Ascension: Chronicle of the Godslayer

xxxxxxxxoo hodnoceno 75x (Seznam vlastníků)

Ascension: Chronicle of the Godslayer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Gamer Entertainment
StoneBlade Entertainment
Autoři: Brian Kibler
John Fiorillo
Justin Gary
Robert Dougherty
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla

Po prostudování pravidel su docela překvapenej jejich jednoduchostí a volností (mám zkušenosti zatím s Dominionem a Dobyvatelama)! Takže chápu to správně, že možu mít vyložených construktů tolik, kolik se mně zalíbí a klidně několikrát toho stejnýho?

Všechny karty construktů co mám vyložený a všici hrdinové co v kole zahraju spolu bez problémů spolupracujou a jejich runy a power je jednoduše sčítá do společné celkové sumy, kterou možu následně libovolně rozložit na nákup a vykuchání čeho si zamanu?

A Custist je takový jelítko fanatický, který slouží k tomu, abych poslední dvě power v tahu (když nevím co lepšího s nima napáchat) mohl vyměnit za 1 honor a zůstává na svým místě a nejde jako jediný kuchnutý mostrum do voidu?
25.9.2010 04:40:28

d
dekuji

30.7.2013 21:12:25

Jak je to s balíčkama?
Chtěl bych se optat zda správně chápu "točení" svých karet. Na začátku ma 10 karet, zamíchám, 5 na ruku a 5 do "dobíracího balíčku". Pak třeba 4 karty zahraju, koupím si 2 hrdiny a ty 4 zahrané, 2 hrdiny a poslední kartu z ruky dám na "odhazovací balíček" a následně z "dobíracího" vezmu 5 karet na ruku, těch 7 zamíchám a dám na dobírací... a tak pořád dokola?

10.1.2014 18:55:57

Tak nejak. Zhruba.
Zacneme od konce. Tvuj tah konci tim, ze si priberes 5 karet. Pred tim jsi vse, co jsi zahral i nezahral, dal do discardu (teda krom konstruktu). To co jsi koupil skoncilo v discardu okamzite.
Ve chvili (presneji receno AZ ve chvili), kdy si mas dobrat kartu a dobiraci balik je prazdny, zamichas discard a udelas z nej novy dobiraci balik.

Kdyz budu vychazet z tveho prikladu, tak odehrajes druhe kolo a az pak zamichas vsechny karty (tedy nejakych 12+ karet), udelas z nich dobiraci balik a doberes si pet.

10.1.2014 19:16:40

Vybíráme z Bazaru

Kutná Hora
Kutná Hora
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas