Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxoo hodnoceno 212x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zásobníky na karty

Prosím o radu, kde kupujete tak vysoké zásobníky na karty ?

Bez obalů mají v Zaklínači některé balíčky karet cca. 5cm.

21.10.2023 20:36:52

Já se zbláznil a vyhodil si z kopýtka. Koupil jsem si přes Etsy, prodejce DesignedFun, lízací přihrádky na obalené karty. 

Vysoká trojpřihrádka na město, divočina, událost

Nízká trojpřihrádka na lektvary, petardy, mutageny

Nízká dvojpřihrádka na Skellige průzkum, událost.

2*Vysoká přihrádka na akční karty Zaklínač, Mág

Chytrý držák na herní karty

Ano jsou úžasné, mají i místo na odkládání karet. Bohužel jsem nepřemýšlel nad tím, kam s nimi, když nehraju. Nakonec jsem z nich udělal částečně insert do krabice. Bohužel dvě vysoké na akční karty se nevešly.

 

22.10.2023 18:52:16

No moje rada vychází z kladné odpovědi na dotaz zda doma máte lego nebo jinou podobnou stavebnici? Já osobně si zásobníky postavila z lega pro moje uziti nejlevnější a nejuniverzálnější variata ( se to upravovat a prestavovat i do jiných her, např. věže do kingdom rush). 

23.10.2023 14:09:02

Já jsem si vytiskl tyhle krabičky do her. Jsou univerzální a můžu si upravit velikost podle velikosti karet do různých her. Když bys to chtěl, tak dej vědět.

https://www.thingiverse.com/thing:3382987

23.10.2023 14:50:46

Jo mít doma 3D tiskárnu… jenže není místo na skladování. Nápad s legem je super, to mě nikdy nenapadlo. :D

23.10.2023 22:58:30

Pokud se jedna o jeden dva kusy, tak sololit/preklizka z OBI a zalomovaci nuz a vyrobit si neco stylu eraptor ve variante slepit. Da se to. Pripadne sehnat nekoho s laserem a nechat si to riznout (za me lepsi nez 3d tisk)

24.10.2023 10:44:10

Doma mám inserty

Karton - domací výroba, hodně pracné a málo bytelné, ale skoro zadarmo

Foam - musí se lepit a velká výhoda je nízká váha

"Laser cut" překližky. e-raptor - netřeba lepidlo, bytelnost, ale neefektivní využití místa

3D tisk - bytelnost a velká efektivnost ve využití místa a na trhu je velký výběr, ale s váhou je to horší

Za mě jednoznačně vede 3D tisk. Zatím se pohlíží po nějakém bytelnějším insertu na figurky. Pokud možno rozděleného podle jednotlivých rozšíření a třeba i úrovní potvor.

24.10.2023 11:56:52

https://www.thingiverse.com/thing:6051438?fbclid=IwAR3g3M_6utxCrULvzr17JFj961ZJSJR-IlpFlMVzMNGRgRCt6C1QAiD6lSE

Stačí ti už jenom sehnat někoho, kdo má 3D tiskárnu a neřekne si za to ledvinu 🙃

14.11.2023 12:24:10

Ty podklady vypadají zajímavě….ale u těch obalených karet mám problém, že kloužou. Proto jsem si od Hermana nechal vytisknout držáky karet s přední zarážkou, aby karty nevyklouzli ven.

Ale ty zadní kapsičky na odhozené karty jsou pěkné a dost šetří místo…..zkusím poladit návrh a věřím, že to pak Herman dá na net k běžné koupi jako set pro Zaklínače :)

15.11.2023 10:50:52

@efikus prave teraz imago nahodilo penove inserty pre figurky

20.11.2023 21:35:40

Díky za tip. Bohužel mě tento insert neoslovil. Zrovna pěnový je můj nejméně oblíbený materiál na inserty.

21.11.2023 12:29:48

Já také netrpělivě čekám až se objeví k prodeji z 3d tiskárny insert + držáky karet. Zatím jsem našel jen desku hráče na mysidoupe.eu.

21.11.2023 13:25:53

Vybíráme z Bazaru

Predam 7th Citadel Gameplay All-in
Predam 7th Citadel Gameplay All-in
Akt. cena: 4300 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas