LOTR LCG - Jak v jednom hráči?

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat:
1) jak hrajete základní sadu LOTR LCG v jednom hráči? Berete si jen jednu sféru se třemi hrdiny, nebo více jak dvě sféry a např. 6 hrdinů? Když mám jen Trpaslíky (taktika), tak mi to přijde dost obtížné, když mají malou Sílu vůle - nikam se nedostanu, jsou sice silní, ale..... A zase nechci mít hodně hrdinů, pak podle mě hra ztrácí smysl - bylo by snadné.

2) Nebo když si vezmu dvě sféry, tak bych otočila v oblasti odhalení 2 karty místo jedné?

3) Máte někdo zkušenost s hrou 4 hrdinů a každý je z jiné sféry, s tím, že bych v balíčku vlastně měla všechny hrací karty (samozřejmě Gangalf, Medděd a jiní jen 1x)?
Děkuji moc :-)
10.9.2014 09:41:43 | Upraveno autorem (porovnej)

LokoLG
Aha, tak to jsem blb :-) Špatně jsem pochopila pravidla - to jsou ty pojmy "ve hře", "mimo hru", jedinečnost a vůbec :-)

12.9.2014 23:04:15

Tahle hra se musí dostat do krve.
Sice s každým cyklem přidají nové slovíčka a pravidla, ale jak se utřepe základ, tak je to v pohodě. Já si toho unikátního symbolu všimnul až tak po třech měsících co jsem Lotr LCG hrál :-D a od té doby si to pamatuju.

12.9.2014 23:13:05

No jo LokoLG
Jenže já o tom symbolu unique vím od začátku a o to to je možná horší :-D Vymýšlím vše pro to, abych mohla normálně hrát a místo toho tvořím překombinové hry, plné otázek, které tu kladu a nikam se člověk nehne :-) Na druhou stranu jsem moc ráda, že to mohu sdílet se stejnými blázínky jako jsem já :-) A navrch ještě dostanu cenné rady :-)

12.9.2014 23:21:40

Vybíráme z Bazaru

Raiders of the North Sea EN
Raiders of the North Sea EN
Akt. cena: 1125 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas