hra na hrdiny?

ahoj,
shanim nejakou hru na hrdiny, RPG s vyvojem postavy nejlepe.
at uz co-op, vsichni proti vsem nebo s PJ, to je mi jedno.
spis pro vic hracu, ale hratelnou i ve dvou.
hraci doba je mi jedno, muze byt anglicky

dejte mi pls tip na neco jineho nez Descent, Runebound, Mage knight, Dorn...

diky
5.1.2016 13:16:07

Skus
presnejšie popísať, čo Ti vadilo na uvedených hrách, ľahšie by sa radilo.
Napadá ma len Gloomhaven alebo Posthuman, i keď KS na obe hry už skončil, možno budú tohto roku v distribúcii. D&D coops Ťa zrejme nazaujmú, ak hľadáš niečo lepšie ako Descent.

5.1.2016 14:03:12 | Upraveno autorem (porovnej)

acedrac
na uvedenych hrach mi nevadi vubec nic, spis nejakou shanim a chtel jsem vedet, jestli existuji i jine, oblibene hry na ktere jsem zapomnel.

5.1.2016 14:24:34

...
Zkus draci doupe :D . sice to neni deskpvka, ale splnuje tvoje pozadavky.

Jinak ty co jsi napsal jsou top. Jeste talisman, proroctvi.

5.1.2016 14:54:07

Munchkin
:-D

5.1.2016 15:20:04

Myth
Ten tu ještě nebyl :D

5.1.2016 16:18:40

shadowrun
zkus kouknout

5.1.2016 18:34:47

Pathfinder ACG
Ten by mohl vše splňovat...

5.1.2016 19:12:57

WoW Desková hra; (Andor)
WoW desková hra je dobré RPG...

Andor je super na kooperaci, ale vývoj postavy je tak trochu ... specifický :)

15.2.2016 17:58:48

ode mě
napíšu ti své tipy..
Vlastním Descent a hledal jsem něco dalšího co by bylo o trošku lepší, případně se mi víc líbilo možnostmi co ve hře dělat nebo jak rozvíjet postavu, vyhlédl jsem si hru Shadows of Brimstone, zkus na ni kouknout, vypadá celkem dobře

A pokud ti nevadí sci-fi tematika, tak prý Star Wars Imperial Assault má více vychytaná pravidla a vůbec hru než Descent (jinak je to descent ve SW tematice s nějakými možnostmi navíc)

Zrovna jsme hráli Zombicide BP, a musím říct, že se mi hra dost líbila, pěkná coop s krájením zombíků a vylepšováním postavy během každého scénáře pomocí nalezených předmětů (bohužel každý scénář začínáš od píky se základními předměty).

Pak tu ještě nepadl Dungeon Explore, já to sice nehrál, ale hodně lidí to chválilo

Pro postupné vylepšování mezi misemi je pak dobrá třeba Arcadia Quest, ale ta je zaměřená na boj mezi sebou a coop odpadá, ale není to úplně takový styl, že tě kamarád přejede a pak už nemáš šanci se vrátit do hry, je to celkem otevřené pořád.

Já osobně bych vybíral mezi Descentem, Shadows of Brimstone nebo Imperial Assault.. Ty ostatní hry jsou spíše dle toho zda tě nějak zaujmou jejich hlavní mechanismy

16.2.2016 09:42:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Castle of Ravenloft
Případně i jeho tři následovníci.

A když ti to bude vyhovovat, tak pak prejdes na D&D 4edice, podle kterého to je vytvořeno.

20.2.2016 15:15:50

kickstarter
prípadne skús kuknúť na Kickstarter...

momentálne Darklight: Memento Mori https://www.kickstarter.com/projects/53406598/darklight-memento-mori-miniatures-dungeon-crawler/description vyzerá hodne zaujímavo

prípadne Folklore: The Affliction na ktorý sa fakt neviem dočkať a Sword & Sorcery

28.2.2016 23:44:21 | Upraveno autorem (porovnej)

RPG či deskovka
Ahoj,

Záleží co tě baví víc, jestli deskovka nebo rpg, oboje dohromady znamená ústupek jednomu. Buď to bude deskovka s lehkou příchutí rpg (Descent, Dungeon Saga) nebo to bude rpg s příchutí deskovky (Dračí doupě s rozšířeným soubojovým systémem nebo plány a mapy konkrétních bojů)

31.3.2017 18:21:50

Vybíráme z Bazaru

Dračí palác
Dračí palác
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas