Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Red death, Age of legends, Last knight, Echoes of the past CZ


Zdravím, máte někdo, případně narazil jste někdo na info, zdali plánuje Albi vydat česky i další rozšíření z kickstarterové kampaně? Případně kdy? Díky za info.
2.10.2020 11:03:33

Albi
To je spíš otázka na Albi. Příští týden mají online Albi game fest a je docela možný, že s něčím přijdou. A oznamovat mají něco i dneska na streamu.
******
sváteční účastník JOUOB.castu

2.10.2020 11:10:44

...
Překopíruju si tu příspěvek z jiné diskuze tady:


David to psal na Discordu Deskofobie...

Konkrétně na dotaz, jestli bude rozšíření:
Vidím to optimisticky.
Jinak teda předem varuji, že AR se pro retail rozhodli Age of Legends a The Last Knight spojit do jednoho velkýho rozšíření, který bude stát bezmála tolik, co základní hra. Ale možná to je dobrý rozhodnutí, kdo ví...

2.10.2020 13:49:48

Reakce Albi

Tak mi to nedalo a dotaz jsem dnes poslal i do Albi. Pro ty, co to zajímá, přikládám odpověď.

“Dobrý den,
oficiálně nic oznámeno není, ale vzhledem k tomu, že start Tainted Grailu byl velmi slušný, jsem v tomto ohledu optimistou.”

S pozdravem,
David Rozsíval

2.10.2020 16:17:28

Expanze

Give me moar

2.10.2020 16:45:48

Základní hra
Bude potřeba k hraní i základní hra ? Jde mi o to, zda jsou to samostatné hry, nebo jen gamebook a karty navíc.

26.12.2020 11:20:14

Medic
Základní hra je bohužel třeba

26.12.2020 11:48:43

...
To by ale ciste teoreticky znamenalo, ze by byla celkem velka cast pribehu cele KS edice v CZ v appce

26.12.2020 12:05:53

...
Ze základu budete potřebovat hlavně random eventy, mince, kostičky a jiné tokeny, a taky karty nepřátel, a možná ještě něco.

Nové kampaně mají každá nové hrdiny, novou mapu, novou knihu příběhů, nějaké ty nové nepřátele a nějaké nové eventy.

Nevím co všechno je v APPce, ale když si vezmu to co využijete z core, tak vlastně jsou to věci, kde je minimum textu.

26.12.2020 12:22:21

Objevilo se nějaké nové info o tom, jestli bude Albi překládat i rozšíření?

25.11.2021 09:06:06

@Kokeš Rozšíření měla být už dávno venku, ale kvůli covidu a dopravě se všechno zpožďuje - podle posledních zpráv by to mělo být česky v lednu, mrkni na Albi shop: https://eshop.albi.cz/pripravujeme/

25.11.2021 09:18:02

Vybíráme z Bazaru

Duna:Impérium + Vzestup Iksu + Nesmrtelnost+Proma
Duna:Impérium + Vzestup Iksu + Nesmrtelnost+Proma
Akt. cena: 5050 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas