Age of Conan: The Strategy Board Game

xxxxxxxooo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Age of Conan: The Strategy Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ares Games
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Conan

Tak jak se těšíte na tuhle hru a co od ní očekáváte? :)
17.2.2009 23:15:49

Conan
To já jsem velice zvědav a halvně velkým milovníkem R.E. Howarda, takže to pro mě asi bude svatá povinost.:D Ale nechám se překvapit...

17.2.2009 23:29:43

Conan
Tesim se neskutecne, loni jsem v Essenu sprintoval ke stanku Nexusu, jen abych zjistil, ze Conan neni. Postupne tam v prubehu veletrhu nanosili naky vylisovany figurky a meli tam desku, vizualne se mi to libilo, na to, jak se to hraje, jsem zvedav.

18.2.2009 07:57:32

Conan
Co se týká očekávání, jsou veliká, hra po grafické stránce vypadá moc pěkně a volba námětu nemohla být lepší. Jen doufám ve vyváženost hry, na první pohled je ta Aquilonie nějak silná... :)

18.2.2009 10:19:31

to QCPX
Budu se snazit mit prvni kopii v CR, tak to muzem v Brne otestovat;)

18.2.2009 11:05:02

to Aneken
To rozhodně můžem! :) A až toho Conana budeš kopírovat, tak prosím mysli i na mě ;)

19.2.2009 10:24:42

conan
Já se těším moc, ale raděj si počkám na první recenze. I když s těmi vojáčky bych mohl upgradeovat svou humusnou verzi Borderlands, tak to asi koupím stejně :)

19.2.2009 15:47:50

Kopie
Ja uz sem uplne zblblej vyjednavanim s Amikama:) Oni tomu totiz nerikaj "pieces", jak by clovek cekal, ale "copies";)

19.2.2009 22:21:27

Pravidla
Tak mam precteny pravidla a myslim, ze se mi to bude libit. Vypada to, ze hrani Conanem bude mit velmi slusnej dopad na osudy kralovstvi, jsem zvedav, jak to bude fungovat v praxi;)

2.3.2009 11:01:48

Jak to vypada
Tak uz jsem o krok dal, uz mam i hru fyzicky:) Zpracovani kvalita, jak se od FFG dalo cekat, co me potesilo je, ze je tu velka vazba na Howardovo dilo, Conan prochazi dobrodruzstvi, ktera zname z knih (kazdou povidku jsem cetl minimalne petkrat a minulej tyden jsem zacal odznovu). Je tam 150 karet, cast z nich pekne ilustrovana a i na kartach narodu jde najit propojeni s povidkama. Hraci plan je dostatecne velikej, aby zaplnil poradnej stul. All in all se moc tesim na sobotni brnensky dychanek s Cimmeranem:) Pak dam vedet.

4.3.2009 13:38:22

To Aneken
To jsi mě hodně potěšil.R.E.Howard je můj nej spisovatel takže jestli tato hra připomíná jeho špičkové dílo,asi nebude dlouho trvat abych ji měl doma.Na pár fotkách jsem viděl i věž slona, takže jsi jen potvrdil moje přání..Díky...

4.3.2009 14:24:18

SSZGSA
Jj, na tu jsem dnes koukal:) Je tam i Buh v mise, Rude hreby a dalsi...:)

4.3.2009 14:40:24

Vybíráme z Bazaru

Sagrada Nativitas
Sagrada Nativitas
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas