Adventurers, The: The Pyramid of Horus

xxxxxxxxoo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Adventurers, The: The Pyramid of Horus - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Kaissa Chess & Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Novinky

Fantasy Flight vydalo už několik informací o nových Adventurers.

S mojí mizernou angličtinou jsem se dozvěděl:
- že se bude jednat o stand alone rozšíření tzn. žádné propojení plánu s původními Adventurers se očekávat nedá.
- nebude nás nahánět valící se balvan, ale mumie.
- "sběr" pokladů nám bude komplikovat bortící se strop, který by měl určité cesty zavalovat, ale jiné zase otevírat.
- je tam nový prvek "zranění", které bude mít za následek zhoršenou nosnost.
- poklady budou rozděleny podle příslušnosti k určitému bohu, takže už by to nemělo být jenom o tom, kdo nasbírá nejvíce pokladů, ale budou se tvořit jakési série, které budou k výslednému součtu přidávat bonusy.

Víc jsem toho nezjistil, ale koho to zajímá, může zapátrat zde:
http://fantasyflightgames.com/edge_minisite.asp?eidm=162&enmi=The Adventurers: The Pyramid of Horus









8.7.2011 15:44:41

Bortící se strop
Přečetl jsem si popis na ofiko stránkách a trochu se obávám těch bortících se stropů. Když tě pronásleduje balvan, počítáš s tím kolik tak přibližně máš času a je na tobě jestli budeš riskovat a budeš loupit/neloupit, ale tady záleží jen na štěstí. Píšou, že strop se bude bortit absolutně náhodně, takže už vidim jakou budu mít radost až mě v druhym kole rozdrtěj egyptský hurdisky. Ale co, na stěnu plakát Borise Karloffa do věže soundtrack z mumie a moje drť se bude bavit.

9.8.2011 17:25:22

drobnost
Jo a díky Deskovcovi za odkaz.

9.8.2011 17:26:51

Bortící se strop
Pravda, bortící se strop je hodně o náhodě (bez jediné šance cokoli predikovat), ale oproti valícímu se kameni to neznamená okamžitou smrt, nýbrž "pouze" zranění. I tak mi ale přijde, že toho prvku náhody přibylo - když se tak zamyslím, že mezi kartami pokladů budou i karty škorpiónů, hadů, krokodýlů apod. tak je to docela peklo :) Na druhou stranu s tím asi musí člověk u Adventrurers počítat :)

Mimochodem - líbí se mi nový prvek "kletby", kdy na určitých kartách pokladů bude symbol s barevnou kostkou. Pán kostek hází opět 5ti kostkami (ale různých barev), no a majitel kletby si zkrátka akce z hodu kostky stejné barvy, jako je jeho prokletí, nebude započítávat.

10.8.2011 08:18:34

Překlad pravidel ?
Neplánuje někdo prosím překlad pravidel ?

7.3.2013 10:01:24

Vybíráme z Bazaru

Prodán Playmat ke hře Archa Nova
Prodán Playmat ke hře Archa Nova
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas