Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxoo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
ADC Blackfire Entertainment
Devir
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Hobby Japan
Pegasus Spiele
Autoři: John Goodenough
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Talisman na ceskem trhu

Zadarilo se nam byt docela rychli a mame edici Talismanu od FFG uz na sklade;) Teda byla pred 14 dnama, ale to byly preordery, ted jsou tam volny kusy;) Po pravde s tema figurkama vypada fakt hezky.
6.2.2009 18:39:10

...
ze srandy jsem asi před týdnem přeložil jednu stránku, ale vzhledem k časové tísni to na zbytek moc nevidím :( ...ikdyž mám do překladatelství přeložit několik stránek A4 textu tak bych to mohl zkusit jako semestrální úkol :D... karty mám více méně už ode dneška taky přeložené, ale spíš hodně amatérsky ... žádná původní grafika, jen ve wordu překlad připraven k vystřihnutí a zastrčení za obal ... pokud by byl zájem upravit do grafické podoby ... můžu ten překlad půjčit ... jo a abych nezapoměl nemá žádnou korekci :D ... je to opravdu jen pro mě přeložené ze srandy

11.2.2010 21:38:37

ad překlad
já jsem dneska hned po rozbalení přeložil nejnutnější karty pro neangličtináře, což jsou předměty,zaklínadla, společníci a magické předměty (karty které má hráč u sebe).Ostatní event karty, strangers, place...nemá cenu překladat, stačí když ty karty přečte angličtinář a několikrát je zopakuje v průběhu hry, překládat je nemá smysl. Když už jsem to měl, tak jsem to sem rovnou poslal, ale je to taky jen "domácí" verze, žádná korekce, ale myslím že by to mělo stačit :)

12.2.2010 01:15:44

doplnění
...nemá smysl je překládat do wordu. Do grafiky asi jo, ale to já neudělám, protože na to nemám prostředky a zkušenosti :)

12.2.2010 01:18:05

Vybíráme z Bazaru

Dobble
Dobble
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas