Kooperatívna hra pre dvoch

Zdravim, neporadite mi nejaku dobru kooperativnu hru pre dvoch hracov? Stale dookola hrajeme Arkham, Temne znameni, Ghost stories, RobinsonCrusoe,Proroctvi-kooperativne a uz by to nejak chcelo osviezit. Mame aj Castle Ravenloft co nas nejak velmi nechytilo a mali sme Pan prstenov, co nas tiez nebavilo, tak sme to predali. Urcite sa chystame kupit Eldritch horror, rozmyslam nad Shadows of brimstone alebo Mice and Mystics alebo Pathfinder. Uvitam akekolvek napady :)
10.11.2015 13:18:33

Duirin
"My většinou hrajem ve dvou sice ne úplně koop variantu, ale s tím, že na sebe neútočíme."

Čiže vlastne hráte každý jednu sólo hru :) ale BTW ja som tiež jeden z tých, čo MK nemajú radi.. Ináč ku téme, tak ma napadá asi len Pandemic.. teraz je reprint (ja som hral starú verziu) a bavilo nás to celkom.. teda hlavne frajerku, ale mne sa páčilo ako to celé prežívala a tým som sa bavil :)

11.11.2015 17:37:26

Galaxy Defenders
Velmi zajimava kooperativka a za me ji mohu vrele doporucit. Je trochu obtiznejsi a vyplati se hrat za vice figurek, nez jen za dve - coz muze byt pro nekoho minus. Mice and Mystics bych neporizoval, mel jsem jej a prodal. Prislo mi to moc o nahode. Clovek si hodi, kolik ujde, pote kolik zrani a takto porad dokola. S detmi to ale nabira uplne jinou dimenzi a ta jednoduchost je pote spise vitana :-).

11.11.2015 19:23:59

Onirim
Onirim mají bez problémů v "Svět deskových her" za 180,-. Sám jsem ho tam kupoval.

12.11.2015 09:48:10

Pathfinder
Pathfinder (Skull & Shackles) hraju jenom solo (3 postavy) a me to prijde az hloupe jednoducha hra. Zpocatku me to bavilo velmi, ale nadseni hodne rychle upadlo prave kvuli nedostatku obtiznosti. Dokoncim kampan pri cumeni na reality shows v televizi a pak pujde z domu

12.11.2015 12:46:50

ruy

The Grizzled
Da sa od dvoch v pohode...plus par kamosov sa moze pridat hockedy
Silna atmosfera...
Tato hra rozhodne nic nedava zadarmo ...
Da sa hybat s obtiaznostou...
Ma pekny art...
A rozhodne nezruinuje rozpocet...

12.11.2015 18:17:18

Zakázaný ostrov
je teď několikrát v aukci. Tak můžeš zkusit štěstí. Je to pěkná koop hra.

12.11.2015 22:46:41

Space Alert
u nas doma hrany nejvic. Doporucuju rovnou s rozsirenim, pridava vyvoj postavy, takze ma to hrani nejaky dlouhodobejsi smysl a posunuje tvou postavu dopredu. Nazor "ve dvou docela náročné, lepší ve více hráčích" je imho mylny. I dva hraci totiz hraji za 4 postavy (kazdy 2), takze komunikace je pak jednodussi, jelikoz polovinu si hrac domluvi sam se sebou. Nicmene hra ma tolik obtiznostnich nastaveni (s kralovskou metou jmenem dvojite akce), ze te necha zacit zlehka, natrenovat a pak pridavat a pridavat dokud je libo. Doporucuju vsema deseti! Pro dva hrace (dve-tri postavy) je neoficialni expanze Little Duckling. Jeste jstem to nehral, ale vypada to promakane.

16.11.2015 09:09:03

Zakázaný ostrov / Zakázaná poušť
Obě dve jsou dobré kooperaticky, celkem lehká pravidla, pobaví, ale otázkou je, za jak dlouho se ve dvou ohrají, lepší by bylo volit více lidí.
Vzhledem k dlouhodobému požadavku na replayabilitu, bych volil rozšíření do arkhamu, nebo house rules pro temné znamení.

20.11.2015 11:18:46

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace Big Box (CZ)
Mars: Teraformace Big Box (CZ)
Akt. cena: 2100 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas