Android - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dalsi hra ze sveta androidu

http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite.asp?eidm=192&enmi=Infiltration
13.1.2012 22:56:43

Hmmm
ja se asi zamiloval

13.1.2012 23:00:53

?
Donald X. Vaccarino dělá hru pro FFG a ze světa Android? Tak to mě hodně překvapilo...

13.1.2012 23:41:03

to Beholder
Jak jsem zmerčil tu novinku na stránkách FFG a zaznamenal autora, tak jsem si hned říkal, co na to jako Dominionofil řekneš. Na tohle jsem opravdu hodně zvědavý, ačkoli mě to spíše zajímá z pohledu Android univerza. Uvidíme, co FFG s Vaccarinem vykutí, obzvláště když jeho dosavadní hry byly dost euro s naplácnutým příběhem jen tak, aby se neřeklo. Snad si zvládne poradit s atmosférou Androidího univerza, který je zase založený hlavně na příběhu a tématu.

14.1.2012 10:01:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Kadaver
no já jsem šokován :), sice nejde až tak úplně o první takovouhle podivnou spolupráci (viz Knizia a FFG), ale přesto to je hodně zvláštní. Úplné protiklady se daly dohromady :)

14.1.2012 10:23:32

Kadaver
Ja si nemyslim ze musi resit atmosferu, vubec ne. Pokud chces atmosferu tak si zahrej Androida. Podle me tohle se spise dotkne atmosfery a bude do dalsi hra s prichuti cyberpunku.

14.1.2012 18:48:07

rumor mill
Ja to vidim tak, ze se FFG vyplaci koncept gateway her, tak zaangazovali jejich mistra aby necim oddychovejsim drobatko pripopularizoval svet Androida ... ale moc AT bych od toho necekal, Mrazish taky nezacne zcistajasna delat art-jazz :-)

14.1.2012 22:36:54

Cyberpunk?
No vypadá to slušně, cyberpunk téma je tak málo využívané... Asi to chci :-)

15.1.2012 11:52:07

budou dalsi?
docela by me zajimalo jestli z androidu bude dalsi arkham nebo terinoth

15.1.2012 20:09:50

ndru
Treba k Arkhamu to nema daleko a bylo by to prima... Wilson podle vseho pocital s expanzema puvodni hry, ale jeji "nepochopeni" a tudiz mizerna prodejnost mu to zatrhly. Tyhle gateway by mohly zajem znova nakopnout... Na druhou stranu, za tu cenu co se ted prodava i tady na ostrove kralu, kraloven a vecneho mrholenicka, si budu moct puvodnim Androidem i ja, nejbohatsi chudej, udelat radost k blizicim se narozeninam :-) a jestli me to nadchne tak jako ostatni Wilsonoviny tak tomu udelam na geeku promotion, ze to nestihnou tisknout :D

16.1.2012 00:18:41

to Polylux1
Ja se divim, ze ta hra nebyla pochopena, protoze me teda nadchla naplno. Ale je pravda, ze nekteri v tom vidi jen chozeni po planu, sbirani stop a tim to konci. :-( Ja osobne bych dal nevim co za rozsireni k Androidovi, protoze tam je obrovsky potencial, ktery neni vyuzit a spousta prvku a zetonku lezi jen ladem. :-(

16.1.2012 08:51:48

Vybíráme z Bazaru

This War of Mine - CZ
This War of Mine - CZ
Akt. cena: 760 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas