Android - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Promo karty

V blízké budoucnosti budu objednávat promo kraty skrzevá kupony v knihách Free Fall a Golem - chce se někdo přidat, abychom to sfoukli za jedno poštovné? (ještě nemám ověřeno, že to tak půjde, ale pevně doufám, že ano...)
Případně, už někdo objednával?
28.11.2011 20:45:10

DUBino
Co je v těch promo kartách? Dá se to někde zjistit?

28.11.2011 21:31:53

karty
tady: http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2814
...plus je možné stejným způsobem získat dvě karty k Arkham Horror

28.11.2011 22:01:38

DUBino
Promo karty jsou fajn ale ja bych radeji ty knizky :D na bookdepository jsou vyprodane

29.11.2011 00:33:46

DUBino
Ja bych chtel knizky i proma, da se nejak zaridit? :-) V cem spocita to objednani prom? Protoze co vim, tak jsou pouze ke kniham, ne?

29.11.2011 07:12:43

Falco
knihy jsou na bookdepository momentálně skladem

to Vojtech Musil: v knížce je stránka ("kupon"), která se má zaslat spolu s penězi (2,99$) a oni pošlou kartu. Musím právě ještě zjistit jak je řešen hromadný požadavek - buď na obě karty zároveň či úplně multi požadavek - kdybychom se spojili a zažádali najednou...

29.11.2011 10:55:31

DUBino
Tak jsem predevcirem objednal knihy :). Zjistil jsi nejak jestli lze poslat zadost najednou ?

30.11.2011 23:52:45

hromadná objednávka
FFG: "You can enclose paper money and if all requests arrive in one
envelope, you can include only one shipping fee. ... In your case it would be $2.99 per envelope. Doesn't matter if there is one request in there or two."

Ještě se pro jistotu ujišťuji v tom, že lze výše uvedené aplikovat na hromadnou objednávku více lidí. Dám vědět až zase bude odpověď.

EDIT - Už mám odpověď: "You can not combine multiple people in one envelope. Sorry for any confusion."
Tedy 1 člověk = 1 obálka = až 4 různé kupony z knih (alespoň co vím, tak jsou 4 - 2x Android, 2x AH - viz odkaz na novinku výše)

S objednáním nijak nespěchám, zatím si nakupte knížky :) (pouze papírové - pro e-booky tato nabídka neplatí)

EDIT - Takže si každý pravděpodobně objedná sólo... Případně mohu nabídnout "místo" pro 2 kupony z knih AH :)
Až budu mít karty, tak se pokusím dodat scany a poprosil bych o zahrnutí do překladu...předem díky moc!

5.12.2011 23:37:54 | Upraveno autorem (porovnej)

dubnimo
konecne mi dorazil i golem. jak to tedy objednavas? posles obalku a do ni pribalis dolary? da se nejak zaplatit elektronicky? je to docela narozne ziskat promokarty kouksam.

15.12.2011 12:02:56

Falco
jj, do obálky dám ty dva "kupony" s dolary. Obálku "vycpu" ještě přeloženým papírem, aby bankovky neprosvítaly - aby obálku nestopili hned na první překládce...
Teď mám ale práce nad hlavu, snad v příštím týdnu najdu čas skočit vyměnit peníze a na poštu...
Jinak na možnosti platby jsem se taky ptal - zůstávají jen ty dvě možnosti zmíněné v kupomu - cash nebo cheque...

15.12.2011 14:15:11

a je to doma
Tak už mám promo karty doma.
"Kupony" (spolu s penězi) jsem zasílal 15.2., karty přišly 7.3. (z USA odesláno 27.02).
Plácnu sem pak fotku/scan.

10.3.2012 17:53:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cry Havoc
Cry Havoc
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas