Doporučte mi ameritrash pls :)

Mám rád ameritrashe, ale kolem sebe mám hlavně eurovkáře. Zjistil jsem proto, že má sbírka her je z většiny euro. Chci proto koupit alespoň jeden AT, abych "měl co hrát." Prosím o doporučení, ideálně i se zdůvodněním, proč tu kterou hru koupit.

Podmínkou je odehrání za 1,5, max. 2 hodiny. Dlouhých a náročným mám poměrně dost.

Díky!
12.1.2014 12:37:56

doporučení
Když jsem viděl titulek, chtěl jsem ti napsat "Doporučuju ti ameritrash" ;)
Jinak si myslím, že toho trashe nemáš ve sbírce zas tak málo, ale pokud bys chtěl poradit, slyšel jsem teď z několika nezávislých zdrojů, že je povedený Betrayal at House on the Hill. Nevím teda, jak přesně je dlouhý, a o čem je, si přečti v popisku :)´Pak je pěkná taky Claustrophobia, pokud tě baví dungeon-crawlery. A má i předmalované miniatury.

12.1.2014 12:57:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Skús pozrieť
Nexus Ops, prípadne niečo z D&D trilógie kooperatíviek Wrath of Ashardalon, Castle Ravenloft či Legend of Drizzt. Alebo taký Dark Darker Darkest.

13.1.2014 23:50:29

Taky bych prosil
Ameritrash bych si taky rád nějaký koupil, nicméně požadavky bych rozšířil. Herní doba řekněme okolo 90 minut, počet hráčů 2-4, ideálně hratelné v jakémkoli počtu hráčů, ne kooperativní a bez scénářů (prostě něco co se dá hrát pořád dokola). Nejlépě nějakou podrazáckou konfliktní hru.

14.1.2014 09:24:33

BMAJTZ
Tak tady asi jednoznačně Nexus Ops. Ještě mě napadá Conquest of Nerath, ale tam nevím jestli se vejdeš do 90min. Nebo Kemet, i když se tam nehazí hromadou kostek, konfliktní je až dost;)

14.1.2014 11:10:57

Kemet
jsem si prave vcera koupil, jsem na to zvedav.

14.1.2014 11:17:16

Vybíráme z Bazaru

Vúdú (CZ, 2015)
Vúdú (CZ, 2015)
Akt. cena: 325 Kč
Končí za: 17 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas