BattleLore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rady pro nově kupujícícho

Chci si battlelore výhledově koupit. Může mi někdo prosím stručně popsat nějaké základní info o hře? Četla jsem něco o nutnosti stahování scénářů, o opotřebovávání kostek atd. Co bych měla po koupi udělat (kromě barvení :)
24.3.2009 08:11:15

chtění je to nejmenší
Já bych chtěl :) že bych začal znovu vymalovávat figurky, teď už vím, jak na to :) ale ty peníze ...... :(

20.4.2009 17:22:59

To Hammer
HeHe :)

21.4.2009 08:09:31

Drussbarb
Plně s tebou souhlasím taky jsem si nadšeně koupil BL a bohužel jsem jí hral taky asi 6x a nemám ji s kým hrát. Budu jí muset taky dat do Bazoše =o(

24.4.2009 22:17:43

onim

Kupa Battlelore
Dajte ponuku chlapci, a ja Vam ten Battlelore kupim. Piste mi na mail, onimko@gmail.com

23.8.2009 12:40:59

herní doba a pravidla
Chci se zeptat na herní dobu. Psáno je 60 minut, jak je to ve skutečnosti?

A druhý dotaz se týká pravidel. Jak jsou složitá? Četl jsem něco o osmdesáti stránkách, což mi přijde poměrně dost na to, že jde o hru pro dva hráče s menší herní dobou. Jdou se tedy rychle naučit a dají se rychle vysvětlit nebo je to trochu porod? Díky za info.

3.1.2010 14:39:19

není to tak hrozné :)
Pravidel bych se vůbec nebál, není to tak strašné, jsou dobře napsaná a u základní hry toho není zase tak moc, je pravda, že s přibývajícími rozšířeními pak stoupá náročnost (hlavně na paměť :)) ale i tak se to dá, můj 8 letý kluk to se mnou už dva roky v pohodě hraje :)
A herní doba hodně závisí na samotných hráčích, ale ta 1 hodina u základní hry docela sedí...

3.1.2010 14:56:35

pravidla
jak píše Hammer, pravidel bych se určitě nebál, základní pravidla jsou hodně jednoduchá a je v nich vše vysvětleno názorně na příkladech včetně obrázků. A hlavně herní scénáře jsou udělané tak, že na prvních pár se hru učíš a postupně se přidávájí další a další pravidla. takže je to taková škola hrou:) vše se učíš postupně a za pochodu. herní doba 60min. skutečně zhruba odpovídá, ale doporučuju si vyhradit času radši víc-jednak nějaký čas zabere příprava hry a druhak aspoň u nás je jedna hra málo a chceme hned hrát další a další a další....:)

3.1.2010 15:21:08

Vybíráme z Bazaru

Cosmic Encounter + 2 rozšíření
Cosmic Encounter + 2 rozšíření
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas