Vlkodlaci z Temného hvozdu

xxxxxxxxoo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Vlkodlaci z Temného hvozdu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 8 - 18
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní, logická, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Dimitry Davidoff
Hervé Marly
Philippe des Pallieres
Rok vydání: 2001
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

nejasnost během hry

Mám pocit, že jsme se dostali v sobotu do patové situace. Tuší někdo, jestli jsme to hráli dobře:

Poslední čtyři nemrtví ve vesnici byli dva vlkodlaci a dva občané (z toho jeden vlkodlak a jeden občan byli zamilovaní), během lynčování se obyvatelé dohodli na podříznutí toho občana, co nebyl zamilovaný (zamilovaný vlkodlak nemohl proti němu hlasovat).

Tudíž nastala noc, v ní dva vlkodlaci a ten zamilovaný vlkodlak při výběru oběti mlčí a vybírá nezamilovaný? Zakže zůstává naživu nezamilovaný vlkodlak?

V pravidlech jsem našla jenom, že zamilovaný vlkodlak nesmí vybrat milence během lynče...

Dík

2.5.2011 11:02:24

ještě
jsem zapomněla napsat, že zamilovaný vlkodlak byl starosta, akorát předpokládám, že v noci jsou tituly nanic, nicméně, kdyby se v noci ti dva vlkodlaci nedohodli, přes den by ti dva zamilovani odsoudili nezamilované k smrti, ale vyhráli by.... tak nevím

2.5.2011 11:05:43

Sodovka
No, já mám dojem, že jakmile zlynčovali toho občana, tak vlkodlaci automaticky vyhráli, protože jejich počet převýšil počet normálních lidí.

2.5.2011 11:11:39

Elissa
OK, budeš mít asi pravdu.

Já si jenom nebyla jista, jestli jsem nepřehlídla nějaké pravidlo, že milenci mají prioritu nad vlkodlaky (navíc s milenco-vlkodlako-starostou)...

3.5.2011 08:47:32

Vybíráme z Bazaru

Únikovka: Útěk na západ
Únikovka: Útěk na západ
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas