nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Zóna: Tajemství Černobylu

Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost, Post-apokalypsa
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Rebel
Autoři: Krzysztof Głośnicki
Maciej Drewing
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

První sólo hra za Zmetka

Autor: Kwizatz | 3 hodiny 0 minut | 20.7.2021 | 1

Použitá hra: Zóna: Tajemství Černobylu

Hráči: Kwizatz

Mrchožrout - stalker Zmetek se rozhodl ukončit bídný život psance tím, že se  dostane do bájného Sarkofágu. Nemá moc výbavy, jeho pověst je nevalná, ale zkusit to musí. Po úvodních šarvátkách si moc nepolepšil, našel jen starou masku a utržil pár rublů za ostatky mutantů. Ale jinak ho provázelo štěstí, odpálkoval svého dávného nepřítele a podařilo se mu uplatit hamižného stalkera, aby se dostal do tajné lokace observatoře, kde získal první indicii pro vniknutí do Sarkofágu. Pak pochopil, že jeho pověst mu stěžuje cestu dál, a tak se snažil vypadat jako dobrák. To se změnilo u tajného vládního bunkru, kde jeho pověst dobráka navěky skončila. Neptejte se, co musel udělat, aby se dostal dovnitř. Ale účel světí prostředky a druhé tajemství získal a jako bonus i tajné plány na přímou cestu do Sarkofágu.

Vyčerpaný na smrt, kdy i jeho silná vůle byla nalomena, hrozil únik radiace, který by ukončil jeho trápení, ale navzdory překážkám z posledních sil pronikl do Elektrárny. Tajnou cestu do Sarkofágu našel rychle, na nic nečekal a vstoupil dovnitř.

V Sarkofágu ho přivítalo přítmí, klid trval jen chvilku. Strašlivé otřesy poškodily zeď a ta stalkera zavalila. Ten strašlivý pád přežil a s vypětím všech sil se snažil prokopat cestu ke Zdroji, který slabě prosvítal přes rozvaliny. Cesta to byla těžká, ztrácel veškerou naději, že se mu podaří dostat k cíli. Vzýval Zlatou rybku ať mu pomůže, ta ho bohužel nevyslyšela a až pomocí vynálezu šíleného profesora přiměl Zlatou rybku ke spolupráci. Ani to nestačilo k překonání bariery. Když už byly veškeré naděje pryč nahmatal stalker v kapse krabičku cigaret, kterou ukradl  jednomu šmelináři. Po mohutném šluku a vypětí posledních sil byla najednou cesta ke Zdroji volná!

V němém úžasu zůstal mrchožrout zírat na Zdroj!

Moc dlouho mu to nevydrželo, teleportace Zdrojem na druhou stranu Měsíce se podařila. Dostal se sice k vytčenému cíli, ale jaký to bude život bez cigaret?

(určitě jsem udělal nějaké chybky proti pravidlům, ale byla to první hra, proto i ta délka :-))

Odehráno v: neuvedeno

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Vybíráme z aukcí

Bloodborne The Board Game
Bloodborne The Board Game
Akt. cena: 1890 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>