Zneužívání bazaru

Z delšího pozorování zdejšího bazaru jsem si všimnul nepěkného a neetického chování některých prodávajících. Jsou tací, kteří evidentně přeprodávájí hry koupené v zahraničí za nižší ceny a pak je prodávají přes bazar, resp. si je vzhledem k množství nabízených titulů objedná ze zahraničí až po úspěšném vydražení tady v bazaru. Nelíbí se mi to hlavně z hlediska, že je nabízí jakou aukce (u kup těď by to bylo možná omluvitelnější), což může způsobit, že se dva zájemci poperou o hru, vyženou její cenu poměrně vysoko a daný uživatel ji tam za pár dní/případně týdnů hodí znovu za podstatně nižší cenu. Dít se tohle třeba na aukru tak je mi to putna, ale na komunitním webu mi to přijde minimálně neetické...
4.2.2014 16:13:58

@Cardinalle
Víš musíš se smířit s tím, že každý má jiného koníčka. Někdo hry hrá a někdo je třeba jenom sbírá - a neznamená to, že je syslí ale znamená to to, že má sbírku. A tak jak v jakýchkoliv jiných sběratelských oborech, tak i u sbírání deskových her má desková hra největší hodnotu, když je originál nerozbalená. Myslím, že největší světovou sbírku deskových her má nějaký amík (něco kolem 1500 her).

26.1.2019 15:03:25

Kren
To musí byť Jason Levine :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

26.1.2019 18:07:01

Jason
má her několik tisíc, ale není v guinesovce.
Ten rekord s 1500 hrami je poněkud starý a byl vytvořen jen s "mass market" hrami.

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

28.1.2019 08:11:14

sid sackson
co vím tak slavný dizajnér a sběratel her Sid Sackson měl snad největší sbírku okolo 3000 her... teď nevím kolik je maximum, páč se po jeho smrti sbírka rozprodala. EDIT: tak jsem se teď někde dočetl že těch her měl mnohem víc, prý něco přes 18 000 - http://mancala.wikia.com/wiki/Sid_Sackson
---------------------------------
Deskoherní výzva Zatrolených her

29.1.2019 11:07:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Steam Park
Steam Park
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas