Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Monsters of Avalon - ALBI vs sundrop

Zkusím to zde, po 1,5 roce bez odezvy ve vlákně rozšíření..

Mohl by prosím někdo ukázat jaký je rozdíl v sundrop figurkách vs Albi boxu? Děkuji.

6.11.2023 17:47:47

Ahoj, co na tom chceš vidět? Figurky jsou pouze postříkané takovou zlatavou (pískovou) barvou. Podívej se na obrázky na Kickstarter od AW na TG a uvidíš :)

6.11.2023 18:30:55

Ty jsi rok čekal na něco, co si za 30s najdeš sám snadným zadáním věty na google?

Napiš do vyhledávání: Tainted Grail sundrop and non-sundrop examples a máš toho mraky

+ podívej se zde….jak snadno a levně si uděláš podobný design za cenu štětce a jednoho flakonku shade barvy

https://www.youtube.com/watch?v=Imibk6o68As

6.11.2023 18:55:05

@Elerian ved si pozri unboxing sundrop a normalny unboxing na youtube, alebo cez google/na boardgamegeeku. Ma to proste shading (tienovanie). Prebehnute stetcom washom (riedenou farbou aby zostala v medzerach) + takou technikou akoby “poprasenim” - vola sa to drybrush -  zvyraznene viditelne casti, staci pozriet tutorial. Jediny rozdiel je, ze sa s tym nemusis prplat ty ale niekto to spravi za teba.

7.11.2023 09:55:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky. Já myslel, že jsou i lépe modelované a ne jen nabarvené. Já jsem samozřejmě na net koukal, ale vypadalo to jako lépe vypracované modely. Více jsem se nezajímal.😁

8.11.2023 21:52:11

@Elerian No, to je prave ten ziadany efekt shadingu (sundrop) shading :D

9.11.2023 09:34:16

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Survivor: CMON Comics – Vol. 1 extras
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas