Hra pro 2 hráče

Ahoj, zkuste mi poradit dobrou hru,

Chci pořídit nějakou hru pro hraní s přítelkyní, hrajeme ve velkém Carcassonne, styl budování přítelkyni vyhovuje, ale vadí jí že jí moc škodím a kazím její města :-)

Takže mám cca tyto mám požadavky:
Minimálně pro dva hráče.
Minimální možnost škození druhému hráči
Budování/stavění výhodou
Graficky pěkné provedení

Zatím koukám po Terra Mystice, ale bojím že to může být dosti složité.

Díky za návrhy na vánoční dárek ;-)
3.11.2015 22:19:37

a houbarite?
jestli jo, tak ve fungi neni prakticky zadna moznost skodeni protihraci
http://www.deskovehry.com/recenze-fungi-pojdte-na-stul-na-houby/

7.11.2015 15:27:41

bez konfliktu
Určitě doporučuji již zmíněné Zámky šíleného krále Ludvíka, případně o něco dražší variantu Suburbia. Škození minimální.

Limes bude Carcassonne asi nejbližší, otázka, jestli nechcete spíš zkusit něco odlišnějšího.

Ginkgopolis stojí taky za povšimnutí.

Koukni i na Galaxy Truckera, ale to už je možná mimo požadavky.

8.11.2015 23:00:14

Hra pro 2
Z méně známých her mou lepší polovičku hodně baví:
Call To Glory, Lanterns: The Harvest Festival, Divinare, Samurai a Indigo.

12.11.2015 12:01:58

vedle
edit: spatna diskuse

12.11.2015 12:45:32 | Upraveno autorem (porovnej)

ruy

ANTIKE DUELLUM
napr. mojej polovicke tiez vadi v hrach nejake atakovanie, ale kupodivu tuu ju to bavi a hra je to za tie peniaze dobra a pekna

12.11.2015 12:57:35

emv

Vánoce - nákup
K Vánocům nadělím přítelkyni Revolver, Mr.Jack pocket a třetí hra bude Dominion nebo Settlers zrod impéria. Tady se nemůžu rozhodnout. V recenzi Settleru autor zmiňuje jednoduchá pravidla.. Je to mnohem jednodušší nez např Arkham Horror ? ;) Taky se bojim , že je třeba velky prostor pro hrani (stul).. U setteleru je třeba víc zapnout mozek ?

14.12.2015 10:18:31

emv
settleři:
nejsou zas tak složití. Místa to zabere ve dvou docela málo (hrajem na podložkách 39x59cm). Settleři jsou budovatelské euro a arkham je ameritrash.

14.12.2015 10:32:19

emv

morpheus
Díky, aspon jsem zjistil rozdělení euro/ameritrash :) Ty dvě hry jsem chtěl srovnat,protoze mam krabici Arkhamu doma uz cca tri roky a i když jsem se několikrát HODNE snazil , bylo to na mě moc slozité i po xhodinach cteni pravidel. Odradilo me to.. Ja se zasekl u jedné věci a dokud sem na ni neprisel, nechtel jsem hrát dál.. Moc velky puntickár.. ;)
Na 60% vyhrajou Settleri..

14.12.2015 10:44:08

emv
arkham jsme si pořidili teď na vánoce, tak jsem zvědav. Nic není tak složité jak to vypadá.

K settlerum si najdi videonávod od deskofobie, hodně to pomuže.-

14.12.2015 10:54:58

ZACHRANARI
kooperativka, ktera nejak zapadla. Nebudete ji mit na 5 let (mozna) a le rok, dva by Vam vydrzet mohla
Je uz asi pozde pred vanoci a neplati na to princip staveni. Ale grafika je dobra a pocity pri spolecnem zachranovani taky :-) Navic je dobre pro dvojici si trochu otestovat, jak si do budoucna rozhodite role :-) (a to se nezminuji, jak to rady hraji deti :-) )

21.12.2015 02:41:47

Vybíráme z Bazaru

Codex naturalis
Codex naturalis
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas