Nestrategická hra

Hledám tipy na hru s minimem strategie. Po mnoha pokusech jsem u manželky vypozoroval, že ji nebaví hry s dlouhodobou strategií, kterou by musela plánovat, nebo ještě hůř přizpůsobovat situaci. Žena tvrdí že si chce u hry odpočinout a nechce se jí přemýšlet. Podle mě ji nevadí vybrat si jednu z několika (málo) možností, ale plánovat něco dopředu ji vyčerpává :)

Výborný příklad je třeba Dominion, jedna z mála her která ji fakt baví. V každém kole má v ruce 5 karet a obvykle není moc způsobů jak je zahrát. Stejně tak při dokupování dalších karet je člověk dost limitován a moc možností na výběr nemá. Další oblíbené hry jsou třeba San Juan, Jambo a kupodivu i Temné znamení a Small World.

Naopak absolutně neuspěl třeba Tzolkin, Cyclades, Niagara a naposledy NW Passage.
31.3.2015 11:05:08

Junik
Ten překlad pro Tales of the Arabian Nights tady na ZH není kompletní? Vždyť je u hry ke stažení 36 souborů. Mělo by to být všechno v cz.

2.4.2015 08:59:38

Savager
Ja jsem to nezkoumal. Ja jsem s anglictinou spokojeny. Jenom vim, ze v diskusi byla nejaka snaha to prelozit. A jestli se to povedlo, tak klobouk dolu

2.4.2015 09:30:26

Vybíráme z Bazaru

Shifting Stones v aj
Shifting Stones v aj
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas