Zajic v pytli (i macka vo vreci?)

Nechcete se podelit o hry, ktere jste dostali v ramci Zajice v pytli?

Ja jeste cekam, tak bych si rad pocetl jak velkeho jste kupovali a co dostali.
A mozna to nebude zajimat jen me ….

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

5.5.2023 13:53:18

Měl velkého zajíce ve velkém pytli a přišlo: #Paladinové Západního království, #Ohrožení, #Hrdinové bez záruky a #Trůn 2 Sám bych si asi nic z toho nepořídil, ale všechno jsou to skvělý hry.

5.5.2023 14:30:07

Ve FB skupinách je toho plno. Třeba Deskovky pro tři bratry tam mají Mačku/Zajíce tak na 150 z posledních 200 příspěvků. ;-) https://www.facebook.com/groups/1982266462041583

5.5.2023 14:30:18

@jankie Tak napr. ja na fb nechodim takrka vubec. A byl by problem, kdyby se vyjadrili i uzivatele ZH na svem “rodnem” srv?

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

5.5.2023 15:05:19

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu zbytečné použití vulgárních či podobně nevhodných slov.

5.5.2023 15:26:06

Velky + Stredni Zajic = Nova Luna, Praga Caput Regni, Haeven and Ale, Hrdina v kostce, Tawantinsuyu

5.5.2023 15:51:15

Já měl se Zajícem zajímavou anabázi :) 

Kupoval jsem jednoho velkého a došly mi dvě dětské malé hry #Spáči a #Poznáš ... co je jinak? To bylo ok. Říkal jsem, ať to případně doplní něčím pro děti. No a pak mi přišlo #Cesta za štěstím  a #Zátoka obchodníků. Což bylo poněkud překvapení, protože to bylo úplně mimo zadání (téma, typ hry, herní mód, prostě všechno).

Byl jsem z toho docela smutnej, protože jsem se na Zajíce těšil jak na Vánoce :) nějak jsem se klukům z Planety ozval a byli fakt super. Hned druhý den mi psali mail, že jsou rádi, že jsem se ozval, že při výběru Zajíce pro mě došlo k chybě a že se mám stavit a donést jim Cestu za štěstím a Zátoku, že mají náhradu. 

Dostal jsem #Únikové příběhy: Potomci lesa a #Kingdom Rush: Trhlina v čase a ještě jednu nějakou dětskou malou hru. 

Žádnou z těch her (vrácené ani nové) neznám a nikdy jsem po nich nekoukal. Takže nehodnotím, co je “objektivně” lepší (klidně to může být vyměněná Zátoka), ale určitě to vypadá zajímavě, je to něco úplně nového oproti hrám ve sbírce a sedí to na zadání :) 

5.5.2023 16:21:39

Tak uz jsem je dnes dostal - stredni a velky (zadani byl seznam her a seznam prani tady na ZH)
#Hrdina v kostce 
#Messina 1347 
#World Monuments 
#Labužníci 
#Cesta za štěstím 
Popsal bych asi nasledovne (jako mnozi nektere hry)
Neni to zadny pru…jem, ale jestli to bude Wau uvidim, az se s hrami seznamim :-).
- Messinu bych koupil, kdyby byly volne penize :-)
- Labuznici a Cesta jsou asi Rexi lezaky. Podivam se a necham prekvapit
- World Monuments uz nemaji, bud lezak nebo doplnili z ihryska. Prijde mi prilis jednoducha a abstraktni - uvidime
- No a Hrdina v kostce je jediny problem, protoze ho uz mam. Ale nejak to poresim ….
P.S.: add @jankie  - pokud Te trapi mistni prispevky a radeji se honis po fb, neni preci nutne do tohoto vlakna prispivat. A ted to neber moc spatne, ale v kazde diskuzi se asi zakonite musi objevit nekdo, kdo jde proti proudu. Komu dane vlakno nevyhovuje a musi se vykricet z toho, ze nekde jinde je neco lepsi nebo horsi, proste trochu OT … asi zakonitost diskuzi :-/ 

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

5.5.2023 16:21:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Nám zajíc donesl #Khôra: Zlatý věk, to byla poslední hra od BoardBros, která nám chyběla a kterou jsem chtěl, takže naprostá spokojenost.

Potom nám došlo #Watergate, hra, kterou bychom si nikdy nepořídili a která mne stále tematicky příliš neláká, ale manželka vypadá nadšeně a hodnocení hry je velmi vysoké, tak to zkusíme. Zatím spíše překvapení než nadšení, ale zatím jsem hru nehrál, tak uvidíme.

Celkově jsme spokojení a smekám před Planeťákama! Musí to být neuvěřitelný mazec, ale zvládli to perfektně.

5.5.2023 18:02:00

Velký zajíc

#Khôra: Zlatý věk - měli jsme na Wish-listu, takže radost

#Detektiv: Po stopách zločinu - odpovídá zadání, takže spokojenost

#Odemkni! Hrdinská dobrodružství: Na stopě bílého králíka 

#Odemkni! Hrdinská dobrodružství: Sherlock Holmes – Šarlatová nit vraždy - těchto jednohubek není nikdy dost, přihodili i balíček obalů na karty, což baliče vždy potěší :-D

Shrnuto, velká spokojenost a příště do toho jdu zas.

Děkuji Planetě her, dobrá práce ;-)

6.5.2023 05:51:40

Stredna macka #Rajas of the Ganges 

Cakala som skor dve mensie hry, takze prekvapko a po zahrani spokojnost. Plus spokojnost s pristupom, ked som si bonusoveho kocura a dalsiu objednanu polozku mohla vyzdvihnut skor ako macku.

6.5.2023 06:40:22

@Bandy75 Ahoj , len by som sa chcel spýtať, že kedy si objednával zajíca ?

Dakujem :-)

12.5.2023 09:40:49

@mikeoldfield 

objednáno 12.04.2023

doručeno 27.04.2023

 

12.5.2023 09:50:28

Ďakujem, tak pomaly asi už aj prídem na rad. Ja som objednal 16.4..

12.5.2023 11:16:11

Naprostá spokojenost

#Krotitelé kobek: Druhá edice - z wishlistu

#Brian Boru: Velkokrál Irska - z wishlistu

#Hustá mela - odpovídalo popisu

#5minutová výzva - záhadný doplněk

A k tomu obaly na karty.. Naprosto worth a bylo vidět že mi někdo projíždí účet na zatrolenkách. Kdo to z toho vyčetl, je borec, protože na tyhle hry jsem koukal nejvíc na bazaru :D

14.5.2023 15:41:20

Tak já se taky podělim o zkušenosti.

Za mě celkem zklamání. Formulář nemám, takže už si přesně nepamatuji co vše jsem tam napsal. Ale rozhodně vím, že jsem psal, že bych chtěl třeba hru jako #Gloom of Kilforth: A Fantasy Quest Game , který bohužel nemají skladem, a že mám rád dungeon crawlery a hry pro dva. 

Dostal jsem #Kingdom Rush: Trhlina v čase , který již vlastním. Nevím jestli jsem ho tam zapomněl napsat, nebo to někdo přehlídl.

Poté #Doodle Dungeon  jako u toho jsem na vážkách jestli do zajíce patřil či ne, spíš mi to připadá jako hra které se potřebovali zbavit. Ale asi to zkusíme, i přes ne moc kvalitní recenze na bgg.

Poté #Harry Potter: Boj o Bradavice – Obrana proti černé magii  s tím jsem naprosto spokojen, supr pro mě a ženu.

A nakonec #5minutová výzva , což je taková drobnost, ale potěší :)

edit: mažu svoje největší zklamání, nevěděl jsem, že vybírají pouze z omezeného množství her.

Samozřejmě tím nechci hanit obchod, rád tam nakupuji a dál budu, ale do zajíce už asi nepůjdu :)

15.5.2023 09:43:31 | Upraveno autorem (porovnej)

@Bobon  tak ona ta akcia neni o tom ze das nazov hry ktoru presne chces a oni ti ju v podstate poslu za polovicu. Tato akcia je o tom aby sa precistil sklad od hier co sa az tak nepredavaju a spravi sa priestor pre nieco ine. Oni v podstate aj povedali ze maju zoznam hier z ktorych vyberaju a podla tvojho popisu sa snazia co najviac priblizit k tomu co maju v danom zozname.

15.5.2023 10:20:48

Kluci jasně říkali (dřív i ihrysko).. Zajíc není o tom že si napíšeš konkrétní hru a dostaneš ji se slevou.. 

https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/mrhaa7-11736/seznam-her/prodej-5937/

15.5.2023 10:31:55

Díky za kvalitní odpovědi…Já žádnou hru za polovinu nechci, ty hry jsou stejně drahé jako kingdom Rush, momentálně gloom i levnější. A za druhé plno lidí dostalo hry z wishlistu, očividně tam teda taky koukali. Já jsem akorát řekl, že se mě moc netrefili…

Příště už radši budu mlčet

 

15.5.2023 10:39:14 | Upraveno autorem (porovnej)

@Bobon  neber to hned spatne, ale ty odpovedi nize jsou presne. Kluci z Planety opravdu rikali, ze do akce maji jit lidi, kteri chteji prekvapit a ze maji pool asi 200 her, ze kterych budou brat. 
 

Ze to nedoporucuji nekomu, kdo chce konkretni hru a doufa, ze ji dostane za polovic (a pozor tady nejde o to, zda jsou ty hry levnejsi nebo drazsi nez ty, ktere jsi dostal; jde o to, ze za Zajice v cene 1500 Kc dostanes hry v hodnote tri tisice korun, tedy polovicni sleva, ale neposilaji tam treba Gloomhaven). 

15.5.2023 13:30:15

Tak ja objednal velkou a stredni macku a dostal jsem #Břink! Ve vesmíru! , #Praga Caput Regni  a #Walls of York , trefili se perfektne 2x ze 3, ale i tak jsem zjistil, ze to neni produkt pro me, radsi si sam vybiram co si poridim.

15.5.2023 21:56:35

Bral jsem Zajice za 120e a prisel Oath, Crown of Emara, Khora a Witchstone

15.5.2023 23:49:27

Dneska nam dorazil “velký zajíc” a velka pochvala všetkým v Planete . Trafili sa parádne:-) Požiadvky boli: rodinná hra, naročna strategia, hrači - 5 členná rodina a známy nadšenci do spol. hier a kategorie a mechaniky - dobrodružné , strategia , fantasy , koop , civilizačne, rodinné /  hand management , worker placement , resource management, push your luck, deck building. Na základe týchto požiadaviek na nás z krabice vykukli #Ohrožení , #Stezky slávy a #Brazil: Imperial , takže maximálna spokojnosť.

19.5.2023 15:26:57

Zdravím, dnes jsme rozbalili krabici. Objednán malý Zajíc (ze zvědavosti). Popis si tolik nepamatují, ale dost jsem se rozepsal, neb mám doma fakt osobnosti.  Co si pamatuji, tak to měla být rodinná hra (max 1hodina s vysvětlením), jednodušší pravidla (ale ne primitiv), hratelná i pro starší děti (až odrostou) a hlavně neškodící.

Takže dorazilo: 

Draftosaurus (trefa, dino mají plný šuplík)

Hladové příšerky (trocha skepse neb aplikace, ale holky u toho vydržely přes hodinu)

Hladové příšerky bych určitě nekupoval (neb ta appka), Draftosaurus byl v hledáčku, ale ne na whishlistu). Já bych řekl, že se to u nás povedlo. 

20.5.2023 21:37:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Přídávám dojmy z deskoboxu od tlamy.

Zaplaceno 1960 czk ve zpráve preference (cestovatele jizniho tigridu a Northgaard). Dneska došlo cestovatele jizniho tigridu, Northgaard a Paladinove zapadniho kralovství. Velká spokojenost.

 

13.6.2023 13:07:24

Vybíráme z Bazaru

Portal (CZ) + Steam klíč Portal 2
Portal (CZ) + Steam klíč Portal 2
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas