Akce X

Mám prosbu o výkendu jsme byli u příbuznejch a hráli jsme tam hru Akce X a synovi se moc líbila ,tak že bych mu jí chtěl zakoupit.Ale tato hra se vyráběla ještě za komunistu,nevíte jestli je nějaké novější vydání.Sám ji i kdysi hrál a měla jiný název.Je možné že nové vydání bude mít asi také jiný název ,tak že nastíním pár větami o ce ve hře jde.
Je to hra pro 3-6 hráču.Jeden hráč hraje zloděje ,zbytek jsou policajti.Hraje se na plánu Prahy,kde se hráči přesouvají pražskou dopravou(metrem,tramvají,taxíkem,lodí).Zloděj si svojí pozici na mapě zapisuje na papír a několikrát za hru se musí objevit,aby policajtum napověděl kde je a ti ho musí chytit do 24 tahu jinak prohrajou
7.3.2010 18:00:21

mplic (a případně další)
Mám u rodiny, až tam zase budu, zkusím si vzpomenout. Pravidla bych pak hodil k profilu hry. Co se týče lístků, nevím, jestli budu skenovat, něco už je u fotek hry.
Ale je možné, že do té doby se ozve někdo jiný, není to zas taková raritka :)

29.9.2015 15:28:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Kouknu, mám hru doma
ale nejsem si jist, zda tam jsou pravidla :-( Přece jen záchrana her od rodičů proběhla dost pozdě :-( Ale pokud budou, pravidla pošlu, případně hodím ke hře. Barevný scan bohužel nemám k dispozici, ale něco vymyslím.

Tak pravidla mám. Zítra je snad nascanuju a hodím ke hře do dokumentů.

6.10.2015 10:01:49 | Upraveno autorem (porovnej)

to mplic:
také mám doma nekompletní hru - tedy chybí spousta kartiček taxi a tramvaje. Metro, dvojitý tah a černé kartičky na loď mám všechny; taktéž startovní kartičky mám všechny. Ale asi si budu dělat novou sadu taxi, tram a startovních, protože ty startovní jsou již dost pomačkané a dá se snadno určit, kde "X" startuje. Pokud bys chtěl ty originální taxi a tramvajové, klidně pošlu. Nejsou nijak poničeny (po zběžné kontrole).
Mám jich asi 33 taxi, 40 tram.

7.10.2015 08:58:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravidla...
...uložena ve složce u profilu hry.

8.10.2015 22:26:51

Vybíráme z Bazaru

Amulet
Amulet
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas