PJ
PJ - avatar

Deskoherna

Zkouším rozběhnout nový televizně/internetový pořad o deskovkách. Najdete ho zde:

https://www.facebook.com/Deskoherna

https://www.stream.cz/porady/deskoherna

Nemá to být další Deskofobie nebo český Tabletop, ale spíš něco, co by k hraní přilákalo další "mudly" - krátké a snad i zábavné představování těch nejpřístupnějších deskovek.

Budu rád, když mně napíšete, jestli se podle vašeho názoru tento záměr aspoň trochu daří a vůbec jakékoliv postřehy a názory na Deskohernu. Díky :)
16.5.2015 18:09:05

PJ

První díl - Koncept
První recenze je tu - představujeme Koncept:

https://www.stream.cz/deskoherna/10005688-koncept-hra-roku-2014

16.5.2015 18:11:01

wau
síce nepatrím do cieľovej skupiny, túto časť som si pozrel a vyzerá to super. Máš (máte) pre to cit a pred kamerou vyzeráš prirodzene, uvoľnene. Je to elegantné, zábavné a celkovo to vyzerá a znie profesionálne. Ako keby si/ste s tým už mali až profi skúsenosti. Ako som už spomínal, obsahovo ma to v budúcnosti lákať asi nebude, keďže nie som cieľová skupina, ale nepochybujem o tom, že si to svojich divákov nájde.

PS: občas mi vadila tá hojdajúca kamera, ale to je len subjektivita ;)

16.5.2015 19:02:29

Paráda!
Nehraješ ty ve volném čase nějaké to dívadlo ;-) Báječný projev, vtípky (dobrý večer :-D ), jsem nadšen! Ať se mudlové poučí a hráčsky i necílová skupina pobaví!

16.5.2015 20:02:06

kvalitka
Co k tomu dodat... prostě super, svěží, humorné, přirozené a hlavně zábavné... být nehráč, tak si koncept kupuju. Abych vám dal také kousíček, bezbolestné konstruktivní kritiky, tak napíšu, že ta kamera na mě byla trochu moc rychlá a houpavá, možná bych malinko zpomalil, je to trochu moc hektické. Ale rozhodně ne moc, líbí se mi zase ten "švih" :) Jinak super a tu mírnou kritiku nějak moc neberte, je to spíše jen subjektivní názor, jako celek to působí vážně famozně

16.5.2015 22:08:43

zaměření
Příjemné překvapení. Fakt se těším na další díl. Výběr her docela potěšil, protože teď k deskovám vedu svoje děti :-) Takže i když hraju jiný typ her, tohle beru jako inspiračku pro rodinné hraní.

Excelentní projev. Kamera mi naopak přišla sympatická a cca 5 minutovému šotu ta rychlost sedí. Jen tak dál.

16.5.2015 22:35:01

Palce nahoru
Na rukou i na nohou. Hezké, vtipné, svižné. Kameru bych při přecházení ze záběru jedné hry na záběr hry jiné možná zpomalil o 0.5. Je ale fakt, že jsem se podíval až po přečtení vlákna...:-) Každopádně je to dost sympatický počin. Ať se daří!

17.5.2015 11:49:19

Pochvala
První díl perfektní, když se v záběru objevil TotAN tak mé srdce zaplesalo. Povedená a netradiční kamera, připravená mluva, chvála realizačnímu týmu. Už se těším na další díl. Jak napsali kolegové níže, nemít Koncept doma, tak už je objednán :-)

17.5.2015 12:30:14

Skvělé
Nebudu zde opakovat již napsané. Se vším se ztotožňuji. Naprosto skvěle provedené.

17.5.2015 15:08:52

PJ

Děkuju vám za váš zájem a příznivé ohlasy :-)
Jsem moc rád, že se vám DH líbí i přes to, že necílí na ostřílené hráče :-)
Kameru teprve hledáme, v dalších dílech je statičtější. Zkoušíme balancovat fórky a obsah, aby to nenudilo, ale také aby zazněly aspoň nějaké podstatné informace. Snad se nám podaří získat aspoň několik nových hráčů :-)

18.5.2015 02:01:39

PJ

2. epizoda - Malý princ
https://www.stream.cz/deskoherna/10005731-maly-princ

30.5.2015 17:10:41

vtípky
Opravdu povedené a skvělý humor. Těším se na další díl.

30.5.2015 19:59:08

úspěšnost
Je celkem zajímavý, že Deskoherna má za dva díly víc zhlédnutí než xxxxxxx dílů Deskofobie dohromady. Dobře zvolenej formát, médium i propagace.

3.6.2015 08:04:15

úspěšnost
Tak ten počet shlédnutí nic moc o kvalitě ani úspěšnosti neříká. Jak Deskoherna, tak Deskofobie jsou kvalitní. Akorát herna úspěšně cílí na "normálního" člověka, kdežto fobie naopak úspěšně cílí na "hráče". Je vcelku logické, že deskofobie bude mít výrazně nižší sledovanost, protože množina hráču je jednou z mnoha malinkatých podmnožin "normálního" člověka.

3.6.2015 10:39:35

počet zhlédnutí
Počky, ty tu tvrdíš, že počet zhlédnutí na platformách jako je youtube a stream neodráží míru úspěšnosti daných videí? =))) Navíc když hned v druhé větě píšeš o úspěšném cílení....z čeho si tu úspěšnost tedy vyvodil, když ne z počtu zhlédnutí?

Hele, vůbec to neměl být příspěvek, který by vyvolal flame, jen mi to přišlo zajímavý srovnání a pochvala pro Deskohernu, že se s tím dobře popasovala.

3.6.2015 17:21:41

Pernicek
No asi jsme se nepochopili. Já ti jen poukazoval na to, proč bude mít formát typu „herna“ větší sledovanost než „fobie“. Úspěšné jsou obě dvě. Deskofobie táhne třetí sezónu a našla si své diváky. Herna se zaháčkovala na Streamu a má potenciál oslovit širší publikum.

Poměřovat to počtem zhlédnutí je jako chtít po metalové kapele Insomnium, aby měla větší počet zhlédnutí, než popová diva Katy Perry. Oba dělají hudbu, ale každý pro jiný segment. Proto budou mít rozdíl ve sledovanosti. Insomnium je úspěšná metalová kapela, stejně tak Katy Perry je úspěšná popová zpěvačka. Přesto oba mají u svých videí obrovské rozdíly v počtu zhlédnutí. To je to o čem jsem psal.

Určitě se shodneme na tom, že herna je dobrý formát pro široké publikum :-) Herně držím palce aby udržela nasazenou laťku.

3.6.2015 19:59:09

tarnow
Jasný, chápu.

4.6.2015 13:58:27

PJ

Sledovanost
Díky, spíš řešíme, jestli je laťka takto správná a jestli a jak dlouho přežijeme... Sledovanost je daná hlavně médiem, v jehož rámci patříme zatím někam na chvost, k těm nejméně sledovaným. I kdybychom byli filmařští a herečtí bozi s obřím rozpočtem, deskovky jako téma prostě nikdy nebudou tak populární jako auta, vaření, sport nebo politika (viz views Tabletopu)... proto nás také potěšily občasné komenty lidí, kteří o deskovkách neměli tušení, ale třeba Malý princ je zaujal natolik, že uvažují o koupi :-)

4.6.2015 16:02:05

PJ

3. epizoda - Lewis & Clark
https://www.stream.cz/deskoherna/10005914-lewis-clark-cesta-na-severozapad

13.6.2015 19:16:46

Deskoherna
Kurde, to je fakt dobré. Rychlé, úderné, zábavné a přesto informativní. Moc se mi to líbí

13.6.2015 23:28:08

Lewis & Clark
Vyborne spravene predstavenie hry. :-)

14.6.2015 09:45:03

perfektné
Som sa pobavil, super nápady. "Jedu domov ku maminke" :D .. Bezkonkurenčná relácia o hrách. Keby ste to mali v AJ, tak sa tým môžete imho aj živiť :) Keby ste mávali aj AT hry (čo asi nebudete), tak je to 100%..

14.6.2015 12:12:03

ruy

L&C
skvela trefa
Len tak dalej...

15.6.2015 00:08:16

ruy

L&C
skvela trefa
Len tak dalej...

15.6.2015 00:08:18

stream
zdravim! Porad je super, jen tak dal! Dal jsem si na nej i "odber", bohuzel mi to stejne nikam nove dily nehlasi, neni tren Stream nejaky vadny? Nebo je to chyba meho mejlu (dal jsem tam seznamovsky email.cz)?

15.6.2015 14:23:35

PJ

lacko
Díky :-) Ohledně odběrů netuším, mně to funguje... zkus napsat na Stream, bohužel neumím poradit.

15.6.2015 17:13:27

Vybíráme z Bazaru

Parky + rozšíření Po setmění
Parky + rozšíření Po setmění
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas