Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Brno

Zajímalo by mě, kolik je zde lidí z Brna, kteří by byli ochotni čas od času si sednout a ponořit se do cyberpunkového světa Netrunnera?
10.1.2013 12:29:41 | Upraveno autorem (porovnej)

2lambda
Zdravím. Osobně budu jen rád, když rozšíříš naše řady. Hra je to super. Každopádně Tě musím upozornit, že to s tou hráčskou komunitou moc dobře v Brně nevypadá. Scházíme se sice více/méně každý týden. Většinou je to ovšem posezení ve dvou hráčích. Všeho všudy jsem v Brně hrál proti dalším čtyřem lidem. Jeden se ovšem odstěhoval a dva z těch zbývajících třech chodí hrát výjimečně. Slyšel jsem, že Netrunnera má v Brně více lidí (min další 2), ale neznám je a nikdy se za námi ke Dřevákovi nestavili, ačkoliv je známo, že se tam pravidelně scházíme. Osobně chci Netrunnera hrát pravidelně a dokud bude s kým, tak si ho budu i kupovat.. :-) Bylo by fajn lidi vlastnící Netrunnera sjednotit a scházet se 2-4 krát do měsíce, připojit se k pražské lize a občas uspořádat nějaký ten turnaj. Velcí fandové jsme tu ovšem podle mě pouze dva a to je na větší plány zatím málo.. ;-)

12.6.2013 13:33:52

hraní Brno
V mém okolí jsou další 2 hráči a vím ještě o dalších dvou od Holešova. Snažím se to nějak zorganizovat a dat nás do kupy s hraním a pak by jsme mohli jet i do Brna na nějaký turnájek ( nejlépe sobotní / nedělní ). Hra je to super a bylo by škoda kdyby se to nerozjelo.

S kým hraješ? S Jeydeem nebo s Jurisem?

12.6.2013 20:45:47

2morpheus
Nejvíce her mám odehráno s Jurisem. Ten ovšem před par týdny pláchnul do zahraničí. V současné době se nejčastěji scházíme s JayDeem a párkrát se objevil Amis a Alliada.

12.6.2013 22:47:27

pAblO
Diky za informace. Bohuzel dva hraci jsou prilis malo na to, abych do toho sel - staci malo a komunita se tu rozpadne uplne. Je to pro me nemala financni a zejmena casova investice, a v situaci kdy nemam rozumnou miru jistoty ze se mi to vrati v podobe alespon jednoho roku pravidelnych her se mi to nevyplati. :|

13.6.2013 00:56:00

2lambda
Hráčů je víc, ale zatím ta hráčská komunita není sjednocená. Každopádně kdyby si měl chuť a čas, tak se můžeš někdy zastavit a my Ti nějaký ten balík na zahrání určitě pujčíme.

13.6.2013 08:50:53

komunita
Když jsem to pořizoval tak v mém okolí nebyl nikdo, akorát jsem se domlouval s Jeydeem na ježdění do Brna a pak se podařilo sehnat hráče tady v okolí.

13.6.2013 08:59:53

pAblO
Tak jsem neodolal a šel do toho - takže doufám, že mě nevyšplouchneš a pravidelné herní pondělky se budou konat. Netroškařil jsem a vzal to všechno až po Humanity's Shadow, takže bych neměl být pozadu s balíky.

V pondělí bych došel, ale pravděpodobně ještě bez vlastního balíku - karty dost možná budu mít až v pondělí. Ten týden mi pak bude určitě trvat, než to projdu a zkusím dát něco dohromady.

Kdysi hodně dávno jsem jednu chvíli hrával MTG, poker mi taky není úplně cizí, tak se mi snad napoprvé podaří postavit něco semidecentního, co pro vás bude aspoň trochu challenge. :)

13.6.2013 15:14:00

2lambda
Paráda! Rádi Tě v pondělí uvidíme.. ;-)

13.6.2013 16:29:54

pAblO
Tak karty uz jsou doma, roztridene a obalene, takze v pondeli pravdepodobne dorazim uz se svym vlastnim balikem. :)

15.6.2013 23:49:50

Posezení U Dřeváka
Včera jsme se sešli U Dřeváka ve čtyřech (Permonick, Lambda, JayDee a já). Zastoupeny byly všechny frakce, ať už za korporace, tak i runnery. Osobně jsem odehrál 4+ her.

Z důvodu, že se pondělí ukázalo jako né zcela ideální den v týdnu, rozhodli jsme posezení U Dřeváka od příštího týdne (2.7.) přesunout na úterky od 18hod.

Rádi uvidíme další nové tváře.. ;-)

25.6.2013 19:31:14

včera, příští týden
Včera jsme se sešli v 5ti. Složení bylo stejné jako minule + se objevil nový hráč, který nám po zapůjčení karet dokázal pěkně zatopit.. ;-)

P.S. Příští týden ke Dřevákovi nedojdu. Ostatní hráči ze včerejška by se tam ovšem sejít měli.

3.7.2013 10:41:35

Pristi tyden
Ja pristi tyden nedorazim. Prosim ostatni (Permonick, Jaydee), at sem napisou jestli dojdou.

6.7.2013 18:29:19

10.7.2013 09:13:17 | Upraveno autorem (porovnej)

dnes 16.7.
Dnes dorazí hráči ke Dřevákovi až po 20hod.

16.7.2013 10:14:19

včerejšek
Včera jsme se opět sešli v komorním počtu hráčů. Všichni hráči hráli za Waylandy - Building Better World. K vidění ovšem byly různé typy této korporace (tag and ban, fast advance, super server). Za runnery byly k vidění Andromeda, Gabriel Santiago, Kate a Wizzard.

Největším překvapením pro mě byly hry s Honzou. Ačkoliv se tento hráč na našem setkání objevil teprve podruhé (nyní už ovšem se svými kartami) byl schopen vyhrát v cca 50% případů. Do teď jsem měl pocit, že nováček může jen stěží konkurovat zkušenějším hráčům, Honza mě ovšem přesvědčil, že i nováček s dobrým balíkem (z webu) a hráčským skillem (z jiných her) je rovnocenný soupeř v bitvě o agendy.

Lidem, kteří uvažují o tomto LCG bych doporučil se za námi stavit na pár her (karty pujčíme) a dotyčného zaučíme. Stačí si před návštěvou přečíst pravidla, která jsou na webu a zbytek se dá doladit na místě.

Nutno upozornit, že do Netrunnerského vlaku je třeba nasednout co nejdřív, aby neujel a člověka pak neodrazovala počáteční vysoká investice, která se s dalšími rozšířeními bude zvyšovat.

Doufám, že se naše řady budou i nadále rozrůstat a budeme tak moci brzy přivítat další nové tváře.. ;-)

17.7.2013 10:37:22 | Upraveno autorem (porovnej)

V úterý 23.7. ke Dřevákovi nedorazím.
V úterý 23.7. na hraní ke Dřevákovi nedorazím. Zapomněl jsem, že jdu na Shakespearovské slavnosti - Zkrocení zlé ženy.

Každopádně co jsem slyšel, tak by tam měli dorazit: JayDee, Honza, Permonick + kámoška, eyron, ... ?

Nevím v kolik jednotliví lidé dorazí. Jediné o kom vím, je že JayDee dorazí až kolem 21:15. Bylo by fajn, kdyby ostatní sem nebo na Deskožrouta napsali v kolik tam budou, aby se někomu nestalo, že tam bude sedět pár hodin sám.. ;-)

18.7.2013 09:18:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Úterý 23. 7. 2013
Zdravím, tady Honza.
Příští úterý můžu být U Dřeváka od 18.00, pokud se na tento čas najde alespoň jeden protihráč nebo zájemce o vyzkoušení hry.

18.7.2013 20:41:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Já dorazím na krásných 21:15 - je možné, že se objevím dříve, ale zmiňovaný čas je jediný o kterém vím, že ho budu reálně stíhat.

22.7.2013 08:51:23

Úterý 23. 7. 2013
Dnes (23. 7.) dorazí hráči k Dřevákovi až kolem 21:00.

23.7.2013 08:30:16

Tak já nakonec mohu dříve cca osmá, kdyby náhodou tak mi písněte PM a dojdu dříve.

23.7.2013 18:07:52

dnes - 30.7.
Dnes se hráči začnou U Dřeváka scházet od 19hod.

30.7.2013 09:20:39

včerejšek
Včera jsme se U Dřeváka sešli ve trojko (JayDee, Dante a já). Hry byly opět celkem vyrovnané a né jedna skončila těsným skórem 6/7.
Za runnery se na scéně objevili Andromeda a Noise, kteří se snažili nabourat zpravodajské vysílání NBN - World Is Yours*(fast advance) a vykrást klony se zabývající korporaci Jinteki - Personal Evolution.

Osobně mě nejvíc potěšila první hra, kdy se mi podařilo v jednom kole zaskórovat dvoje Breaking News, které naadvancované čekaly na remote serverech, následně zahrát Midseason Repleacement a pak pomocí Psychograpics zaskórovat Project Beale za 4 agenda pointy. Díky jednomu bodu, který jsem měl zaskórován už z minula jsem se dostal během jednoho kola k celkovému počtu 7 bodů a tím i k vytouženému vítězství.. :-)

Přístí týden nedorazím, protože budu v zahraničí, takže bych chtěl požádat Danteho, zda by sem i na Deskožrouta mohl napsat v kolik se U Dřeváka příští úterý sejdou.. ;-)

31.7.2013 11:26:25

Úterý 6. 8. 2013
Dnes (6. 8.) se hráči U Dřeváka začnou scházet již mezi 17. a 18. hodinou.

6.8.2013 13:00:12

13.8.
Dnes 13.8. se začnou hráči Netrunnera scházet U Dřeváka kolem 18:30.

13.8.2013 15:24:57

Úterý 3. 9. 2013
Dnes (3. 9.) se začnou hráči Netrunnera scházet U Dřeváka kolem 17:30.

3.9.2013 13:55:18

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne - základní hra stará grafika
Carcassonne - základní hra stará grafika
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas