Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra ve více hráčích

Zdravím všechny,

chtěl bych se Vás zeptat na názor a pocity ze hry ve více hráčích (3 nebo 4)…

Je to hratelné?

Většinou jsem se dočetl (doslechl) že maximum jsou 2 hráči, ve více lidech je to strašně zdlouhavé atd., ale pak jsem si poslechl rozhovor na Jouobcast 

… a byl jsem zvědavý, zda někdo máte taky ten pocit, že si to ve čtyřech užijete mnohem víc

Já hraji zatím sólo nebo ve dvou… takže nemám vlastní zkušenost…

 

Díky

6.5.2021 12:41:41

No já bych to ve více než ve dvou určitě nehrál..

6.5.2021 12:57:03

Myslím, že bude hodně záležet na skupině - pokud je skupina “kecací”, hráči budou aktivně řešit, co dál, kam jít, co udělat…, tak to hratelné ve čtyřech bude a bude to i zábava. Hráčům ale nesmí vadit, že většinu času “nehrají” (hraje jiná než jejich postava). Taky to bude pekelně dlouhé, ale to ne každému vadí. 

Sólo mě nebaví (ale já mám obecně problém se sólo hrami), ve dvou je to akorát.

6.5.2021 13:28:12

mam dohrano celou kampan ve 4 hracich (cca 50-60 hodin) a myslim, ze je to v pohode, jen je potreba ohnout par pravidel - napriklad stridani hracu po sve akci by herni cas protahlo nejmene na dvojnasobek, takze jsme hrali proste soubezne a pokud jedna skupina resila pribeh/udalosti (denik/aplikace) tak jsme cetli spolecne, pokud se jen bojovalo, tak nezavisle na sobe - jedna dvojice boj, druha dvojice diplomacie napriklad.

6.5.2021 19:04:36

Ahoj, musí to být úžasný zážitek sdílet toto dobrodružství s více hráči, jen se obávám, že pak logistika hraní je tak náročná ( kdy se hráči sejdou, kolik kdo má zrovna času na hru atd. ), že toho samotného hraní bude tak málo, že neudržíte příběh a hru v paměti, tedy co se minulé hry odehrálo.

A  to se obávám platí i pro dva hráče..

Za mě je tato hra skvělá jako solo, ve více hráčů myslím jen pokud jsou všichni stejně zapálení nadšenci do této hry a všichní znají perfektně a detailně pravidla hry a všechny to bude bavit hrát desítky hodin. Pak to musí být ale neskonalý zážitek, obávám se však, že to prostě není reálné.

9.5.2021 12:25:13

Vybíráme z Bazaru

Marvel united xmen
Marvel united xmen
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas