Age of Conan: The Strategy Board Game

xxxxxxxooo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Age of Conan: The Strategy Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ares Games
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

První dojmy

Tak mam za sebou prvni partii, uplne jsem ji nevyhral, ale dobre jsem se bavil. Nastudovani pravidel zabere docela dost casu, ale hra je potom docela svizna. Je postavena na konfliktu, ja sem jsem dostal docela po paratech, aquilonska kralovna me nepekne necekane pocuchala a hodne ji v tom pomohl prave Conan:) Kostkama se tam hazi docela hodne (treba jako v Axis and Allies), zrovna vcera jsem mel skutecnou formu a rikal si, ze se zase na chvili vratim k eurogames:) Velky vliv maji i karty kralovstvi, zatim to vypada, ze za kazdy stat bude potreba hrat trosku jinak:) Navozeni atmosfery je vyborne, cemuz napomaha i zpracovani. Resume: Velmi dobre jsem se bavil, stejne tak jako Eyron, Elwen i Min. Na vic si soudit netroufnu, byla to hodne serznamovaci hra a bylo to znat;) Uz ted se ale tesim na dalsi partii.
8.3.2009 15:33:21

První dojmy
No už se těším až napíšeš nějakou menší recenzi.:))

9.3.2009 20:26:31

Prvni lepsi recenze
Vcera se na BGG objevila prvni poradnejsi recenze, mohl bych se pod ni podepsat:) http://www.boardgamegeek.com/thread/390653 . Ja to budu hrat asi zase o vikendu, jestli to stihnem alespon 2x zas, tak bych nejakou protorecenzi zplodil:)

18.3.2009 09:53:16

Houmrsimsn

Info
Tak co? Nějaké souhrnné info by nebylo? Je to dobrá hra?

27.4.2009 09:45:59

nerikejte ze jo
protoze ja si teprve koupil War of the Ring, nerad bych zruinoval rozpocet uplne:-)

27.4.2009 10:29:03

to Ringo:
Tyhle hry mají stejné designéry a jsou si v mnohých principech podobné (např hody kostkou ti určují, jaké akce můžeš dělat). WotR je podle mě hlavně delší a řekl bych, že i komplikovanější. Každopádně AoC se mi líbil, ale koupím si ho asi až se úplně nabažím WotR, přijde mi zbytečné mít obě takto podobné hry. (byť nejsou úplně stejné jako např. Memoir a Battlelore)

27.4.2009 11:31:50

Houmr
Toz me se to libi, ale porad jsem to hral jen 2x. Je to podobne, ja rad hraju hry pro vic lidi. Trochu mi vadi prakticka absence diplomacie, tady jde po krku kazdej kazdymu. Hra bude lepsi s sikovnejsim uzitim kingdom karet, ja jsem je zatim treba dost podcenoval...

27.4.2009 13:13:53

Vybíráme z Bazaru

Feuerwehr od Haby
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas