Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Brno

Zajímalo by mě, kolik je zde lidí z Brna, kteří by byli ochotni čas od času si sednout a ponořit se do cyberpunkového světa Netrunnera?
10.1.2013 12:29:41 | Upraveno autorem (porovnej)

kdykoli, kdekoli
Mě si napiš, že bych sem tam zahrál :)

10.1.2013 18:04:29

kdykoli, kdekoli
Mě si napiš, že bych sem tam zahrál :)

10.1.2013 18:42:02

tak se taky hlásím
mimochodem, vidím, že máš i Androida deskovku, co dát někdy i tu?

13.1.2013 22:57:46

re:amis
Jojo.. můžeme dát občas i Androida.. ten je sice časově krapet náročnější, čas si na něj ale taky udělám.. ;-)

15.1.2013 08:25:42

Taky taky :)
A popravdě čím dřive tím lépe pro mě :)

15.1.2013 20:13:20

Středy - pravidelné hraní u dřeváka
Pravidelně se scházíme ve středy, mezi 17:00 a 18:00 v pivnici u dřeváka http://www.lunchtime.cz/u-drevaka/

Všichni, kdo se o hru zajímají, nebo ji chtějí vyzkoušet jsou zváni. Zaučení, nebo půjčení karet není problém, takže se dá začít bez vstupních investic.

Pokud středa odpadne, napíšeme to v tomto vlákně, nebo se informujte přes soukromou zprávu.

24.1.2013 13:24:16

30.1.2012 - Dřevák
Středa s velkým S. Sešli jsme se v 5ti a hry byly v duchu, kdy nováčci drtili staré matadory této úžasné hry. 1. hra vypukla kolem 17:30, poslední končila ve 23:00. Každý odehrál od 4, do 7mi her.

Juris (lev salónu) - NBN, Making news a Anarch, Noise
pAblO (lvíče) - Jinteki, Personal evolution a Criminal, Gabriel Santiago
Alliada (lvíče) - Weyland, Building a better world a Anarch, Noise
JayDee (koťátko) - HB, Stronger together a Anarch, Noise
amis (koťátko) - Jinteki, Replicating perfection a Anarch, Noise

Opět zveme lidi, kteří se chtějí další středu přidat, podívat, nebo jen fandit. Místo opět dřevák.

31.1.2013 00:21:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Špatná karma byla včera, to a spoustu dalších faktorů zapříčinily, že jsem včera odcházel s brekem :-)

31.1.2013 15:13:21

hraní
Zdarec, než do toho pujdu tak bych si to chtěl nejdřív omrknout, ale středy mě vychází pouze 2 do měsíce. Je někdo ochoten i o víkendu si někam sednout? Bydlím v Bystrci.

9.2.2013 10:23:42

to morpheus
Já jsem na tom se sobotami špatně. Někdy nejsem v Brně a jindy zase nemám čas. Osobně jsem rád, že mi vychází ty středy.. ;-)

9.2.2013 13:53:50

poslední dva posezení u Dřeváka
Poslední dva středeční večery se konaly v menším (komorním) počtu hráčů.


6.2. - jsme se sešli pouze s Amisem a odhrali 4 hry. Amis hral třikrát za korporaci a jednou za runnera.

amis - Jinteki, Replicating perfection a Anarch, Noise
pAblO - Jinteki, Personal evolution a Criminal, Gabriel Santiago

Nutno podotknout, že korporaci se nepodařilo ani jednou zvítězit. Jak jen ty mizerné Jinteky postavit a zahrát??? :-)


13.2. - jsme se sešli s Jurisem a Martinem (potenciálním novým hráčem). Odehrali jsme blíže neurčený počet her.

Juris - HB, Engineering the future a Anarch, Noise
pAblO - Weyland, Building a better world a Anarch, Whizzard
Martin - vypujčený runnerský balík od pAblA

Největším překvapením večera byl dle mého názoru Whizzard, který byl postaven na "make corp poor" systému a pomocí Vampa a Account Siphonu byl schopen se pokaždé (cca. 3x-4x) vypořádat s HB.

Jediná korporace, která byla schopna tento večer párkrát obstát byli Weylandi. :-)

Doufáme, že Martina Netrunner chytne a za plánované dva týdny opět dojde si zahrát.

Rádi U Dřeváka přivítáme i další nové hráče.. ;-)

P.S. Příště se bohužel nejspíš nebudu moci dostavit. Pevně věřím, že ostatní by ale případné zájemce rádi přivítali.

14.2.2013 15:43:40 | Upraveno autorem (porovnej)

6.3.2013
Dnes je akce v dřeváku zrušena, tak snad nikdo nepřijde.

6.3.2013 09:28:57

27.3.2013
Dnes je akce v dřeváku zrušena, tak snad nikdo nepřijde.

27.3.2013 15:27:34

9.4.2013
Dnes je akce v dřeváku zrušena, tak snad nikdo nepřijde.

10.4.2013 11:41:14

1.5.2013
Dnes je akce v Drevakovi zrusena.

1.5.2013 09:12:51

15.5.2013
Dnes je akce v Drevakovi zrusena.

15.5.2013 16:38:08

Posezení U Dřeváka
Od příštího týdne budou herní večery s Netrunnerem přesunuty na pondělky. Místo zůstává stejné (v hospodě "U Dřeváka" - http://udrevaka.cz/). Osobně se tam budu objevovat od 20hod. Někteří hráči tam už ovšem mohou být od 18hod. Kdyby se toto pravidelné posezení někdy v budoucnu nekonalo, budu se snažit o zrušení dát předem vědět v tomto topicu. V případě zájmu přijďte změřit síly! ;-)

23.5.2013 14:26:25

turnaje
ahoj,
zajímalo by mě zda jsou v plánu nějaké turnaje, třeba 1x do měsíce o víkendu s větší účastí. Rád bych do Androida šel, ale pokud nebudou turnaje tak se mi to neoplatí kupovat.

27.5.2013 16:39:20

morpheus
Tak to jsme dva co by rádi turnaj (blíže než v Praze). Ptal jsem se už na Deskožroutu, ale tam byla zatím nulová reakce (nevím co si o tom myslet :) ). Tady jsem zatím jen soukromou zprávou kontaktoval pAbla a ptal se ho na hraní v Brně (kolik jich je, zda by nezkusili nějaký turnájek, atd...) a psal mi, že o by nebyl turnaj špatný a že kdyby něco tak to tady vyhlásí.

Já jsem z Havířova, což je 20 km od Ostravy, takže dejme tomu "ostravák" a tady je to zatím pravděpodobně mrtvé. Vím o pár lidech co hrají v Ostravě, ale na turnaj zatím asi není pomyšlení. Takže další nejbližší metropole je Brno :). Takže uvidíme.

27.5.2013 17:25:17 | Upraveno autorem (porovnej)

turnaje
Já jsem taky pro turnaje. Otázka je zda tady na to budou lidi.. :-/ Jak se sejdem, tak to proberem.

BTW. Dnes se hraní U Dřeváka nekoná.

27.5.2013 18:39:05

turnaje
snad by přijeli lidi z celé republiky i slovenska. Kdyby byli ceny od FFG tak by to lidi snad přilákalo.

27.5.2013 18:41:37

morpheus
kit od FFG by byl jistě skvělý, ale to už by chtělo zázemí nějakého e-shopu, protože ten jediný může o kity zažádat. Já osobně bych měl radost i z nového datapacku jako cenu :)

27.5.2013 18:49:10

turnaj v Brně
Myslím, že ceny řešíte předčasně. Zatím nevím o dostatečném počtu lidí, kteří by se turnaje zúčastnili. Z Brna vím akorát o mě a ještě jednom hráči, který by do toho určitě šel. Jeden hráč váhá a zbytek buď neznám nebo se nevyjádřil. Kdyby se našel někdo další, tak mi prosím napište, abychom věděli, zda má cenu něco takového organizovat.

4.6.2013 10:25:55

pAblO
Zkus něco napsat i na Deskožrouta jestli jsi tam regnutý, třeba budeš mít větší úspěch než já :). Nevím totiž, jestli tady úplně všichni z Deskožrouta ještě chodí.

4.6.2013 10:48:27

Brno - spoluhráči
Zdravím,

hra mě tématicky i mechanicky nadchla a zvažuji, že bych do ní začal sypat peníze. Než do toho ale půjdu tak by mě zajímalo, jak velká a seriózní komunita (z hlediska nakupování dalších data packů) tu v Brně je. Scházíte se alespoň dvakrát za měsíc? Pokud ano, máte se hrou dlouhodobější plány?

Předem díky každému za relevantní odpověď.

11.6.2013 20:33:28

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard - Deadly Frontier
ISS Vanguard - Deadly Frontier
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas