Uz i tady

Hele jdo tam dal ten modro zluty flek co zakryva pravy horni roh?

 

24.2.2022 13:20:02

Prosím o podpis, to co se děje nějakých 400 km od hranic je strašný. Díky 

25.2.2022 19:41:12

Já se tu tomu vyhejbal, teď sem si projel poslední dvě strany a stačilo. Krev se ve mně vaří. Díky @kren , @Zeus a další, že máte síly s nima komunikovat. Lidská blbost opravdu nemá mezí… Tohle obhajovat, no ty vole! Kde to jsme?! Teď už vyhrožujou i Finsku, Švédsku, to obhájíte jak?! Já jen, že taky podepisuju a díky za to malý gesto. I když by celá evropa měla bejt daleko razantnější. I za cenu, že nás to bude bolet, tak tomu hajzlovi se nesmí ustoupit. Tady jde o svobodu a základní lidský práva! Howgh (nebo mi rupne cévka)

25.2.2022 20:22:57

@Zeus Take prosim o pridani podpisu, dekuji

25.2.2022 20:57:01

@Zeus  Také bych poprosil o podpis.

A děkuji všem normálním diskutujícím, kteří se snaží uvádět fakta a vyvracet bludy a nesmysly.

Má to smysl a jsem za to moc rád.

25.2.2022 21:17:56 | Upraveno autorem (porovnej)

@Zeus  pozde ale take prosim o pridani podpisu. Je to silenstvi.

25.2.2022 21:33:04

@Zeus  Prosím o přidání podpisu. 

Jako lidstvo jdem do finále. Konečně máme prostředky, jak se vyhladit, tak si myslím, že už se s tím nebudeme moc dlouho zdržovat. Naše ohromná ega nám nejspíš jiný závěr nenabízejí.

25.2.2022 21:34:13

@Zeus  Prosím o přidání podpisu.

25.2.2022 21:36:36

Prosím, podepište mě tam taky.

A ano, to s tou válečnou lodí bylo “pěkné”.

Ač položili život, tak to jejich: 

“Mám je poslat do prdele?”

“Ruská válečná lodi, jděte do prdele.”

 

To bylo, a teď bych nerad, aby to vyznělo zle, super. Vyvolává to hořkosladké emoce a… RESPEKT a obdiv kluci !!!

 

Je to 1968 jak přes špinavý kopírák… jen my měli tu “výhodu”, že tady to proběhlo během jednoho dne… a ta výhoda je v opravdu velkých uvozovkách. Ukrajina je obrovská země a tím je to horší :(

25.2.2022 21:41:11

Prosim o pridanie podpisu.

Dakujem.

25.2.2022 22:19:36

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu slovní napadání (zesměšňování, dehonestace atp.) osoby či skupiny osob.

25.2.2022 23:05:04

@Miner diky za upozornenie, dobre som sa pobavil 

@Zeus Chci přidat podpis

25.2.2022 23:09:54

Chci přidat podpis, díky.

25.2.2022 23:16:59

Ad Sněhurec. Tak jsem koukal, že se mu do 1* hodnocení 70 her chtělo investovat cca 30 minut (dle časů jednotlivých hodnocení). No mě trvalo asi 30 vteřin je smazat.

Jinak tedy už na odkazu, který sem dal @Miner , tedy nic moc zajímavého není. 

25.2.2022 23:38:09

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu slovní napadání (zesměšňování, dehonestace atp.) osoby či skupiny osob.

25.2.2022 23:48:38

@Zeus Ale jo, je “vtipný” ten jeho popisek v políčku “další informace”. To je fakt exot.

25.2.2022 23:53:23

Jinak vzhledem k respektu k situaci, v jaké daní Ukrajinští vojáci pronesli své sic vulgární vyjádření odporu, tu výjimečně tento vulgarismus ponechávám. IMHO se to stane jedním z mement tohoto konfliktu obdobně jako například fotka obyčejného člověka stojícího před tanky na náměstí Tchien-an-men.

25.2.2022 23:54:48

Tedy páni admini, jen tak na okraj, neodporují tady ty vaše poslední výlevy vašim vlastním pravidlům a to konkrétně hned tomu prvnímu:

  1. Vždy respektuj ostatní diskutující a jejich názory i v případě, že s nimi nesouhlasíš.

????????????????????????

A nekoledoval by si běžný uživatel bez nálepky “admin” něčím podobným o:

"Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu slovní napadání (zesměšňování atp.) osoby či skupiny osob. Nemuselo být nutně vulgární."

???????????????????????

Jen aby bylo jasno, ve věci Ukrajiny naprosto sdílím váš názor a jakékoliv proruské tendence a výroky mi jsou hrubě proti srsti! Ale ti, které tu dehonestujete se dokáží dost dobře dehonestovat i bez vás a já se dost divím, že tohle máte zapotřebí, když jindy tu druhým kážete morálku. 

Jde o princip

Když už tu chcete bojovat za spravedlnost, tak alespoň zkuste dodržovat sami to, co požadujete od druhých. Jinak to vaše zdejší promazávání různých názorů běžných uživatelů nejsou pravidla a spravedlnost, ale jen demonstrace moci a a síly - což je v dané situaci opravdu hutný paradox.

26.2.2022 00:09:41 | Upraveno autorem (porovnej)

@zacinajici Máš do jisté míry pravdu. Taky jsem třeba jednomu adminovi jeden diskusní příspěvek smazal. Nicméně si myslím, že když někdo nějak do lesa volá, tak musí počítat i s jistou ozvěnou. A v téhle diskusi mi samotnému přijde, že se chovat k některým lidem v rukavičkách už prostě nedává smysl. Stále si myslím, že se admini drží docela zpátky na to, co tu někteří pronášejí. A pak stojíme před dvěmi dilematy. Příspěvek smáznout? Nebo na něj reagovat? Obecně mi mazání přijde jako horší. Ale zase reagovat na opakované útoky jak mílius? Já se o to třeba snažím zuby nehty (nechám na ostatních aby hodnotili, zda se mi to daří či nikoli), ale popravdě, když se tu někdo chová s velkým despektem či arogantně, tak mi přijde lepší, aby se i admin ozval ostřeji, než tomu dotyčnému smáznout účet. A teoreticky na to právo dle podmínek máme.

Oni i admini jsou lidi a když je někdo admin, tak si myslím, že si taky nemusí všechno nechat líbit.

26.2.2022 00:30:09

@zacinajici Ještě bych možná dodal, že spousta příspěvků v téhle diskusi je dost na hraně nebo možná za hranou, co bych sám považoval za korektní příspěvek. A taky nejsou smazané. Takže si nemyslím, že bych já sám osobně měřil dvojím metrem.

26.2.2022 00:31:53

@Zeus Daří. Mluvíš slušně a k věci. A toho se drž, protože jakmile popustíš uzdu agresivitě, byť jen pasivní, ztratíš autoritu.

 

26.2.2022 00:36:20 | Upraveno autorem (porovnej)

@zacinajici - Máš do jisté míry pravdu, v této diskusi rozhodně vystupuji agresivněji než kdekoliv jinde na ZH a dost možná agresivněji než je nutné. Uvědomuji si to, ale zároveň si myslím, že tohle je výjimečná situace a odmítám ustoupit lidem, kteří po nás požadují stažení našeho vyjádření podpory Ukrajině. Stojím si zatím, že je to naše věc a nikdo nemá právo žádat smazání vlajky ze zápatí, umožnění jejího odfiltrování a další věci co tu zazněly. 
My nikomu nenutíme náš názor, nevyžadujeme po uživatelých žádný projev souhlasu nebo akceptaci našeho názoru. Veškeré služby ZH jsou dostupné stejně jako předtím, takže jakýkoliv tlak na stažení naší proklamace považuji za nepatřičný a ohrazuji se proti němu, tentokrát bez servítek a pracně hledané empatie.

26.2.2022 00:38:31

Prosím přidat k podpisu

26.2.2022 00:47:35

Prosím přidat k podpisu, díky 

26.2.2022 01:09:49

Osobně nechápu počínání uživatele Sněhurec, který měl tu potřebu cíleně webu a jeho uživatelům škodit zkreslováním hodnocení sedmdesáti her. Většinu “hodnocení" her (všechny dostaly půl hvězdy), která nebyla jen na pár písmen dávám k posouzení:

Strašné zklamání.
Bezkonkurenčně trapas ZH.
Hra, kterou s trochou přemlouvání ZH zhejtí.
Ani nechci vědět čím vším si předchozí uživatelé prošli.
ZH power tripping
Nepodporuji propagandu
Nestává se často, že admini porušují svá vlastní pravidla.
Naprosto zbytečná propaganda ZH
2 věci, co vám zaručeně zablokují účet: vlastní názor, názor proti proudu
tak to teda ne
ZH na hrad
Labilní admini ZH
Tato hra ZH vadí
Politicky korektní jako tento web
Odhodlání postavit se hejtu na těchto stránkách
Hanobení lidské rozpravy
ZH jsou piráti
Testoval jsem nenávist ZH adminů.
ZH cenzura
A dost.
Stop nenávisti
Stačilo
Jsem rád, že jsem se této stránky zbavil.
Nejsem loutka
Jistota je jistota
Užijte si zkázu
ZH si nevidí do huby
Máte to zapotřebí?

U her nemají co dělat, ale za mne není důvod proč by tu nemohly být. Každý si o takovém počínání, cenzuře, konkrétním uživateli i adminech můžete udělat vlastní názor. A tím myslím opravdu vlastní. Jen jej prosím případně vyjádřete kultivovaně.

Honza Mamut Kazda
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

26.2.2022 02:11:11 | Upraveno autorem (porovnej)

O co bych chtěl každopádně poprosit všechny, kterým vlajka v záhlaví vadí je, ať ji prostě ignorují a web používají či nepoužívají dle svého uvážení. Nikdo tu nebude banován bezdůvodně a věřím, že se všem bude stále měřit stejným metrem. Jestli se nemýlím, tak zatím došlo ke smazáním dvou účtů na základě žádosti jejich majitelů a jednoho na základě řekněme nejasného support požadavku plného osočování a doprovázeného rozesíláním SZ o fašistech, genocidě s používáním fašistického pozdravu. Jestli se tomuto smazání tedy bude někdo divit a nazývat to cenzurou, tak jsem zřejmě z jiné planety než dotyčný.

Honza Mamut Kazda
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

26.2.2022 02:12:05

Vybíráme z Bazaru

Kemet
Kemet
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas