Informace od vydavatelství

Objevilo se tu oznámení ,že už dorazila hra První marťané.Aneken u této novinky poznamenal,že hlavní informační kanál Rexher je FB.
Účet na FB mám od jeho vzniku,ale používám ho výjimečně ,pouze na PC.
Teď jsem se teda podíval, jak jsou na tom vydavatelství s fanoušky.
Albi : 39215 Mindok : 15668 BF: 9312 Rexhry : 1768 Fox in the box : 567
Je jasné ,že na deskové hry se pouze zaměřují Rexhry ,Mindok a FitB.
Jak už jsem jednou psal,získat nějaké informace z Mindoku je asi nad síly všech.Osobně to nechápu ,ale je to tak . Pokud nejsem uživatel FB tak nemám šanci se něco dozvědět.
Ostatní nakladatelství se snaží informovat i na jiných platformách než je FB,ale FB je nejhlavnější.
Když vezmu dva komunitní weby ZH a Deskožrout. Tak na Deskožroutovi jsou aktivní jen Rexhry a Fitb. Tady na ZH je to o něco lepší,kromě dvou zmíněných ,taky BF a někdy Albi,pro Mindok jako by tyto weby neexistovaly,pouze Karel někdy něco písne.
A teď proč to všechno sepisuji.Osobně si myslím ,že potencionální zákazníci těchto vydavatelství , jsou lidé kolem 25 a výš(stáří neomezeno).Nezletilým musí koupit hry rodiče a někdy mám pocit ,že oni sami mají více zájem o PC a konzole.A jsme u toho. Je mi 45 a myslíte ,že mě donutí někdo si nainstalovat FB do mobilu ? A když kliknu na jakýkoliv web nějakého nakladatelství ,tak se dozvím prd. Samozřejmě ,já ,jsem tady na ZH ,takže o hrách mám přehled,ale třeba mí známí ,jsou u vytržení ,když jim ukáži nějakou novou hru .
Tím chci napsat ,že není jen FB a pokud chci něco prodávat ,tak bych měl informovat na všech dostupných místech. Zvlášť u takových produktů jako jsou stolní hry. Tady na zatrolenkách můžeme poděkovat adminovi 1a2a3a4 ,že nám ty informace sbírá a tady postuje.

P.S. Tímto jsem na nikoho nechtěl útočit,jen napsat svůj názor ohledně FB.
21.4.2018 15:40:14

aneken
Sice jsem v úvodním příspěvku napsal tvé vyjádření,ale zrovna Rexhry jsou na tom,co se týká tohoto tématu dobře.
Proti ostatním ,přesně u vás vím co bude a kdy to bude a nepotřebuji ani FB.

22.4.2018 15:07:29

Dva pohledy
Jedna věc je ze taky nemám rad když vydavatel anebo kdokoliv nemá aktuální obsah webových stránek, když nemá na to to aktualizovat tak ať je radši zruší . Druhá věc je ze stěžovat si ze nemám info o novinkach ale sem hrozjne hejter fejsbuku a muj milý vydavateli dělej s tim něco.... Tak buď je pro mě prioritá ty informace mít a pak si zvyknou na fejsbuk a něbo chci být super kůl Frí Indy a nevím co všechno a pak si nastěhují ze infosky nemám, každý má možnost volby . A co se tyče těch zdrojů tak už to tu zaznělo ale na hrajeme jsou většinou info ještě zacerstva a o šíření po kumunitnich sítích by se o to měla postarat pravé ta komunita

22.4.2018 17:52:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Informovanost jako na FB bez FB?
Pripada mi to trochu jako protimluv. A hlavne bez reseni. Jak by nejaky takovy informacni kanal vypadal? Chodil by mi denne mail (resp. spis desitky mailu)? Nebo SMS? Nebo jaka platforma by spojila vsechny lidi tak aby tam byli vsichni a vsichni se dozvedeli vsechno a nejlepe hned? Twitter? Instagram? nebo si udelame neco vlastniho? Dalsi startup?

Proste presne jak uz tu bylo receno - kazdy je odpurcem neceho. Kazdy ma jinou oblibenou platformu. A strasne neradi lidi neco meni. Nekam se neradi prihlasuji a zejmena pokud maji pocit, ze je k tomu nekdo nuti....
Nekdo rad Skype, nekdo ne. Nekdo FB nesnasi (zejmena ti co netusi, ze se da pouzit aniz by clovek mel 1000 pratel, ktere vlastne nezna a kteri mu cpou veci ktere ho nezajimaji) a nekdo je tam peceny vareny a foti se pritom v zrcadle. A nekdo ho proste pouziva tak, ze sleduje vydavatele, sleduje udalosti v okolnich hernich skupinach atd. a nekdo se bez toho obejde.
Ale brecet, ze se bez toho neobejdu a pritom to nechtit pouzivat... Sorry, ale to je proste protimluv....

23.4.2018 00:10:07

robkin

A kdo tu brečí? :D Jde tu spíš o to, že na FB je všechno (ale ne všichni), ale na ofiko webech vydavatelů není nic... a to je první místo kam lidi logicky koukaj :)
V podstatě jsme se tu všichni (kdo FB nemáme) shodli na tom, že ho k životu nepotřebujeme/nechceme (třebas pro mě je to obtěžující zbytečnost) :)
Mě spíš připadá, že ti co ho používají se ho snaží vnutit/podsunout všem :D Ne všichni, ale většina...
(viz. nechcete se přizpůsobit životu v 21. století, žijete v pravěku, narážky jako - já nemam FB protože nejsem... což nikdo z nás co ho nemáme neřekl, týpek s bubnem, a podobný kecy).

23.4.2018 06:16:49

...
Na jednu stranu rikas ze je to obtezujici zbytecnost na druhou stranu jsou tam informace ktere chces. Tomu nejak nerozumim. Porad mi chybi logicky argument proc ucet na FB nemit. Jak uz jsem psal nejsem fejsbukove nikterak aktivni pouze sosam informace o ktere mi jde. Hlavne nejak neregistruji ze strany Fb jakekoliv obtezovani.

Ps: nesnazim se presvedcit, ale spis pochopit

23.4.2018 08:08:26 | Upraveno autorem (porovnej)

..
horysimus : čo na tom nerozumieš? pretože je to cool nebyť na FB :)

Veľa ľudí tu má názor ako môj 65 ročný paranoidný otec. V skutočnosti jeho paranoia je celkom oprávnená, pretože veľký brat ťa sleduje, ale čo nevie pochopiť, každý si je strojcom svojho šťastia. Nikto tam ľuďom nekáže dávať súkromné veci, podľa mňa je to nie najmúdrejšie. Som si istý, že z tých cca 400 "priateľov" o mne vedia menej info ako ľudia čo sa s nimi napr. stretávam na herných akciách (i keď, tiež by som sa na nich občas chcel porozprávať aj o iných veciach ako o hrách :) ).

Doba pokročila a sociálne siete sú hudba, ktorou hrá a aj bude hrať budúcnosť. To že sa stráca sociálny kontakt je pravda a je to smutné, na druhú stranu, je to najlepší spôsob ku prísunu k informáciám na jednom mieste na všetky strany - pre lenivých ľudí je to ideálne.

Netreba brať FB ako svojho nepriateľa, ale ako priateľa ktorý sa dá zneužiť :). Imho, odmietanie moderných technológií je cesta ku profesionálnej samodeštrukcii.

BTW nemám na FB lajknuté žiadne herné vydavateľstvo a všetko podstatné sa dozvedám tu na ZH. Je však pravda, že o Marťanoch som sa dozvedel z emailu a táto info sa tu neobjavila.

23.4.2018 08:28:38

Stokyi
Odmitat FB a odmitat moderni technologie jsou 2 naprosto odlisne veci, ktere bych vubec nedaval do jedne souvislosti.

Pro me je FB jedna z nejhorsich veci, ktera kdy na internetu vznikla. Samozrejme jsou výjimky, ktere ho pouzivaji s rozumem, ale imho je daleko vice lidi, ktere FB zdegeneroval.

23.4.2018 08:47:38

FB a webové stránky
Co si budeme namlouvat, uživatelé jsou dneska pohodlní a nechtějí nikde nic hledat, proto používají FB, kde jim příspěvky vyskakují. Navíc je to pro vydavatele mnohem pružnější a rychlejší nástroj. Editovat denně stránky je zdlouhavé, nepružné a ve výsledku ta návštěvnost bude v dnešní době malá. Až budou vydavatelé tak silní jako třeba FFG, tak si budou moct dovolit mít v marketingu tolik lidí, aby aktuální bylo hned vše :-)

23.4.2018 08:49:08

horysimus
Tak pokud jde o mě, tak mě jde jen o ten princip...samozřejmě chápu výhody FB z pohledu firmy, ale chápu i ty nevýhody z pohledu jednotlivce (z mého pohledu). Informace, které chci (a že jich moc neni) si zjistim i bez něj, jen je to "pracnější" :)

A to obtěžování: Každej kdo si založil účet (chápej - z mých známých) si okamžitě začal stěžovat...Např. kolegyně si založila FB jen kvůli hudební skupině...chtěla zjistit nějáké info týkající se koncertu. Lituje toho od první chvíle. Hned jí začaly vyskakovat lidi, který zná, kteří znaj jí, které možná zná přes jiné známé atd atd, s tim aby si je přidala. Denně jí choděj SMSky stejného ražení. Už to by mě osobně s....lo. Ano, dá se to nastavit jak chceš, ale toho ona jaksi není schopna...prostě starší ženská co umí napsat max. mail a i s tim má problémy... takže jí to bude obtěžovat pořád nebo naopak ona bude muset otravovat někoho jinýho, aby jí to nastavil...a nebo se s tim bude trápit sama ani nevim jak dlouho.
Já si chtěl kdysi založit fake účet a ono hle...nešlo to. Zkusil jsem nejrůznější jména (normální všední jména i příjmení) a vždy mi to napsalo, že člověk s tímto jménem a datem narození neexistuje. Maj teda přístup k nějákýmu registru občanů či co? Jaktože kolegyni hned vyskáčou lidi, který zná (na základě čeho), když je na FB prvně a na netu se v podstatě nepohybuje skoro vůbec (max si objedná žrádlo pro psa a najde si datum a místo koncertu)? Lustrujou snad telefonní seznam,seznam mailů, adresy každýho uživatele a hledaj shodu?

Že se dá FB sledovat i bez účtu? Ano dá, ale každou chvilku vám tam vyskočí okno, abyste se zaregistrovali. Kliknu na "teď ne" a za půl minuty mi to vyskočí znovu...a znovu....a znovu....a zase..... proto tam ani nelezu.

Dalšího velkýho bratra nepotřebuju :D


23.4.2018 08:50:03

.....

Beholder to řekl přesně :)

23.4.2018 08:52:13

Peet

Kolem mě je plno lidí který mají fake účet. Já sice použil své jméno z určitého důvodu, ale použil jsem jiný datum narození. Pokud instaluješ FB do telefonu požádá tě o přístup ke kontaktům a sms. Velká chyba povolit to jo. Nebezpečí FB vidím hlavně u dětí a puberťáku. Kamarádovo dcera skončila takhle dokonce na psychárně. Prostě klasika dobrý sluha, ale špatný pán.

23.4.2018 09:00:25

fb
Facebook nepoužívám, takže nemůžu říct, jak to funguje. Ale nějaké povědomí mám, tak můžu napsat, jak na mě působí: na mě působí jako "infikované místo". Plné magorů, úchylů, jak píše Beholder zdegenerovaných osobností, kteří nahradili reálný život sociální sítí. Nechci trávit čas na stejném virtuálním místě, kde ho tráví tyhle ztracené existence. Už jen pro ten pocit, že jsem členem stejné (a)sociální sítě, prostě nechci.

Je mi jasné, že je to jenom póza, že se můžu zaregistrovat a konzumovat informace, které potřebuju, aniž bych se dostal do kontaktu s infikovanými... ale nechci. Dělá mi to dobře tam nebýt:)

23.4.2018 09:07:32

FB
FB již nemám, protože mi začali psát přátelé, že jim posílám zavirované zprávy! Samozřejmě jsem nejen neposílal zavirované zpráv, já neposílal jsem zprávy žádné. Všem jsem se omluvil a účet zrušil.
Nevím, zda máte někdo podobnou zkušenost jako já, ale bylo to nepříjemné pro okolí i pro mě.
A z tohoto důvodu již na FB nelezu a současně to nepřeji ani těm, kteří odsuzují zpátečníky, jenž FB nedůvěřují, aby jim přátelé psali žádosti, ať se jim raději neozývají.

23.4.2018 09:09:46

zdenda

slabé heslo, někdo ti uzmul účet. kamarádovi se to stalo taky.

23.4.2018 09:11:23

Postoj cloveka co fcb nikdy nemal
Ja som facebook nikdy nemal a mat nebudem, ale priznam sa jedno. Od kedy hravam spolocensky hry tak si obcas, ked ma napadne pozriem vyrobcov na fcb, ale to sa da aj bez zalozeneho uctu na fcb. Rex, albi, mindok, BF aj fox vsetky info sa dozviem a fcb nikdy nemusim mat.
Na margo hlasok, nemas fcb, si pozadu, je 21 storocie a pod. To je totalny bullshit. Su ludia ktori, mozno nechcu byt ovce, a mozno sa nechcu zgrupovat tam kde je 90% ostatnych ludi, len preto ze....x, pricom x=milion roznych dovodov, ale to uz je ina tema. Podstata je ta, ze niesom ochudobneny o ziadne info z fcb od vyrobcov, ktore maju registrovany uzivatelia a ja bez konta nie.

23.4.2018 09:12:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Velký bratr
Pan Google o nás ví asi mnohem více :D

23.4.2018 09:16:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Online nebo offline
Google o vas vi vsechny kontakty, vsechno co si pisete pres Hangouts. Kde jste, kde jste byli (vsak si kliknete na svuj timeline na google mapach). Vsechno na co jste klikali na internetu, na kazde zbozi. A vi treba i vase heslo na wifi. Na vsechny vase Wifi. A mnohem vic co mne ted honem nenapadlo.

A? Dokud to vi google a nikdo jiny, jsem vklidu. Nekdo to vedet musi. Neni mozny pouzivat moderni technologie aniz by poskytovatel danych "smart" sluzeb vedel jak je pouzivate. Protoze jste online.

Jestli se vam to nelibi. Offline Nokia 3310 model 2017 ceka. Neomezene SMS, volani zdarma. Oh wait. A co vas mobilni operator, ten ale take presne vi co si pres SMS pisete. Kam a komu volate. Kde jste (i bez GPS), kam jedete, kde stojite v kolone.

System shutdown...

23.4.2018 09:23:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
OT: trochu OT
Je to komunikačný kanál, ktorý môže mať rovnakú funkciu ako skype, viber, what up etc. Na svetových technologických fórach sa rieši aj jeden z najväčších problémov, ktorý priniesli moderné technológie (okrem iného) - sociologický a psychologický aspekt jednotlivca a spoločnosti- osamelost.
Je to globálny problém, presne ako to tu niektorí ľudia spomínajú, je to prirodzené, mladí ľudia sú ľahko ovplyvniteľní naivní a teda aj náchylní na dobu, ktoré priniesli sociálne siete a veľmi ľahká dostupnosť ku nim (napr. internet v smartfónoch a podobne). Nechcem to tu zbytočne rozpitvávať ale pointa.
Sociálne siete ako komunikačný kanál medzi moderné technológie jednoducho patria.

23.4.2018 09:41:54 | Upraveno autorem (porovnej)

robkin
amen, len si zabudol ešte na internetového providera :)

23.4.2018 09:54:27

Stokyi
To ja nerozporuju.
Jen jsem chtel naznacit ze kdyz mam odpor k FB tak to neznamena ze mam odpor vuci modernim technologiim obecne.

23.4.2018 11:04:00

IN

Re
Já se přiznám, že z pohledu malého vydavatelství (FitB) naopak hledám komunikační kanály, jak oslovit stávající i nové lidi. A v tomhle je FB poměrně ok (a to na něj mohu nadávat jak chci). Dříve jsem se snažil umisťovat novinky i sem, ale teď už tuto úlohu převzali aktivní administrátoři (díky za to!). Na www stránky podle mě zavítají pouze ti samí zákazníci. Pokud někdo má typ na dobrý komunikační kanál jak pro stávající, tak pro nové hráče, sem s ním :)

23.4.2018 14:02:06

IN
Pro me jsou idealni webove stranky s novinkama s moznosti Rss feedingu :)

23.4.2018 14:34:41

IN
Ale já nemyslel žádné nové kanaly,ale především webové stránky.
Když zadám ve vyhledávači - fox in the box - tak mi vyskočí tvůj web a až na 4 místě je tvůj FB ,ale třeba na Seznamu FB není na předních místech.

23.4.2018 17:42:32

..
On ještě někdo v roce 2018 vyhledává něco přes Seznam ?

23.4.2018 18:47:37

Vybíráme z Bazaru

Blitzkrieg! + Nippon Expansion
Blitzkrieg! + Nippon Expansion
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas