Uz i tady

Hele jdo tam dal ten modro zluty flek co zakryva pravy horni roh?

 

24.2.2022 13:20:02

@Zeus Podepisuji

Přestože je Putin před branami Kyjeva, tak celý svět řeší jen prachy a sankce s dlouhodobým efektem. Čekal bych nebe plné spojeneckých stíhaček a bombardování ruských pozic. 

Místo toho se v parlamentech a sněmovnách hlasuje o tom, zda všichni společně a jednohlasně odsuzují invazi. 

Zase svět pod skálu dává značku “Pozor padající kamení” a čeká, až kámen zabije něko z našich, pak s tím začne snad konečně něco dělat………

Smutné

 

25.2.2022 09:32:45

@Zeus Prosím o přidání podpisu. Děkuji.

25.2.2022 09:39:50

@rizek.martin samozřejmě, že je to politika a jako taková polarizuje lidi. Dva lidi už jsou pryč, i když s jejich názorama naprosto nesouhlasím, tohle je přesně výsledek tahání politiky do hobbystickýho fóra. Na jinejch fórech se tomu vyhnuli, tady holt ne. Takhle by sem mohli adminové vyvěsit vlajku Baníčku, až vyhraje ligu. To je samozřejmě silná nadsázka, ale úplně mimo to není.

@Bandy75 No, to si počkej až dojde na Pobaltí.

25.2.2022 10:08:14

@Lino22 Naprosto nesouhlasím. Kdyby se tady vedla debata jestli Babiš, Zeman nebo Okamura, ze zahraničí jestli Biden nebo Trump, tak bych byl první, který by volal po tom, že taková debata sem nepatří. Tohle je ale zcela něco jiného.

25.2.2022 10:14:42

Ono už to vzdělání vypovídá vše. Jdo =/= kdo, modrožlutý se píše dohromady, a chybí tam 2 čárky. To, že slovo který by bylo lepší, než slovo co, už je sice detail, ale i tak. Tolik chyb v jediné krátké větě… Doufám, že tohle stvoření je bez maturity. V opačném případě to chce velkou reformu školství. Maturita je výsada, ne samozřejmost a rozhodně nemá být zdarma… Od nevzdělané opice pak nelze očekávat správné reakce ohledně současného politického dění a jak už víme z psychologie, tak ani projevy empatie a lítosti. Ta by se projevila až v momentě, kdyby to zasáhlo někoho jemu blízkého. Tolik k tomuhle zbytečně založenému vláknu.

P.S. u tohohle stupně vzdělání si nejsem jistý, že ta poznámka s flekem byla skutečně pouze vtip. Upřímně bych se vůbec nedivil, kdyby dotyčný doopravdy nepoznal vlajku…

25.2.2022 10:16:49 | Upraveno autorem (porovnej)

@Zeus Já také podepisuji

25.2.2022 10:21:33

@Zeus prosím přidat i můj podpis

25.2.2022 10:31:46

@Zeus chci přidat podpis

Díky.

25.2.2022 10:36:57

@Conan70 Brzdi, brzdi ;(.

25.2.2022 10:39:17

@kren Je to úplně stejné. Černý vs bílý, demokrat vs republikán, pro-rus vs anti-putin.. všechno má ve výsledku zaručit jediné: rozdělit společnost. Vůbec se nedivím, že někteří uživatelé odchází, protože to tu nemá, co dělat. Takové věci si řešte třeba u piva nebo na facebooku. Poplácejte se po zádech, jací jste kabrňáci, že můžete ukázat svou příšlušnost, ale ničemu to nepomůže. Proč tady není i vlajka Iránu nebo Pákistánu? Tam denně taky umírají civilisté, ale o nich ani zmínka. Taky tam jsou ve válce. Už roky. Je to stejné jako francouzské vlajky na profilovkách na FB před pár roky: honit si ego, že stojím za něčím, co většina, a veřejně to ukázat.

 

25.2.2022 11:00:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Já bych tu rád viděl vlajku Izraele, když už je vyvěšujeme. Jestli teda můžu poprosit. Ti jsou pod tlakem pořád.  

25.2.2022 11:08:06

@Lino22 az se Izrael (nedejboze) dostane do podobne situace, v jake je nyni UA, budu s tebou plne souhlasit. 

A pokud jde o podstatu tveho postu (proc se o nejakem mimohernim tematu pise a o jinych ne): je to subjektivnim vnimani intenzity bezpravi, ke kteremu dochazi, vcetne rady souvisejicich aspektu (blizkost deje toho bezpravi aj.). Na to samozrejme zadna objektivni meritka nejsou. Z vetsinove reakce zdejsiho osazenstva je zrejme, ze to vetsina vnima podobne a vyjadruje ucast UA alespon touto formou. Mas-li potrebu se vuci tomu vymezovat - ok, je to tvuj nazor, ktery ti nikdo nebere. Uz jsi ho ale sdelil, netreba ho opakovat jeste 10x…

25.2.2022 11:16:25

Ano sympatizuji s mnohými dalšími stranami mnoha jiných situací. Např. Izrael, Tibet, … Nicméně nic se podle mého ani neblíží velikosti situace, ke které došlo z hodiny na hodinu na Ukrajině. Čímž nechci snižovat utrpení kdekoliv jinde (ale nechci se pouštět do polemizovaní, protože každá situace je jiná a složitá).

Ale věřím, že je snad pochopitelné, že když dojde k nějaké nové situaci, tak se více řeší ta a ne že “protože nemůžeme řešit všechny obdobné situace, tak je ta nová v pořádku a necháme ji být”.

A ano mám i osobní politické a jiné preference, ale ty už tady nemají co dělat vůbec a taky je tu nikde neventiluji.

25.2.2022 11:21:45 | Upraveno autorem (porovnej)

@Hawkie Mám tu 3 posty a neřekl bych, že se vyloženě opakuju :). Ty to podáváš jakoby byla situace, při které vyvěšujeme vlajky nějak definovaná. Když Putin anektoval Krym, nic tu neviselo.

25.2.2022 11:23:49

@Lino22 ano, mas tu tri posty s obdobnym obsahem - zjevne se tedy opakujes. Nebo jak bys definoval situaci, kdy nekdo napise trikrat zhruba totez… ? :)

Prave proto, ze nejde objektivne definovat, kdy se prekroci hranice vhodnosti toho, aby se o mimohernim tematu psalo i tady, jsem ti napsal to, co jsem napsal. Myslel jsem, ze to nejde chapat jinak…

25.2.2022 11:29:30

Definována evidentně je a to čistě subjektivně. Ostatně právě o tom je solidarita, že někomu pomáháš že své vůle a ne proto, že ti to někdo či něco nařizuje případně zakazuje.

 

25.2.2022 11:30:28

@Lino22 No a? To že tu při anexi Krymu (se kterou taky nesouhlasím) nic neviselo znamená, že tu nikdy nic nesmí viset? Taky si myslím, že štípnutí komárem a zlomená noha si zaslouží jinou reakci. Prosím neberte štípnutí komárem jako přirovnání k anexi Krymu a tím jakoukoli snahu o bagatelizaci, je to jen snaha o jakésy přirovnání že problémy různé intenzity si IMHO zaslouží různý přístup. 

Kdyby měl vyvěšovat nějaké symboly při každém bezpráví, které mě někde štve, tak jsou Zatrolenky skutečně aktivistický web oblepený spoustou symbolů. A opět bych tím nechtěl snižovat jednotlivá místa utrpení.

 

25.2.2022 11:32:32 | Upraveno autorem (porovnej)

@Sněhurec “… honit si ego, že stojím za něčím, co většina, a veřejně to ukázat ”

Jsi sprostý ;(. Nevím kolik ti je let, ale  já jsem zažil, když Rusák projížděl v srpnu 1968 naší ulicí s bílými invazními pruhy na tancích. Když někdo napíše, že mám takové věci řešit u piva nebo na facebooku, tak bych mu nejraději naliskal zprava i zleva. Írán, Pakistán, Afrika a další a další centra utrpení, tlak na Izrael (ad Lino22) jsou sice smutné příklady ale je to diametrálně něco jiného než když jaderná velmoc napadne bezdůvodně suverénní stát, chce ho obsadit a zlikvidovat řádně zvolenou demokratickou vládu

Divím se Ondrovi, že má znovu a znovu tu trpělivost vše v klidu vysvětlovat, … ve mně se vaří krev. Prosím všechny, kteří se zdejší podporou Ukrajiny nesouhlasí, tak aby tedy do tohoto vlákna nechodili a věnovali se jen ostatním herním tématům. Nejsem admin ani Ondra, ale takovým lidem se za umístění ukrajinské vlajky v záhlaví omlouvám a moc je prosím, aby si tedy té vlajky nevšímali - rozhodně tam není proto, aby to vyvolávalo nějaké kontroverze a vzrušené politické debaty. Je to jen vyjádření postoje majitele webu, na které má právo.

25.2.2022 11:32:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Ten argument rozdělováním není moc validní, když jsou reakce z velké části jednotné. 

A abychom to uvedli na pravou míru, o zrušení účtu si požádal jeden uživatel. A jeden uživatel má zablovanou diskusi, po opakovaných provokacích a navzdory předešlému machrování zde mě opakovaně otravuje v poště a kňourá.


@Lino22 - Co jsi nepochopil na tom, že jsme se jako správci tohoto serveru (včetně majitele) rozhodli vyjádřit náš postoj. Nepotřebujeme na to předpis, nepotřebujeme na to pravidlo a už vůbec ne tvůj souhlas. Můžeš s tím soulasit, můžeš s tím nesouhlasit, můžeš se k tomu vyjádřit, můžeš se k tomu dokonce vyjadřovat dokola, jak ostatně činíš, ale nezbyde ti než to respektovat a nebo si najít místo, kde bude klídek a nebude se nikdo k ničemu vyjadřovat. Já tvůj názor taky respektuji, jen si nemyslím, že ho musíš psát stále dokola.

25.2.2022 11:40:21 | Upraveno autorem (porovnej)

@Miner To je vtipný, jak mě stavíš do role člověka, kterej ve příčí protože ho majitelé serveru nepožádali o povolení k vyvěšení vlajky. To je absurdní hloupost. A co to máš s tím opakováním? Napsal jsem sem vtip, pak že fórum má bejt apolitický a pak žádost o vyvěšení Izraelský vlajky. Nejsou to tři rozdílný věci už z podstaty diskuze v jednom vlákně, ale není to opakování jednoho. Uklidni se.

25.2.2022 11:52:59

@Zeus Prosím přidat podpis.

25.2.2022 11:54:03

@Zeus Prosím o přidání podpisu.

25.2.2022 12:04:13

@kren Já v tom rozdíl nevidím. Válka jako válka. Třeba se za pár let přes nás převalí Američani. Jsem zvědavý, jak byste na to reagovali. O historii něco vím a to hlavní je, nevěřit médiím. Propaganda na všech stranách. Ani ti na vysokých postech nemají páru, o co ve skutečnosti jde. Takže nemá smysl se o tom hádat, když pravdu nikdo neví.

Já bych si této diskuze ani nevšiml. Je pravda, že v sekci “ostatní” se dá bavit o všem, nicméně vlaječka v záhlaví se dotýká i mě a nesouhlasím s jakoukoliv propagandou.

Nestačím se divit, jak se tu (hlavně ze strany adminů) objevuje útok na jiné názory. Nadávání do “špín” je absolutně nemístné a být hlavním adminem, tak takové členy na adminském postu nestrpím. To je fakt pěkná vizitka. Styďte se. Smazat vlajku, zamknout vlákno a vraťme se k tomu, k čemu tahle stránka slouží. Děkuji.

 

 

 

25.2.2022 12:05:39

@Sněhurec - Sám se smaž a zamkni. Znovu to opakuji, pokud se přes vyjádření naší pozice k Putinově válce nedokážeš přenést, tak tě tu nikdo nedrží. 

25.2.2022 12:19:27

je málo polarizovaná spoločnosť? tak to musíte vyhrotiť eŠte aj v tejto komunite?

Mám tam kopa známych i rodinu o väčšine ktorých nemám žiadne info.  Nehovoriac o tom, že to tam mám na skok.

Tá vaša vlaječka ničomu nepomôže ba naopak…  iba provokuje. A zakladateľ tohoto vlákna mohol mať rovnako kúsok rozumu keď ho nemal vlaječokvač
 Ani jedna strana nemáte šajnu čo sa tam vlastne deje tak by bolo fajn keby ste sa tomu radšej ani nevyjadrovali. Sa už naučte k rešpektu, a nie k neustálej provokáci. Keby ste radšej boli ticho pomôžete tomu viac. 

25.2.2022 12:36:18

Vybíráme z Bazaru

Golem CZ/ENG
Golem CZ/ENG
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas