Open World fantasy ala Talisman

Dobrý den,

můžete mi někdo poradit nějakou hru, podobnou starému Talismanu, s tím rozdílem, že chceme něco lepšího. Ne Runebound, ne Proroctví, ne náhodný pohyb pomocí kostek, ne kooperativní hra, ne scifi nebo jiný žánr.

Existuje v ČEŠTINĚ nějaká taková hra?

Díky za radu ;)

15.6.2023 12:14:53

napadá mě #Euthia: Torment of Resurrection , ale sehnat jí v CZ už jen tak nepůjde a nebo se tady na bazaru občas objeví její předchůdce #Legendy země Euthie 

15.6.2023 12:25:21

Napadá mě Euthia a Mage Knight. Obě jsou fantasy, ani jedna nemá náhodný pohyb a obě jsou v češtině. Také je lze hrát nejen kooperativně, ale i kompetetivně (případně solo).

15.6.2023 12:27:01

Na Gamefoundu proběhla kampaň na Heroes of Might and Magic 3. Teď ještě jde late pledge nebo se k někomu přidat. Odemkla se i čeština, takže to může být taky možnost.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

15.6.2023 12:34:37

no a vyjde ještě 

The Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era (kickctarter, takže to ještě potrvá)

Teď má vyjít Zaklínač: Starý svět 

Jinak Mage Knight doporučuji, ale počítejte s tvrdým kalkulem a minimem příběhu, současně je nejlepší solo, pak ve dvou, ve více lidech časově náročné a s minimem interakce (hra umožňuje přímou interakci, ale nedoporučuji ji). 

15.6.2023 13:44:52

Díky za tipy.

Na Zaklínače taky čekám, ale jinak jsem sám nic jiného nenašel.

Mage Knight znám, ale ten je někde jinde než Talisman, hlavně náročností na hráče. Chceme hrát ve 3 nebo případně s dalšími nehráči, takže ten asi ne.

15.6.2023 14:47:44

Zaklínač: Dobrodružná hra

Sanctum

16.6.2023 04:43:08

Zaklínač: Dobrodružná hra

tomu se raději vyhni, zbytečně dlouhé s velmi špatnou interakcí. Přenášíš žetonky jak idiot a nic se o tom nedozvíš, úkoly jsou poměrně dost statické. 

16.6.2023 10:12:47

Vybíráme z Bazaru

Akropolis
Akropolis
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas