BattleLore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Barveni figur

Ahojte, na http://www.battleloremaster.com/guild_gallery.html maji krasne obrazky, jak muze vypadat nabarvena tezka pechota. Myslite, ze muze laik dosahnout takoveho vysledku? Hlavne mne nadchly stity s erby, to je mazec, jak na to? Na Cernem rytiri vidim barvy Games Workshop Paint Set (450,-). Staci neco takoveho? Nebo musim investovat do Foundation Paint Setu (900,-). Jde mi o to,aby byl vysledek co nejlepsi. Je v Brne nejake jiny obchod nez Cerny rytir, kde by mi mohl nekdo erudovany dat rady, jak na vec? Dik
30.3.2009 11:02:54

barvy
Řeším podobnou věc, jelikož chci battlelore koupit. Náhou u černého rytíře i s barvami. Co jsem tak hledala, tak ta sada za 450 by měla začátečníkovi stači. Dokoupila bych jen podkladový sprej. Někdo doporučuje černý, já osobně budu volit barvu tělovou. Plus štětce a hurá na to. Na poprvé člověk asi takových výsledků nedosáhne ale prý se do dá rychle naučit. Přímo na stránkách Days of Wonder je návod jak barvit všechny figury. Kdyby byl zájem, tak jsem dala celý návod dohromady a mohla bych ho sem umístit.

30.3.2009 11:07:06

PS
Zaměstnanci černého rytíře barvy chválili. Hlavně pro začátečníky.

30.3.2009 11:10:33

To Sappho
Jejda,to by bylo super.Muzes mi pls ten navod poslat na drussbarb@post.cz? A co se tyka spreje, ja myslel (doufal), ze postaci jen lak na zaverecne nalakovani figur a kostek ... :(

30.3.2009 11:10:59

to drussbard
Návod jsem odeslala i jsem na tyto stránky. Jen je anglicky ale jde pochopit o co v něm kráčí. Překládat se mi opravdu nechce. V návodu se píše, že kdo nechce podklad, tak hlavně řádně odmastit. Já osobně bych už ty 200 navíc do spreje investovala. Stejně budeš aspon muset obličejovou barvu dokoupit, ta v té základní sadě není. Každoápně návod ti posílám.

30.3.2009 11:14:16

kosty
A co se týče kostat, tak dle info co mám od ostatní a ze stránek, tak nové kosty už není třeba lakovat. Problém s otěrem je vyřešen.

30.3.2009 11:15:59

To Sappho
Kostky - fakt? Co zase ctu ja tady na webu, tak to kazdy doporucuje nastrikat. Jinak za navod dekuji, diky nemu se barveni stava realnejsi a realnejsi. Uz to ctu, jeste ze mi sef nevidi do compu :)

30.3.2009 11:21:06

barvení
Battlelore začínám také barvit.Hodně mě na začátek pomohli rady na www.chaotit.cz,kde jsou skvěle popsány techniky barvení.A na Chaotitu je i forum,kde se o malování figur dozvíte také dost.Jinak jsem právě dobarvil těžkou pěchotu ,tak to skusím nafotit a dát to sem.

30.3.2009 11:22:07

To Sappho
Navod vypada VELMI hutne a dobre,jeste nastudovat detaily o ruznych technikach,jeste jednou dik

30.3.2009 11:30:57

To Kosibratr
Urcite posli,jsem zvedav, jak jsi udelal stity :)

30.3.2009 11:31:19

barveni
koukni do fora Obecně o hraní .... tam je vlákno Malování figurek, kde je toho docela dost popsaneho :)

30.3.2009 12:10:45

Drussbard
Určitě pokud mě to vemou je tu už dost fotek,když tak ti je pošlu na email

30.3.2009 16:00:41

To Kosibratr
Urcite posli, mail mam drussbarb@post.cz. Jsem zvedav :)

30.3.2009 16:51:39

Drussbard
Bohužel se mě to nepodařílo odeslat ,nenapsal jsi špatně adresu.

30.3.2009 17:28:22

To Kosibratr
Nene," drussbarb@post.cz ". Mozna je problem v tom, ze mas moc velkou prilohu, zkus to zmensit, nebo posli vic malych mailu ...

30.3.2009 17:38:44

barvení
Já už základní hru mám nabarvenou,a stačil mi k tomu základní Games Workshop Paint Set + tmavší odstín k zelené,hnědé,žlutá,červené a modré + fialová.S tímto jsem si vystačil.Je fakt,že ni chyběla zlatá,ale i bez ní to šlo.Teď začínám pracovat na 3D hracím plánu.Po dvou měsících mi přišel první posypový materiál na povrch.Mám uděláno prvních pár políček a fakt to vypadá skvěle.Ještě to ale bude fuška udělat zbytek.Doufám,že stromečky mi také brzo dojdou.

30.3.2009 18:03:31

Drussbarb
Tak jsou odeslány.

30.3.2009 18:21:25

To Kostibratr
Hehe,uprimne musim rict,ze jsem cekal matlaninu a ono ne :). Dals mi nadeji,ze figurky muzou vypadat fakt dobre, moc hezke. I stinovani na brneni jde videt, dals mi inspiraci. Kazdopadne chvalim verejne :)

31.3.2009 08:22:29

To Kostibratr
Jeste mam jeden dotaz, jak jsi zvladl ty stity? Tos kreslil jen tak rukou?

31.3.2009 08:23:00

kosibratr
Mohla bych taky poprosit o obrázky. Maila mám lenka.duskova@seznam.cz

31.3.2009 08:37:22

Drussbarb
Děkuji za pochvalu,určitě potěší.Ale myslím že fotky matou a figurky jsou ve skutečnosti horší.Já zatím stoprocentně spokojen nejsem.Myslím že mám ještě co vylepšovat.Nedávno sem si koupil nové citadel washes(barvy určené přímo na stínování)tak doufám že další figurky budou lepší.Co se týče štítu tak ty sem barvil ručně,polepky na tak malé figurky jsem nesehnal a žádnej velký malíř nejsem abych si namaloval tak malé šablony.
Co se týče fotek tak jsem je dal ted sem ,pokud je rbx neschválí tak je všem co si napsali pošlu.

31.3.2009 14:13:36

zdarec
jak som pisal i v inom vlakne k BL, barvy som kupil v Brne - CR, poradil znami, kt. tam robi, stalo to par stovak /proste ne moc, nevim uz kolik/, dokupil som dalsie tri /telovka, modra, tmavo hneda/ ale da sa to i bez nich. bez ceho to nejde je stetec. kupil som hned jeden extra ale i s tema tusim 2 co boli k barvam to slo hodne dolu vodou /stetce/ a nasledne i kvalita malovani. ted jsem koupil set stetcu /tenky a kratky, ruzne verze/ za par kacet /cca stovka/ na aukru. kto by chcel muzu poslat prodejce, mozna jeste ma. jeste sem je nepruboval ale rozhodne podl popisu nebude o cem a cena vic nez dobra. osobne odmastuju, cernej podklad /maluju, chcu to cim vic doruky/, pak samotna malba a pak lak /taky z CR asi za cca 200/. neni to 100% ale to taky muze byt moju /ne/sikovnosti. no bezne hrani a radost z barev vsak vyslovene staci. podstavce sem resil dlouho, ale nakonec taky jenom maluju, ruzne a pestro /i jeden podstavec je hodne barevnej/. foto muzu up negdy za 2weeks, to uz snad budu u fotaku.
kocky jsem nechal zatim tak, trochu se soupou, ale lakovat je nechcu, uz takhle to neumim hazet a nechcu narusit vyvazenost.

31.3.2009 15:44:17

to voloda
Trochu nerozumím tvému příspěvku. Hlavně věty ohledně štětců. Ty co jsi koupil v Brně (předpokládám že v Rytíři) byly špatné? Chci kupovat tenhle druh štetců (Citadel Brush - Detail Brush, Standart atd). Máte s nimi někdo zkušenosti?

31.3.2009 15:52:09

sappho
Já mám štětce od Citadel a nemužu si na ně stěžovat.Pak mě ještě zbylo pár štětcu z dob kdy jsem se pokoušel barvit letadla.Jsou to štětce kolibri,a maluje se mě s nima dobře hlavně proto že se mě zdaj tenčí tak že jsou dobrý na detajli a dobře se držej protože maj nasádu silnější,tak že se mě s nima detaili líp vykreslujou.

31.3.2009 16:01:11

sappho
spatne vylozene ne, ale nic extra. a pokud je neco snad dulezitejsi nez barvy, tak jsou to stetce. ted mam dva kratke pevne tenke a de to jedna basen, hlavne 000 je fajn na detaily, ale to zase nemusis pokad s tym nechces na sutaz /to ja sice taky ne, ale kdyz uz tomu clovek dava tolik, tak mi to neda abych se stym negdy nevyhral jeste vic

31.3.2009 16:47:35

process started!
Včera došla krabice, hned jsem se ve volné chvíli vrhnul do barvení. Rychlostí 5-8 figur za hodinu mi při 2 hodinách denně zbývá ještě... moooooře práce :)

(sice jsem v diskuzi pár měsíců pozadu, ale co se týče barev, doporučuji spíš značku Vallejo - stejná cena jako GW, ale nezasychají a mají kapátko)

24.11.2009 13:22:01

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard ALL IN Sundrop
ISS Vanguard ALL IN Sundrop
Akt. cena: 8500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas