PJ
PJ - avatar

Deskoherna

Zkouším rozběhnout nový televizně/internetový pořad o deskovkách. Najdete ho zde:

https://www.facebook.com/Deskoherna

https://www.stream.cz/porady/deskoherna

Nemá to být další Deskofobie nebo český Tabletop, ale spíš něco, co by k hraní přilákalo další "mudly" - krátké a snad i zábavné představování těch nejpřístupnějších deskovek.

Budu rád, když mně napíšete, jestli se podle vašeho názoru tento záměr aspoň trochu daří a vůbec jakékoliv postřehy a názory na Deskohernu. Díky :)
16.5.2015 18:09:05

PJ

11. epizoda - Escape
https://www.stream.cz/deskoherna/10007536-escape

18.10.2015 06:11:35

PJ

12. (a na nějakou dobu zatím poslední) epizoda - Takenoko
https://www.stream.cz/deskoherna/10007753-takenoko

18.10.2015 06:12:12

Deskoherna
Tak doufám, že se podařilo zaujmout i širší publikum nejen hráče a sledovanost dosáhla čísel, které si stream přál.

Podle mě jde o skvělý pořad, který baví a doufám, že se dočkáme dalších dílů.

18.10.2015 07:08:52

PJ

tarnow
Bohužel podařilo jen částečně a nedosáhla :-( Ale osobně mě těší, že si našla své fanoušky :-)

18.10.2015 14:40:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Deskoherna
Za mně osobně, je škoda, že s programem končíš. Sledoval jsem ho, bavil jsem se u toho a ještě mně navíc pořad dobře o hrách informoval. Škoda.

19.10.2015 09:12:34

Joe

PJ
Škoda! Ale dúfam zase, že to nie je koniec "nastálo" :)
Len pre moju informáciu - znamená to, že si si dal nejaký cieľ, ktorý keď dosiahneš (sledovanosť, ...), tak budeš pokračovať, inak nie?

19.10.2015 09:20:43

PJ
škoda...doufám, že se série obnoví a budeš vydávat dál. Většina dílů je pecka a i se u nich člověk pobaví.

19.10.2015 09:49:06

to je špaténka...
A nejde to dát někam jinam? Mě se to hrozně líbilo. Jednoduché, vtipné a na to abych si udělala obrázek o hře dostačující. Výstižné. Sledovala jsem všechny díly, i včetně her, které jsem už hrála. Proto jsem byla s tímto projektem maximálně spokojená a recenze mi dala vše potřebné. POKRAČUJ a těším se na další DESKOHERNU.

Zatroláci koukejte víc na videa, jestli to pomůže...

5.11.2015 19:19:43 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

Díky všem za podporu
Situace je taková, že byly změněny podmínky financování pořadu a v současnosti čekáme na výsledky jednání. Uvidíme, jak to vše dopadne...

9.11.2015 12:10:22

Crowdfunding?
@PJ držíme ti doma všechny palce, protože jsi vtipný, přitom stručný a výstižný, děkuji za každý díl.
Zatím náš nejmladší domácí 5,5 letý hráč sledoval každé video, které jsem mu pustil (sorry, některé zatím ne :-), s takovým nadšením, že mi pak nedělalo problém narychlo upravit hru jeho schopnostem, nebo ho nechat se těšit na to, až si jí půjčíme, nebo zahrajeme jinde. Takenoko jsem si schovával na později, ale po tvém dílu je ze šuplíku venku.
Nestydím se za to být mudlem.
Už jsi uvažoval o vstupu do vod crowdfundingu? Měl bys myslím nejen mou okamžitou podporu, jako svého času formátem úplně jiný pořad pro geeky.

9.11.2015 20:22:54

to bych taky podpořil
jen v mých mezích možností, ale pořad si to zaslouží

11.11.2015 21:12:22

Velká škoda
PJ - mrzí mě, že tvůj pořad skrouhli. Na streamu je pár dost dobrých a kvalitních pořadů a k těm patří i tvůj (váš) pořad (umím si představit kolik vám jeden díl zabere času). O to mě víc zamrzí, že jsou tam pořady, který jsou nejen technicky ošklivý, ale i s informační, či zábavnou formou minimální. Držím palce, ať se to vyřeší, nebo jak tu píšou ostatní zkuste nějakou podporu od fanoušků. Další možností je, pozeptat se u konkurence - idnes (playtvák), nebo aktuálně. Když si člověk vezme, že na Coolu vysílaj pořad o hrách pro 10tis lidí je smutný, že Váš kvalitní pořad nikoho nezajímá..

Co kdybychom zaútočili na stream stížnostmi a prosbami o obnovení pořadu? Co vy na to?

11.11.2015 22:05:55

Nějaká změna?
Deskoherna je tedy definitivně minulostí nebo je ještě nějaká šance (stream nebo jinde)?
Pořad měl vtip a rád jsem koukal na recenze i her, které mám.
Díky minimálně tedy za uveřejněné díly.

26.1.2016 00:17:43

Deskoherna
Deskoherna byla/je fajn pořad, myslím že v ČR nejkvalitnější, nicméně možná by stálo za úvahu skrouhnout technickou stránku věci, dělat to jednodušeji, za nějaký "donate" a jít s tím na YT....pořád a stále nabízíte hry které konkurence ne (Deskofobie se až příliš zaměřuje na ameritrash a složitější hry)

Chápu že jste chtěli oslovit širokou veřejnost a přilákat ovečky (asi proto byl zvolen jako nosné medium stream) ale asi jste házeli perly sviním, abych tak nějak řek...

29.1.2016 23:47:03

Úderník
Kéž bys měl pravdu, že se Deskofobie zaměřuje na AT hry. Častěji máme v rodině narozeniny, než tam nějakou proberou (nepočítám dotazy na hosty, co hráli).

31.1.2016 01:07:15

Deskoherna S02
...stále doufám, že se jednoho krásného dne pokračování Deskoherny dožiju. Je to *S*U*P*E*R* pořad - má tempo, skvělou formu, široký záběr, příjemný humor, upozorňuje na důležité aspekty, nezaťežuje podrobnostmi. To je dnes ale šikovná mládež!

29.3.2016 18:03:47

Vybíráme z Bazaru

Karak/Carcassonne - mřížky 4x4
Karak/Carcassonne - mřížky 4x4
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas