Jaké hry už byste nechtěli znovu hrát?

Zkuste uvést alespoň tři hry, do kterých už byste se znovu nechtěli pustit. Můžete uvést i proč.

NEPIŠTE sem však příspěvky toho typu, že hra vybraná někým jiným je úplně super a že nechápete, proč ji ten dotyčný nemá rád atd. atd. atd. Díky za pochopení.

Moji "vyvolení" jsou následující hry:

Bylo nebylo
Go west
Osadníci z Katanu: hra pro 2 hráče
26.4.2017 21:29:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Vynchám...
Robinson Crusoe - hrál jsem to 40x, dohrál všechny scénáře základní hry, první rozšíření rozehrál a druhé dohrál... nejde o to, že bych začal hru nesnášet, ale už jsem viděl všechno "co je v krabici".
Kostkový bang - proč mít tajné role když jsou v podstatě po jednom kole zřejmé...
Karak - ač pravděpodobně orientované na mladší hráče, tak se to v naší herní skupině občas ke stolu dostane a já se místo toho radši protáhnu a dám si svačinku..

Je jich určitě víc, ale další nikdo nenutí ke stolu :)

20.8.2020 14:17:31

Ehh

1) Andor, 2) Andor, 3) Boží zboží

Hry které vypadají lákavě, ale mají tak špatná pravidla, že člověka jenom naštvou až rozzuří a speciálně andor mám chuť rozšlapat a autorům omlátit o hlavu.

8.2.2021 12:11:25

Mno..
Tři dohromady nedám, protože já mám obecně ráda všechny hry - i ty skvělé, i ty průměrné. A ty vyloženě špatné se ke mně většinou ani nedostanou :). Už ale nikdy nechci hrát:

A War of Whispers

..hra je strašně moc abstraktní; figurky jsou vyloženě šeredné; na to, jak se hra tváří vážně, obsahuje obrovské množství náhody; a ať se snažíte, jak se snažíte, ostatní vás můžou totálně pojet, pokud se jim zrovna potkají stejné cíle, zatímco vy máte jiné. Jakkoliv je původní nápad hry zajímavý, herně je to naprosto nedotažené a z figurek zvracím ještě teď :D

8.2.2021 12:34:58

.
Harry Potter: Boj o Bradavice
Andor

8.2.2021 12:45:37

PJ

Bude jich více...
...ale tyhle mě napadly jako první:

- Agricola (těžkopádné, překombinované, nezajímavé téma)
- Vysoké napětí (hnusná grafika)
- Legendy Západu, Colt Express (mizerná hratelnost)
- Ticket to ride - vláčky ano, ale ne takhle (raději Poštovní kurýr, o 200% lepší)
- cokoliv od Suchého (překombinované a vážně suché)
- cokoliv od Jiras's games (nečitelná pravidla)
- cokoliv válečného s miniaturami (nemám rád plast)(a většinou ani miniatury)
- artefakty z minulosti (prší, člobrda, dostihy, šachy, hry z dob socíku...)

8.2.2021 13:01:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Moc jich nebude
Bang - blbost, ktera jde presne proti zakladnimu pravidlu her: Komplexni, kvalitni hra muze byt dlouha. Jednoducha hra musi byt kratka. Blbost na dlouho, kde navic muzu vypadnout a ani si nezahrat a pak hodinu cucet na ostatni jak hrajou furt dokola Bang a Vedle, protoze si to lizli? Spalit veskere kopie malo! A vykastrovat lidi, kterym se to libi, at se nemuzou mnozit...

Chupacabra: Survive the Night - kdo nehral, nepochopi. Vrhni sve kostky a nakonec pak nejspis vrhnes savli. Strasne spatne. Ale hlavne, ze kostky sviti ve tme...

Vybusna kotatka - +- viz. Bang.

Carcassone - nechapu popularitu tehle hry, ale nevadi mi urcite ani zdaleka tak, jak ostatni na tomhle seznamu. Jen ji uz opravdu hrat nechci.

Katan a jeho varianty - dneska uz prezitek. Ano, zacinal jsem na tom, odehral jsem snad 1000 her. A nejspis prave proto uz to nechcu ani videt.

8.2.2021 13:29:24

Moc takových her není, ale něco se přece najde...
1. Aristoocrazy
2. Zámky šíleného krále Ludvíka
3. Boží zboží

8.2.2021 13:33:21

...
Harry Potter: Boj o Bradavice

..DeskoHerky Teplice..

8.2.2021 14:09:42

...
Temné znamení

8.2.2021 14:13:38

...
Blood Rage
Neandrtálci EDIT: myšleno Neanderthal-Lovci mamutů
suché worker placement/počítací euro hry ;-)

8.2.2021 14:15:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Malá velká dobrodružství
... smůla je, že má drahá polovička je má moc ráda.

8.2.2021 14:27:38

...

1) Zaklínač 2) Talisman 3) Osadníci z Katanu

8.2.2021 14:36:03

MikeDundee
Neandrtálci myslíš co? Neanderthal od Eklunda? Já žádnou hru co by se jmenovala Neandrtálci nemůžu najít, tak mě to zajímá. Edit: Aha, tak Neanderthal.

8.2.2021 14:37:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Andor
Určitě bych sem dal Andor. Tváří se to hezky, ale jsou to vlastně jen "šachy puzzle" velice frustrující a nezábavné... navíc, každý scénář nový start.. půlhodiny to připravuješ, aby tě hra vykidlila během 3 kol, protož i špatně padly kostky..

8.2.2021 15:45:32

Anupinka

A nechces ni ji teda prodat? :D

8.2.2021 15:45:55

...
Blood Rage
Neanderthal
Claustrophobia

8.2.2021 15:51:32

...
Vúdú-zabiják každe párty

8.2.2021 16:48:22

Vybíráme z Bazaru

Heat
Heat
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas