak na to myslete.

btw posílejte kdyžtam rostery a já je aktualizovaný nahodím na web.

25.7.2011 18:46:47

Olaf
OK. Tak já se ozvu. Jen tedy ještě jsem nehrál, jen jsem přečetl pravidla.
Jo a mám jen svůj team. Core Set nemám:-)

25.7.2011 18:49:25

VinasSolamnus
Hele jen dotaz. Tryggvi Finboggadöttir je ženská?

25.7.2011 19:05:34

zgrywus
Tryggvi Finboggadöttir je David Beckham prohnanej přes generátor "islandských jmen" :-)

25.7.2011 19:12:41

VinasSolamnus
Teda pěkně blbej generátor:)
dottir znamená totiž to samý co v češtině na konci příjmení -ová.
V doslovným překladu by to bylo dcera Finbogga

25.7.2011 19:51:56 | Upraveno autorem (porovnej)

zgrywus
Hehe, dík za info.
Ale nakonec proč ne... On Beckham trochu zšenštile působí :-)

25.7.2011 19:56:45

mno
Tak Hosi vcera dostali na prdel od Trouby 4:1 (nebo 5:1, uz nevim). Report z me strany nebude, jelikoz jsem se strasne ozral. Mohu ale mluvit o stesti, ze jedine vaznejsi zraneni schytal Nebohous, ktery vynecha pristi zapas. Udelal jsem hafec hrubych chyb, z nichz jedna mela zasadni vliv na zacatek zapasu. Nicmene opet jsme se utvrdil v tom, ze BB je skvela hra. Diky Olafovi za rady a za odvoz domu a take za hlavni radu - figurky lepit chemoprenem. Ogre je totiz leprotik a neustale mu neco codpadava, vterinak je na prd :(

26.7.2011 08:18:38

co chybí
Z mých ráčů zranili č.:10,5,4,td2
pro příští hru je ztracen č.3
mvp č.7
ff+1, takže nyní je 3
vydělal jsem 80000
postoupil jeden hráč ,kostky hodim před někym, kdo mi to dosvědčí

S tabulkou stále bojuji

Jinak přátelák proti krysám uvítám

26.7.2011 16:03:05

Troubové x Hoší od Ogří řeky

počasí nice
návštevě 8/5
cas 4,9,10/ -
smrt - / -
comp 12 / 7,7
TD 8,8,7,7, / 3
mvp 9 / 9
výhry 110 / 80
FF +1 / -

jelikoš ani já moc poznámek z druhého poločasu nemám, tak report bude krátký.

26.7.2011 21:29:30

zbylé zápasy
Kdy vidíte dohrání tohoto kola

27.7.2011 12:54:55

olaf
orci s vampama hraji dnes v 18:00 SEC

28.7.2011 11:27:45

takže máme tu další výsledek
Boldrickovy Orci a moji Chirurgové 3:1
návštěva 14/3
FAME +2 orci
počasí - very sunny
comp 7,8 / -
cas 8 / -
TD 11,6,11 / 2
MVP 1 / 15
zranění niggling u mého náhradníka
FF +1 / -
výhry 110 / 60

no a co říci ke hře, Boldrick se myslím musel docela slušne nasmát s ním i jeho orci pač mě na kostkách padali jedničky stejně často orel na koruně. Začalo to už samotnou návštěvou kdy se na zápas vydalo celých 3 tisíce fanoušku Vámpíku a ve stejném duchu to pokračovalo.Slunečné počasí zřejmě neovlivnilo jen schopnost házet ale i všechny ostatní schopnosti vampíkum a klukům to asi nedělalo dobře na pleť.
První poločas začínali utokem orkové a po nevýrazném průniku po levém křídle se jim podařilo po nedůrazné obraně ( nepovedený blitz) podaří položit první tačdaun. Vampíci se pak hnali do protiútoku který se formoval do poměrně slušné šance a k úspěchu chyběla již jen jedna dobrá příhrávka, která ale dopadla tak tragicky že dala prakticky hned šanci orkům přehrát na útočnou polovinu a překvapit obranu podruhé. Do druhé půle už šli vampici oslabeni o dva hráče příliš šancí na úspěch si nedávali. Orci ale provedly výkop tak neštasně že spadl přijímacímu hráči rovnou do rukou a pak provedli úspěšný útok po levém křídle. Orci docela podceníli obranu když naskládali všechno na line of scrimage což se jim vymstilo. Poslední TD již byl výsměch mím úspěšným hodům kdy jsem ho Orkům vpodstatě daroval. Ač je to neuvěřitelné tak ani 6 rerolu není dost.

28.7.2011 23:00:30

ano ano
jedničky padali s chirurgickou přesností :-)
už i mě se paladina zželelo, což však neměnilo nic na tom, že jsem chtěl vyhrát, když mu padlo číslo od 2 do 5 anebo 1 s poměrem 1:1 :-D

29.7.2011 07:15:32

chm
to je jak moje hody u Titana

29.7.2011 09:30:31

já s klopčíkem
klopčík je ted dost zaneprázdněn a od příštího týdne je na warconu ale možná se tam za ním na jeden den podívám a mohli by jsme to tam odehrát.

29.7.2011 09:50:32

to kosibratr
no to by bylo i žádoučí abys tam dorazil to odehrát, neb termín býl koncem měsíce.
Navíc tam budu já i sydo tak do toho můžem opčíkovi trochu kecat aby nehrál uplnou tužku.

30.7.2011 15:37:46

paladin
Nevíš jestli někdo z vás bude mít BB já a klopčík máme jen týmy abych si případně někde pujčil herní plán

30.7.2011 16:52:07

kosibratr
deska tam bude

30.7.2011 21:55:53

přátele
opčíka to s náma příliš nechytlo takže se operativně nahrazuje Marvinem a jeho krysíkama. Co možná nejdřív odehraje s kosíbratrem a pak jedem na 3 kolo. Ti co můžou tak se do něja pustte
Olaf : Kosibratr
Boldrick : Sydo
Jarmuk : marvin
Vinnasolus : Paladin

8.8.2011 22:49:51

Vybíráme z Bazaru

Nerozbalený Karak 2
Nerozbalený Karak 2
Akt. cena: 1290 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas